13 pomysłów na imprezy, które sprawią, że będzie to Twoje najlepsze lato

pomysły na przyjęcia Uroczystości w domu + Pomysły Kara's Party

Czy to już lato? Te pomysły na przyjęcia - od epickiego wieczoru filmowego po imprezę z syrenami, która wzbudziłaby zazdrość Ariel - zapewnią Tobie i Twoim znajomym zajęcie przez cały sezon.Zobacz galerię 13Zdjęcia letnia impreza Tablice Burnetts 1z 13Spotkanie przy herbacie

Nie ma nic bardziej klasycznego niż przyjęcie w ogrodzie przy herbacie. Chwyć swoje dziewczyny i skosztuj niewielkich przekąsek - takich jak mini kanapki i makaroniki - popijając ulubiony napar.

Zobacz więcej naTablice Burnetts.pomysły na letnie imprezy Gospodyni z Mostessą dwaz 13Country Fair Party

Dzień Niepodległości i imprezy idą w parze. W tym roku wykorzystaj cały swój czerwony, biały i niebieski wystrój i zorganizuj imprezę w wiejskim stylu, stację z hot dogami i wszystko inne.

Zobacz więcej na Gospodyni z Mostessą.

pomysły na letnie imprezy Na cześć designu 3z 13Impreza filmowa na podwórku

Z białą prześcieradłem, wypożyczonym projektorem i przekąskami możesz przekształcić swoje podwórko w kino, do którego można wejść. Rozłóż plandekę na trawie z kocami i poduszkami i podawaj wszystkim swoim gościom popcorn, napoje gazowane i słodycze.Zobacz więcej naNa cześć designu.

pomysły na letnie imprezy Zainspirowany tym 4z 13Boho Party

Ustawiając niski stół i kolorowe krzesła z poduszkami, możesz przekształcić swoje podwórko w cygańską rozkosz. Skonfiguruj wianek z kwiatami do samodzielnego montażu i fotobudkę, aby uzyskać wyjątkowy akcent.

Zobacz więcej naZainspirowany tym.pomysły na letnie imprezy Studio DIY 5z 13Party Fiesta

Organizowanie meksykańskiej fiesty może być równie zabawne, jak proste. Stwórz stację taco, podaj trochę margarity i upewnij się, że zapas guac jest nieograniczony.

Zobacz więcej naStudio DIY.

pomysły na letnie imprezy Oriental Trading 6z 13Impreza z lodami

Mywszystkokrzyczeć o lody! Ustaw deser z mnóstwem dodatków i oczywiście gigantyczny domowy balon w kształcie rożka z lodami, aby uzyskać dodatkowy efekt.

¿Dónde está la noria más grande del mundo?

Zobacz więcej na Oriental Trading.


pomysły na letnie imprezy Pomysły na przyjęcie Kary 7z 13Derby Party

Każdy potrzebuje wymówki, by założyć za duże czapki, a ta impreza w stylu derby jest do tego idealnym miejscem. A czym jest Southern bash bez batonika miętowego julep?

Zobacz więcej naUniknąć.

pomysły na letnie imprezy Mała impreza Laury 8z 13Luau Party

Nic nie przypomina lata jak luau. Dzięki zabawnym dekoracjom - takim jak klasyczne różowe flamingi i ananasy z bibułki - każde podwórko można przekształcić w tropikalny raj.

Zobacz więcej naMała impreza Laury.

pomysły na letnie imprezy Sok kreatywny 9z 13Impreza żeglarska

Odpłyń od stresu na żeglarskiej imprezie. W komplecie z paskami, kotwicami i owocami morza możesz zabrać swoich gości na morze bez wchodzenia na łódź.

Zobacz więcej naSok kreatywny.

pomysły na letnie imprezy Pomysły na przyjęcie Kary 10z 13Campout Party

Może minęło ponad dwie dekady, odkąd zostałeś przyłapany na kajakach z uroczymi chłopcami za pryczami, ale nigdy nie jesteś za stary, by zaangażować się w grę w zdobycie flagi. Zjedz trochę s'mores, podawaj z dodatkiem lemoniady i przygotuj zjeżdżalnię na idealny letni dzień.

Zobacz więcej naPomysły na przyjęcie Kary.

citas sexys para encenderlo
pomysły na letnie imprezy Uroczystości w domu jedenaściez 13Burger Bash

Rozpal grill i zaproś znajomych na prawdziwą ucztę. Aby było to wyjątkowo łatwe, przygotuj stół z wystawą hamburgerów, hot dogów i wszystkich przypraw, których Twoi goście mogą chcieć.

Zobacz więcej naUroczystości w domu.


pomysły na letnie imprezy Pomysły na przyjęcie Kary 12z 13Mermaid Party

Zabierz swoich gości pod morze na majestatycznej imprezie, która obejmuje wszystko, od pączków z jeżowca po makaroniki z małżami. Gdy tylko wejdą przez drzwi, każdy poczuje się jak syrena.

Zobacz więcej naPomysły na przyjęcie Kary.

pomysły na letnie imprezy Projekt Przedszkole 13z 13Arbuz Party

Arbuz to najlepszy owoc lata, więc dlaczego nie uczynić go głównym tematem imprezy? Różowo-zielone balony i smakołyki z motywem arbuza nie mogą być ładniejsze.

Zobacz więcej naProjekt Przedszkole.