12 powodów, dla których warto umawiać się z jednym tatą - Wrzesień 2022

Poznałeś wspaniałego faceta i spędzasz z nim czas, dopóki nie powie ci, że ma dzieci.

Myśl o umawianiu się z jednym ojcem zawsze brzmiała dla ciebie źle z wielu powodów, a teraz kwestionujesz ważność swojej decyzji o dalszym spędzaniu z nim czasu.Ale zanim dojdziesz do jakichkolwiek wniosków, zrozum, że umawianie się z jednym tatą niekoniecznie oznacza, że ​​jego dzieci będą największą przeszkodą lub że nie będzie tak dobry w związku ze względu na inne priorytety.

Wręcz przeciwnie, samotni ojcowie są dość haczykiem. Są oddani rdzennej, przemyślanej i odpowiedzialnej, w przeciwieństwie do wszystkich tych toksycznych ludzi, narcyzów i graczy.

Jeśli myślisz o randce, na pewno masz zielone światło i całe wsparcie, jakie możesz udzielić. A jeśli nadal jesteś sceptyczny, czytaj dalej.Pojedynczy ojcowie przeszli ogromną transformację

„Rzeczy zmieniają się, gdy masz dzieci; Twoje priorytety się zmieniają ”. - Joe Namath

Zostanie rodzicem to doświadczenie na całe życie, które zmienia cię w rdzeń. Tak więc bycie samotnym tatą oznacza spędzanie dużej ilości czasu na dzieciach i posiadanie różnych priorytetów. Ale to nie znaczy, że nie są już zainteresowani dotykiem kobiety ani ciepłem jej obecności.formas de complacer sexualmente a tu esposo

Wręcz przeciwnie, większość samotnych ojców pragnie umawiać się na więcej i pragnie znaleźć odpowiednią kobietę, którą będą traktować specjalnie i ostrożnie. Tak, zmieniły się, ale posiadanie dzieci nie oznacza, że ​​będą cię traktować jako coś oczywistego lub nie będą zwracać wystarczającej uwagi.

Ich transformacja rodzicielska jest w rzeczywistości najważniejszym powodem, dla którego warto umówić się z jednym ojcem, a naukowcy wyjaśnili tę zmianę. Kiedy stajemy się rodzicami, nasze układy hormonalne znacznie się zmieniają.

Oksytocyna „hormonu miłości” jest odpowiedzialna za tworzenie więzi między rodzicem a dzieckiem. Podsumowując, samotni ojcowie są pełni „hormonu miłości” i dlatego warto się z nimi umawiać.

Ta powódź miłości, którą mają w sobie, jest czymś, czego ludzie, którzy nie są rodzicami, nie mogą posiadać, i to czyni je niezwykle atrakcyjnymi i pożądanymi. A jeśli nadal mi nie wierzysz, oto 12 powodów, dla których nie powinieneś czekać dłużej, aby zacząć umawiać się z jednym z nich.

12 powodów, dla których warto umawiać się z jednym tatą

1. Jest cierpliwy i wyrozumiały

Pojedynczy tata jest wyjątkowo cierpliwy i wyrozumiały, dlatego nigdy cię nie rzuci ani nie oskarży. Jego cierpliwość i zrozumienie wynikają z spędzania czasu z dziećmi i wszyscy wiemy, że wymagają one szczególnej uwagi i leczenia.

Jeśli nie uda ci się ukończyć czegoś, co mu obiecałeś, zrozumie. Jeśli nie przyjdziesz na czas, zrozumie również, ponieważ jego cierpliwa natura nigdy nie pozwoli mu się na ciebie wściekać bez powodu.

Cierpliwość i zrozumienie są dwoma głównymi składnikami, jeśli chodzi o relacje, a jeśli zdecydujesz się umówić z jednym ojcem, możesz być pewien, że twój związek będzie się rozwijał i będzie budowany na zdrowych podstawach.

2. Pojedynczy ojcowie doceniają ich czas

Są bardzo wrażliwi, jeśli chodzi o ich czas, ponieważ nie chcą marnować sekundy na coś, co nie wydaje się właściwe lub na toksycznych ludzi, którzy są głównym źródłem niezadowolenia.

Samotni ojcowie myślą o swoim czasie z otwartym sercem i otwartym umysłem. Chcą mieć pewność, że spędzają czas dobrej jakości, niezależnie od tego, co robią. Oznacza to, że nigdy nie znajdziesz ich jako kanapowego ziemniaka, niezainteresowanego tym, co dzieje się poza ich ulubionym programem telewizyjnym.

Są bardzo dobrzy w organizowaniu rzeczy i wydarzeń, ponieważ chcą mieć pewność, że dobrze spędzają czas, i nigdy nie będą robić marnych wymówek, jeśli nie uda im się coś zrobić. Stanie się tak, ponieważ nie mogli, a nie dlatego, że nie chcieli.

3. Docenia prawdziwe wartości kobiety

Samotny tata szuka kobiety z szacunkiem do siebie, pewnością siebie i wszystkimi innymi cechami, które przypominają prawdziwe wartości. Wie, czego chce i czego chce, to kobieta, która będzie miała własne opinie na różne tematy, kobieta, która będzie go bezwarunkowo kochać, i kobieta, która mu się zaprzeczy.

Widzisz, samotni ojcowie nie szukają kogoś, kto po prostu kiwnie głową na wszystko, co mówią, ponieważ tak naprawdę umierają, aby usłyszeć różne opinie i kogoś, kto im zaprzecza, ponieważ wiedzą, że to jedyny sposób, aby zrobić postęp i poprawić się.

Nigdy nie zmusi cię do zobaczenia rzeczy takimi, jak je widzi. Umawianie się z jednym tatą sprawi, że poczujesz się naprawdę doceniony, szanowany i kochany za to, kim jesteś.

4. Single tatusiowie mają doskonale zrównoważone osobowości

Posiadają magiczną formułę zwaną doskonale zrównoważoną osobowością, którą w dzisiejszych czasach rzadko można znaleźć. Samotni ojcowie po prostu wiedzą, kiedy nadejdzie czas na zabawę i czas na poważną rozmowę.

Nigdy nie zachowają się głupio, kiedy ich potrzebujesz. Zamiast tego dadzą z siebie wszystko, aby być przy tobie i pomogą ci we wszystkim. A kiedy nadejdzie czas na zabawę, zaskoczą cię swoją kreatywnością i wysiłkiem, aby cię uszczęśliwić.

Ich idealnie zrównoważona osobowość jest czymś, czego każda kobieta potrzebuje w związku, ponieważ ogromne luki między jedną lub dwiema cechami osobowości to przepis na katastrofę.

historias de vidas pasadas contadas por niños

5. Nie przeklina tak dużo

Jeden tata nie zrzuca bomb F-bomb jak fajerwerki na Nowy Rok. Może przysięgać coś trywialnego tu i tam, ale przez większość czasu jego bogate słownictwo nie pozwala mu na wyłupienie się przed swoimi dziećmi.

Chce być najlepszym przykładem dla swoich dzieci i dlatego zawsze będzie wybredny, jeśli chodzi o jego słowa, działania i ogólne zachowanie.

Nawet jeśli niechcący przeklnie, zawsze będzie wyjaśniał swoim dzieciom, że nie powinny tak mówić. A co jest bardziej seksownego niż facet, który stara się być wzorem do naśladowania dla swoich dzieci?

6. Jest dobry z dziećmi

Ten jest oczywisty. Samotny tata dobrze sobie radzi z dziećmi, ponieważ faktycznie wykonał najtrudniejsze zadanie w swoim życiu, a mianowicie bycie rodzicem. I nie musisz być podejrzliwy wobec jego zdolności do bycia dobrym rodzicem, ponieważ możesz się o tym przekonać.

Bycie dobrym z dziećmi wymaga mnóstwa poświęceń, cierpliwości i zrozumienia, a czego jeszcze można oczekiwać od partnera? Upewnij się, że będzie cię traktował tak samo, jak traktuje swoje dzieci, ponieważ to w jego krwi sprawia, że ​​czujesz się kochany.

7. On jest odpowiedzialny

Odpowiedzialność jest priorytetem jednego taty. Po prostu nie przeżyłby, gdyby coś się stało jego dzieciom lub tobie i dlatego odpowiedzialność odgrywa ogromną rolę w jego życiu.

Nie przeżyłby także, gdybyś powiedział mu, że ostatnio zachowuje się nieodpowiedzialnie, ponieważ to najgorsze, co możesz mu powiedzieć. Samotni ojcowie są niezwykle dumni ze swojej wytwórni „tata” i nigdy nie pozwoliliby sobie na krytykę za coś, co mogliby zrobić dobrze.

Wiedz, że zawsze będzie tam na czas, zaakceptuje winę, jeśli zrobił ci coś złego i zawsze będzie za to przepraszał. Ochrona i odpowiedzialność to cechy prawdziwego mężczyzny, więc nie przegap okazji, aby się nimi cieszyć.

8. Jest niezwykle elastyczny

Jeśli chcesz, żeby pojechał z tobą na narty, on pojedzie. Jeśli chcesz, żeby jeździł na łyżwach, on pójdzie. Jeśli chcesz, żeby poszedł z tobą na jakiś program pielęgnacyjny, on pójdzie. Pojedyncze tatusiowie są niezwykle elastyczne, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju sytuacje życiowe.

To dlatego, że rodzicielstwo nauczyło go przyswajać nawet najtrudniejsze sytuacje i czerpać jak najwięcej z każdej chwili ich życia. Jeśli więc chcesz wypróbować nową pozycję seksualną, nie musisz się obawiać, że będzie to denerwujące lub że nie będzie chciał współpracować.

Będzie więcej niż szczęśliwy, próbując nowych rzeczy, ponieważ żyje dla nich. I nigdy nie możesz wypróbować nowych rzeczy, jeśli nie możesz się przystosować. Musisz posiadać pewne cechy, aby przejawiać określone zachowania.

9. Jest dowcipny

Samotni ojcowie mają świetne poczucie humoru, więc upewnij się, że sprawi, że rozśmieszysz tyłek, gdy tylko będziesz go potrzebować. Nigdy nie będzie traktował siebie poważnie, ponieważ bycie rodzicem wymaga bycia na tym samym poziomie, co dzieci, jeśli chcesz, żeby cię słuchały.

Jego humorystyczna strona zawsze sprawi, że Twój dzień będzie niezadowolony, a kiedy poczujesz się przygnębiony, zawsze będzie wiedział, jak cię pocieszyć, abyś mógł zapomnieć o wszystkich swoich problemach. A kto nie chciałby takiego człowieka?

10. Jest emocjonalnie dojrzały

W przeciwieństwie do narcyzów, graczy, fobów zaangażowanych i samolubnych mężczyzn, pojedynczy tata jest całkowitym przeciwieństwem. Jest emocjonalnie dojrzały i widać to w każdej jego myśli i działaniu.

Nie będzie miał problemu z powiedzeniem Ci, jak się czuje lub czy coś mu przeszkadza, ponieważ nie boi się, że stanie się bezbronny przed Tobą. Dojrzali emocjonalnie mężczyźni są prawdziwymi klejnotami, a samotni tatusiowie to tylko to.

Nie muszą nawet intensywnie wyrażać swoich emocji w doskonały sposób, ponieważ przychodzi im to naturalnie. Ich druga natura obdarzyła cię miłością i wszystkimi tymi słodkimi gestami, które pokażą ci uroki ich ostatecznej miłości.

11. Możesz z nim prowadzić głębokie rozmowy

Głęboka rozmowa z partnerem jest niezwykle ważna i jest czymś, czego należy się spodziewać. Na szczęście ci samotni ojcowie nie mają z tym żadnego problemu.

Możesz z nim rozmawiać bez obawy, że osądzi cię za twoje zbyt filozoficzne umiejętności lub dowcipność. Wręcz przeciwnie, z przyjemnością podejmie znaczącą rozmowę z kobietą, którą naprawdę lubi.

I uwierzcie mi, istnieje ogromna różnica między umawianiem się z kimś, którego największym filozoficznym tematem jest siew sadzeniaków, a umawianiem się z kimś, z kim można analizować sens życia i wielkość wszechświata.

12. Możesz także zakochać się w jego dzieciach

Umawianie się z jednym ojcem może być okazją do pomnożenia twojej miłości. Możesz nie tylko się w nim zakochać, ale także w jego dzieciach i na świecie nie ma większego uczucia niż bycie częścią jednej dużej, szczęśliwej społeczności.

es normal a las 6 semanas de embarazo

Jego dzieci będą jak twoje własne dzieci i upewnij się, że będziesz zalany ogromną ilością pozytywnej energii, która ostatecznie zmieni twoje życie na lepsze.