11 Podświadomości, które robią mężczyźni, gdy zakochują się w kobiecie - Grudzień 2022

Kiedy mężczyzna się zakochuje, zrobi dla ciebie wszystko, zamiast mówić z góry. Brzmi to trochę nielogicznie, ale większość mężczyzn nie jest tak szczera wobec swoich uczuć. Nie dlatego, że ich nie mają, ani dlatego, że grają w gry, ale ponieważ czują się nieswojo, wyrażając je, nie chcą poruszać się zbyt szybko lub boją się zranienia.

Niezależnie od powodu tego, że może być tak skryty, jedno jest pewne - nie będą w stanie ukryć tego zbyt długo. Ich zachowanie będzie krzyczeć, że są zakochani i że są poza ich kontrolą. Nie wiedząc o tym, udowodnią swoje zauroczenie i miłość, dając więcej niż słowa kobiecie, za którą zwariowali.Kiedy mężczyzna przewraca się na kolana z kobietą, zachowuje się inaczej. Pewnie zrobi pewne rzeczy bez zastanowienia się - poprowadzi go jego podświadomość. Jeśli jesteś tym, w którym się zakochał, możesz to powiedzieć.

1. Poczyni dodatkowe kroki, aby cię uszczęśliwić

Czasami będzie robił rzeczy, które nie są tak interesujące lub na swojej ulicy, aby spełnić twoje życzenie. Najlepsze jest to, że nie będzie narzekał. Jest gotów wyjść ze swojej strefy komfortu, aby wywołać uśmiech na twojej twarzy.

2. Przyjedzie przynajmniej raz

Nie wyobraża sobie, że cały dzień przemija, a przynajmniej nie ma od ciebie wiadomości. Bez względu na to, co dzieje się w jego życiu, przynajmniej przynajmniej napisze i zobaczy, jak się z tobą dzieje. Będzie chciał wiedzieć o twoim dniu lub opowiedzieć coś ciekawego o swoim. Może nie ma czasu ani siły, by zbyt często pisać SMS-y, ale dołoży wszelkich starań, abyś wiedział, że masz na myśli i że mu zależy.3. Nie będzie każdy kiepskie wymówki

Może jest zajęty, ale zawsze znajdzie dla ciebie czas. Nie będzie musiał opowiadać ci udawanych historii, dlaczego tego nie zrobił. Spróbuje być punktualny, aby nie kazał ci czekać. Powie ci prawdę, nawet jeśli nie będzie to na jego korzyść. Będzie stał za każdym słowem i jeśli złożył ci obietnicę, dołoży wszelkich starań, aby dotrzymać słowa.

4. Wspólny czas to jakość

Kiedy będzie z tobą, będzie tam 100%. Nie gapi się na swój telefon, jeśli spędzasz razem tylko kilka cennych godzin. Przygotuje ci plany wyjścia lub zrobienia czegoś nowego i ekscytującego. Może nie zrobi wszystkiego według książki, ale upewni się, że czujesz się dobrze w pobliżu, i będzie cenił czas spędzony razem, niezależnie od tego, co robisz.

5. Chce cię mieć blisko

Kiedy będziesz razem, upewni się, że jesteś blisko niego fizycznie. Będzie trzymał twoją rękę lub delikatnie pieścił twoje ramię, kiedy mówisz. Będzie mnóstwo przytulania za każdym razem, gdy pojawi się okazja. Jego pocałunki będą opowiadać własne historie. Jego uściski będą w sam raz - nie za mocno, nie za luźno. Będzie chciał być z tobą intymny zarówno seksualnie, jak i psychicznie.6. Nie boi się mówić o przyszłości

Kiedy mówi o przyszłości, obejmuje ciebie. Może to być coś ważnego, jak wspominanie o zamieszkaniu razem, małżeństwie i dzieciach, a może to być coś prostszego, jak planowanie podróży lub prośba o randkę na czyimś ślubie. Uwzględniając cię w swoich planach na przyszłość, mówi: „Planuję się trzymać. Mam nadzieję, że Ty też.' bez słowa.

lista de alimentos ricos en fibra para bajar de peso

7. Nigdy nie popełni dwukrotnie tego samego błędu

Jeśli zrobił coś, co cię zdenerwowało lub skrzywdziło, nie zwracając na to uwagi, szczerze przeprosi i dołoży wszelkich starań, aby nie zrobić tego ponownie. Szanuje cię i nigdy nie marzyłby o tym, żeby cię zranić. Nie powtarzając swoich błędów, mówi ci, ile znaczy dla niego twoje szczęście, i nigdy nie zrobiłby nic, aby to zagrozić.

8. Będzie rozmawiać z tobą o wszystkim i wszystkim

Opowie ci o sobie, czego pewnie nie powiedziałby nikomu - rzeczy, które mógłby uznać za zawstydzające, tych, które przeszkadzają mu i codziennych spraw z jego życia. Będzie też chciał wiedzieć o tobie wszystko. Nie zdziw się więc, jeśli spędzisz całą noc na rozmowach. Rozmowa właśnie popłynie.

9. On jest swoim prawdziwym ja wokół ciebie

Nie pomyśli o każdym słowie, które wydobywa się z jego ust, więc czasami może nawet powiedzieć coś, co nie pasuje do ciebie. Ale nigdy nie zamierza cię skrzywdzić. Po prostu staje się tak beztroski, że jego mózg przestaje właściwie funkcjonować. Będzie też dzielił się z innymi osobistymi kumplami i niezbyt fajnymi rzeczami o sobie, abyś mógł poznać prawdziwego go. Po prostu czuje się dobrze wokół ciebie.

10. Będzie chciał zapewnić ci bezpieczeństwo

Kiedy mężczyźnie naprawdę zależy, przełączy się w ten tryb ochronny i będzie chciał wiedzieć, że jesteś bezpieczny i zdrowy przez cały czas. Przyjdzie ci na ratunek i pomoże ci w drobnych sprawach. Popiera cię po kłótni i nie pozwoli nikomu na ciebie mówić. Będzie uważny i martwi się o ciebie, więc przynajmniej zrobi, mówiąc: „Napisz do mnie, kiedy wrócisz do domu”. „Czy czujesz się lepiej?” gdy masz grypę, będzie to również bardzo częste.

11. Nawet nie marzyłby o zmianie ciebie

Akceptuje cię takim, jakim jesteś. Lubi cię ze wszystkimi swoimi wadami i doskonałościami. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy czuje, że coś w twoim zachowaniu powoduje problemy w twoim związku. Wtedy poczuje, że musi coś powiedzieć i zachęcić cię do osiągnięcia kompromisu. Będzie oczekiwał, że zrobisz to samo, jeśli chodzi o niego.