13 uroczych znaków, że jest do ciebie przywiązany emocjonalnie - Grudzień 2021

Kobiety są otwartymi książkami, jeśli chodzi o ich uczucia. Jesteśmy tylko tego rodzaju ludźmi.

Kiedy kogoś lubimy, kiedy jesteśmy do niego emocjonalnie przywiązani, damy mu znać. Będziemy szczerzy, ponieważ nie ma sensu tracić czasu - musisz od razu zabrać się do pracy.Mężczyźni, cóż, to zupełnie inna historia. Nie jest powiedziane, że jesteśmy całkowicie dwoma różnymi światami przez przypadek.

Jest cholernie dobry powód. Kobiety są istotami werbalnymi i lubią wyrażać się w słowach, podczas gdy mężczyźni ukrywają swoje prawdziwe uczucia, fakt, że są emocjonalnie przywiązani.

Trzymają to w środku, ponieważ większość ludzi nie jest tak dobra w słowach. Może boją się odrzucenia lub upokorzenia, jeśli uczucia nie zostaną odwzajemnione.Więc pokażą, czy pociągają cię, ale w subtelny sposób z małymi uroczymi znakami.

Od Ciebie zależy ich odkodowanie i sprawdzenie, czy chce, abyś odpowiedział.

Daj im spokój - nie jest tak łatwo spierać się z dziewczyną, jeśli nie masz pewności, czy ona cię lubi, zwłaszcza jeśli mężczyzna jest kolejnym miłym facetem, który boi się zrobić coś głupiego i cię stracić.Właściwie, kiedy się nad tym zastanowisz, znaki te powiedzą ci również, czy jest miłym facetem, czy złym chłopcem, ponieważ źli chłopcy nie mają czasu na te rzeczy.

Od razu przechodzą do biznesu i zwykle ten biznes pozostawia cię samego i ze złamanym sercem.

Tak więc, jeśli zobaczysz te znaki, nie tylko możesz być pewien, że jest do ciebie emocjonalnie przywiązany i cię lubi, ale możesz także być pewien, że jest dobrym facetem.

Różnica między przywiązaniem emocjonalnym a przywiązaniem fizycznym

Relacje są trudne, ale co gorsza, czego się spodziewałeś, ponieważ nic nie może pójść gładko, istnieją 3 różne rodzaje przywiązania, jeśli chodzi o mężczyzn:

1. Przywiązanie do przyjaciela

2. Fizyczne przywiązanie

3. Przywiązanie emocjonalne

Przywiązanie do przyjaciela jest bardzo powszechne. Zaczynasz budować z nim relacje, ale jego uczucia do ciebie pozostają tylko platoniczne.

Jest to z pewnością alert strefowy dla przyjaciela. Możesz zapomnieć o romantycznym związku z nim. Zablokował cię w ten sposób, a kiedy zostaniesz zablokowany, nie ma możliwości odblokowania.

Fizyczne przywiązanie opiera się wyłącznie na twoim wyglądzie i chemii. Ale, jak wiesz, chemia nie wystarczy, jeśli chcesz poważnego związku.

Możesz zacząć od tego, ale po zakończeniu fazy miodowej chemia zniknie i nie będziesz miał nic. Twoja płeć może być świetna na początku, ale po pewnym czasie to też się rozpadnie.

Przywiązanie emocjonalne powinieneś być zainteresowany. To jest prawdziwa okazja.

To ostatnia faza, kiedy możesz być absolutnie pewien, że chce być twoją wieczną osobą. Jest to coś, co będziesz mieć i czuć przez resztę swojego życia.

Jak się dowiedzieć, czy jest do ciebie emocjonalnie przywiązany?

1. Lubi spędzać z tobą czas

To jeden z najbardziej oczywistych znaków, że jest do ciebie przywiązany emocjonalnie. Wykorzysta swój wolny czas, który zwykle zarezerwowany był dla ciebie na relaks.

Pójdzie i spotka się z tobą, ponieważ cię lubi, i na pewno ma dla ciebie pewne uczucia.

Wiem, niektórzy z was mogą powiedzieć, że to dlatego, że myśli, że może uprawiać z tobą seks, ale co, jeśli zabrałeś seks ze stołu? Co wtedy?

Jeśli nadal spędza czas z tobą, czy to znaczy, że jest z tobą tylko dlatego, że chce cię wykorzystać?

Widzisz, to nie dlatego, że on naprawdę nie ma ukrytego motywu. Twój związek nie jest fizyczny, nie jest seksualny, ponieważ nie przyjaźnisz się z korzyściami, więc możesz mieć pewność, że nie ma go w związku z seksem. Jest w nim, ponieważ cię lubi.

2. Cały czas się z tobą kontaktuje

Nie może minąć dzień, że nie zadzwoni ani nie wyśle ​​SMS-a. Czy to nie urocze? Chce sprawdzić, czy wszystko z Tobą w porządku, a on chce, abyś wiedział, że myśli o Tobie, że za Tobą tęskni.

Wiem, że to brzmi nieco nachalnie i prześladuje, ale nie, jeśli jest urocze. Istnieje duża różnica między byciem przerażającym przez telefon a absolutnie uroczym.

Jeśli go lubisz i jeśli nie przeszkadza ci, gdy chcesz zobaczyć każdy twój ruch, jeśli nie zachowuje się zaborczo, to jest po prostu cudowny.

Naprawdę chce sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, a na koniec chce tylko powiedzieć „cześć” i pokazać, że istnieje i myśli o tobie.

3. On jest zainteresowany tylko tobą

Skupia całą swoją energię na tobie. Możesz być pewien, że jesteś dla niego jedyną kobietą.

Cały czas spędza z tobą; dzwoni i pisze do ciebie, żeby zobaczyć, co porabiałeś, a co najważniejsze, nie umawia się z innymi ludźmi.

Ok, możesz być pewien, że jest do ciebie emocjonalnie przywiązany i chce mieć coś z tobą.

4. On idzie ponad i poza

Kto nie lubi prezentów i kolacji na Walentynki? Dla większości z was wiesz, co dostajesz i raczej tego oczekujesz.

Ale co, jeśli twój facet nie może sobie pozwolić na te wszystkie piękne rzeczy, które ci daje, na te wszystkie piękne miejsca, do których cię zabiera? Cóż, jeśli i tak to zrobi, to naprawdę daje z siebie wszystko, żeby cię przekonać. Tak wiele dla niego znaczysz.

5. Patrzy na ciebie w szczególny sposób

Po prostu znasz tego rodzaju spojrzenie. Kiedy to zobaczysz, wiesz, że to spojrzenie mówi, że chce ciebie i tylko ciebie. W jego oczach widać miłość; widać podziw.

Jego twarz jest spokojna i szczęśliwa, gdy na ciebie patrzy. Po prostu widać, że to jest to. Tego wyglądu nie można sfałszować. Możesz być światowym aktorem, ale nie możesz podrobić tego wyglądu.

Nawet poważny narcyz w przebraniu nie może udawać tego wyglądu. Jest autentyczny i poznasz go, kiedy go zobaczysz.

6. On zawsze stawia Cię na pierwszym miejscu

Wyjaśnijmy jedną rzecz. Jeśli nie stawia cię na pierwszym miejscu i działa samolubnie, możesz być pewien, że nie jest mężczyzną, który pozostanie dłużej.

Jeśli troszczy się tylko o siebie i swoje potrzeby, prawdopodobnie jest nawet samolubnym kochankiem i nie jest dla ciebie mężczyzną.

Nie myśl, że mężczyzna, który myśli tylko o sobie, zabierze cię do restauracji lub nie zwróci na ciebie uwagi.

Ale człowiek, który jest gotów zrobić dla ciebie wszystko i dba o twoje potrzeby, a ty ogólnie jest człowiekiem, który jest emocjonalnie przywiązany do ciebie i chce być z tobą.

7. Przedstawia cię swojej rodzinie i przyjaciołom

Jednym z najważniejszych znaków, że jest tobą zainteresowany i chce być z tobą, jest to, kiedy nalega, abyś poznał najważniejsze osoby w swoim życiu - jego przyjaciół i rodzinę.

Tak bardzo cię lubi, że chce pokazać ci swoich bliskich. Chce uzyskać ich aprobatę, ale nawet jeśli nie, to go nie powstrzyma, ponieważ przywiązanie emocjonalne nie jest czymś, o czym łatwo zapomnieć.

8. Pyta o twoją opinię

On naprawdę dba o to, co myślisz. Zawsze, gdy potrzebuje pomocy, wie, że może przyjść do ciebie. Wie, że go nie osądzisz ani nie powiesz mu: „Mówiłem ci tak”.

Wie, że mu pomożesz, jak możesz. Kiedy potrzebuje porady, będzie szukał twojej, ponieważ wie, że zrobisz wszystko, co w jego mocy, aby dać mu sugestię, która leży w jego interesie.

Podoba ci się twój sposób myślenia i szanuje twoje myśli - dlatego chce usłyszeć twoją opinię.

9. Pochyla się bliżej ciebie

Nie robi tego celowo. To tylko prawo przyciągania, a on przyciąga cię do siebie przez długi czas.

Kiedykolwiek jest blisko ciebie, nie może pomóc, ale pochyla się do ciebie, ponieważ chce być z tobą, a jego ciało też tego chce.

Nigdy cię nie zasadzi i nie złapie, więc nie będziesz miał dokąd pójść, jeśli nie chcesz, żeby się do ciebie pochylił.

Zawsze pozostawi ci trochę miejsca na cofnięcie się, jeśli poczujesz się niekomfortowo.

10. Nie udaje, że jest czymś, czym nie jest

Wokół ciebie jest jego prawdziwym ja. On nie chce być kimś, kim nie jest. To kolejny znak silnej męskiej atrakcyjności, emocjonalnego przywiązania.

Chce być sobą, ponieważ wie, że go nie osądzisz. Nie chce się z tobą bawić, ponieważ tyle dla niego znaczysz, a on nie chce ryzykować szansy bycia z tobą.

Wie, że maski spadają prędzej czy później i nie chce ryzykować. Albo go lubisz, albo nie.

11. On przenosi dla ciebie góry

Nic nie może dla ciebie zrobić; nic nie jest zbyt trudne. Nie dlatego, że jest frajerem. Lubi to, ponieważ jest emocjonalnie związany z tobą.

On cię kocha i nie jest problemem robić wszystko, czego potrzebujesz. Dołoży wszelkich starań, aby zabrać cię na miłą randkę. Naprawdę będzie próbował zaplanować wszystko tak dobrze, jak to możliwe, abyś był szczęśliwy.

12. On jest szczery

Otwiera się przed tobą i nie ma tajemnic. Mam na myśli, że nie opowie ci swojej historii życia od momentu, gdy cię spotka, ale kiedy twój związek stanie się bardziej złożony, nie ukryje przed tobą niczego.

Odpowie na każde zadane mu pytanie, ponieważ gdy jesteś na zdjęciu, całe jego życie jest otwartą książką.

Wie, że kłamcy zawsze będą oznaczani jako kłamcy.

Nawet jeśli żałują za swoje kłamstwa, nikt nigdy nie będzie im całkowicie ufał. Nie chce ryzykować z tobą.

13. Chce ci się zobowiązać

Jest przekonany, że jesteś osobą, z którą chce spędzić resztę życia. Wie, że twoje emocjonalne połączenie jest za sprawą Księżyca i nie chce ryzykować utraty tego.

Umawianie się z innymi kobietami nie wchodzi w rachubę, ponieważ on chce tylko ciebie. Jesteś źródłem jego szczęścia i sensu jego życia.

Może to zabrzmi tandetnie, ale jesteś i jesteś szczęśliwą dziewczyną, która ma coś, o czym marzy tak wiele innych kobiet.

Jeśli znajdziesz się w tych znakach, gratulacje - masz mężczyznę, który jest w tobie całkowicie zakochany i chce spędzić resztę życia z tobą.

On nie jest kłamcą; nie udaje, że cię lubi, ponieważ nie ma innych motywów, by być z tobą, poza tym, że tego chce.

Daj mu szansę, ponieważ prawdopodobnie boi się powiedzieć coś bezpośrednio. Cóż, ludzie tacy są - co możesz zrobić, ale wykonaj pierwszy ruch!

que debo comer en el olivar