11 znaków, że twój najlepszy przyjaciel jest również twoim aniołem stróżem - Grudzień 2021

1. Byli tam dla ciebie, gdy nikogo nie było

Kiedy twój świat się zawalił, byli tuż przy tobie. Gdy czujesz, że jesteś sam na świecie, to tylko telefon.

Nie jest niczym niezwykłym, że wysyłają tekst dokładnie wtedy, gdy najbardziej ich potrzebujesz - prawie tak, jakby wyczuwali, że coś jest strasznie nie tak.Są tam grube i cienkie i bez względu na to, jak się czujesz i przez co przechodzisz w życiu, wiesz, że możesz na nich polegać; zawsze mogłeś.

2. Jesteś połączony

Często mówisz, że to twoja „bratnia dusza”, „twoja osoba” lub „lepsza połowa” i tak naprawdę to masz na myśli. Dostajecie się nawzajem na głębszym poziomie.

Czasami wyślą Ci SMS lub zadzwonią, gdy o nich pomyślisz lub gdy coś masz do czynienia. Mogą to wyczuć w pewien sposób. Czy to nie anielskie?3. Mają sposób na poprawę samopoczucia

W ich głosie i w ich obecności jest coś, co jest tak kojące. Nikt nie może cię pocieszyć ani znaleźć odpowiednich słów, tak jak oni.

Spędzą godziny rozmawiając z tobą. Jeśli nie mają nic mądrego do powiedzenia, będą słuchać. Sprawiają, że czujesz się bezpieczny i chroniony, i czy to nie to, co robią anioły?

4. Myślą, że jesteś doskonały taki, jaki jesteś

Nic by o tobie nie zmieniły. Od czasu do czasu możesz się denerwować, ale to normalne. Nie jesteś tą samą osobą.Ale przy nich czujesz się akceptowany, ze wszystkimi swoimi wadami i zaletami. Zawsze wspierają cię jako najlepszą wersję ciebie.

5. Patrzą na twoje szczęście, jakby to było ich własne

Kiedy inni byli zbyt zajęci zazdrością o twoim szczęściu, świętowali to. Sprawili, że było to większe. Wiedzą, przez co przeszliście i nie chcieliby niczego więcej, jak widzieć was wiecznie szczęśliwych.

Chcą, żeby ci się przydarzyły dobre rzeczy. Często mówią ci, że nikt nie zasługuje na szczęście bardziej niż ty.

Mają piękną duszę i bezwarunkowo oddają swoją miłość. Naprawdę są aniołem na ziemi.

6. Są bardzo opiekuńczy wobec ciebie, nawet jeśli nie przyznają się do tego

Nigdy nie pozwolą, by ktokolwiek mówił o tobie śmieci, staną za tobą bez względu na to, czy tam jesteś, czy nie. Jesteś ich najlepszym przyjacielem, a ktoś, kto nie traktuje cię dobrze, nie ma dla nich miejsca.

movimientos sexuales para impresionar a tu novio

Wściekają się, gdy ktoś źle cię traktuje i zawsze zachęcają cię do posiadania wyższych standardów w relacjach, ponieważ uważają, że zasługujesz na świat.

Anioł stróż jest po to, aby cię chronić i kochać. Jakiego dodatkowego dowodu potrzebujesz?

7. Są po to, aby wspierać i nigdy nie osądzać

Możesz do nich chodzić ze wszystkim bez obawy, że zostaniesz osądzony. Nie są po to, by widzieć dobro od zła lub mówić ci, jak żyć swoim życiem.

Jedyne, co mogą zrobić, to ofiarować ucho, które będzie słuchać, duszę, która zrozumie i zrozumie, oraz głos pełen szczerej rady.

¿A los chicos les importa si tienes barriga?

8. Oni znają cię lepiej niż ty sam

Nigdy ich nie oszukasz. Nic nie wchodzi w ich radar, ponieważ tak dobrze cię znają. Widzą Twój fałszywy uśmiech i wykrywają, że jesteś smutny lub zmartwiony, gdy wszyscy myślą, że wszystko z Tobą w porządku.

Ponadto wiedzą, że zrobisz coś, czego nie powinieneś, np. Wyślesz SMS do byłego, nawet jeśli powiesz, że tego nie zrobisz.

9. Oni znają wszystkie twoje sekrety

Prawdopodobnie są to osoby, które zabiorą twoje tajemnice do grobu. Powiedziałeś im o swoich najgłębszych mrocznych tajemnicach i rzeczach, o których nikt inny nie wie.

Często żartujesz, że nie mogą przestać być twoim przyjacielem, ponieważ wiedzą za dużo.

10. Są dla ciebie niezastąpione

Masz innych przyjaciół, oni mają innych przyjaciół, ale więź, którą dzielisz, jest czymś, co przekracza to wszystko.

Są rzeczy, którymi możesz się tylko z nimi dzielić. Są to miejsca, które chcesz odwiedzić tylko z nimi i dla nich to samo. Są żarty, które dostaną tylko dwoje.

Tu nie chodzi o zaborczość, chodzi o to, aby wiedzieć, że prawdziwi przyjaciele są rzadcy i że po prostu nie można uzyskać takiego samego poziomu zrozumienia i zabawy z nikim.

11. Wydaje się, że zawsze czekało na nich puste miejsce w twoim życiu

Nie możesz tego całkiem wyjaśnić, ale czujesz, że tak powinno być w twoim życiu. Nie możesz sobie wyobrazić nikogo, kto pasowałby do twojego życia tak dobrze, jak oni.

Wzbogacają waszą błogość i są wszystkim, co można sobie wyobrazić, że przyjaciel powinien być, i jeszcze więcej. Znaczenie 444 nigdy nie było tak jasne jak teraz, teraz masz prawdziwego anioła stróża w swoim życiu.