100 uroczych i słodkich wiadomości tekstowych o miłości do wysłania swojego chłopaka - Grudzień 2022

100 uroczych i słodkich wiadomości tekstowych o miłości do wysłania swojego chłopaka

Wiem, jak trudno może być wnieść do związku coś nowego po tym, jak już od dłuższego czasu jesteście razem.

W długotrwałych związkach sprawy mogą być nieco nudne.Jeśli jesteś gotowy na miłość, która nigdy nie zanika, odkryj coJego sekretna obsesjajest. Obiecuję, że nie pożałujesz.

Możesz utknąć w rutynie, a kiedy poczujesz, że oboje tracicie zainteresowanie związkiem w ogóle, prywatna, słodka wiadomość dla twojego chłopaka może wszystko zmienić!

la mejor manera de excitar a un hombre

Te rozpływające się w sercu i urocze wiadomości w rzeczywistości wnoszą do związku iskierkę radości, która przypomina Twojemu partnerowi, że go kochasz i że chcesz, aby o tym wiedział!Czasami okazywanie, że kogoś kochasz, nie wystarczy. Ludzie chcą to usłyszeć. Dziwne, jak działa ludzki mózg, ale to fakt.

Jedno nie może działać bez drugiego. Kiedy pokazujesz swoimi działaniami, że kochasz swojego chłopaka, ale tego nie mówisz, twój związek może napotkać problemy i to samo dotyczy, jeśli robisz to na odwrót. To nie musi być długi list miłosny z mnóstwem romantyzmukocham Cię tak bardzocytaty .Wszyscy wiedzą, że mężczyźni nie są tak emocjonalni i prawdopodobnie nie wiedzieliby, jak zareagować, gdy powiesz coś słodkiego bezpośrednio na ich twarz (takie jak te urocze imiona kontaktowe dla chłopaka).

Opanowanie sztuki mówienia zawsze właściwych rzeczy jest teraz łatwe dziękiChemia tekstu. Nawiąż z nim więź silniejszą i głębszą niż kiedykolwiek!

Jeśli po prostu dostaniesz „dziękuję”, nie zdziw się. To najlepsze, co mogą wymyślić w jednej chwili.

Dlatego piszę słodkomyśląc o tobie wiadomościdla twojego chłopaka, takiego jak słodkiteksty na dzień dobry dla niegoto zawsze świetny wybór (wraz z tymi uroczymi nazwami kontaktów dla twojego chłopaka, oczywiście). Przeczytanie twojego pięknego tekstu da mu czas, aby naprawdę go wchłonąć i odpisać ci coś równie uroczego.

Więc w duchu tego mam zamiar dać ci listę uroczych wiadomości tekstowych, które możesz wysłać swojemu partnerowi losowo, aby wiedział, że myślisz o nim, tęsknisz za nim i co najważniejsze, że kochasz jego.

Ponadto zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tymi super zabawnymi grami tekstowymi.

ZWIĄZANE Z:160+ krzepiących akapitów na dzień dobry, aby mógł się obudzić

100 słodkich wiadomości dla twojego chłopaka

szczęśliwy człowiek czyta wiadomość przez telefon

1. Co do licha zrobiłem, zanim cię spotkałem? Teraz wydaje mi się, że po prostu siedziałem i czekałem na ciebie.

2. Dziękuję za istnienie i bycie w moim życiu. Z pewnością przynosisz mi więcej radości i szczęścia, niż kiedykolwiek mógłbyś wiedzieć.

3. Kocham cię bardziej niż kiedykolwiek poznasz. Za każdym razem, gdy na ciebie patrzę, za każdym razem, gdy o tobie myślę, po prostu zatrzymuję się i uświadamiam sobie, że nigdy nie będziesz świadomy miłości, która płonie we mnie dla ciebie.
4. Moje życie stało się o wiele lepsze od dnia, w którym cię poznałem. Wniosłeś w to tyle miłości, życzliwości i szczęścia, że ​​teraz nawet nie chcę sobie wyobrażać swojego życia bez Ciebie.

5. Myśl o utracie ciebie sprawia, że ​​za każdym razem wybucham płaczem. Zrobię wszystko, aby cię uszczęśliwić, ponieważ ty mnie uszczęśliwiasz po prostu będąc przy mnie.

6. Proszę nie zapominaj, że zawsze będę przy tobie. Kiedykolwiek mnie potrzebujesz, pamiętaj, że jest jedna kobieta, która nie może się doczekać, aby usłyszeć Twój głos. Po prostu zadzwoń do mnie, a będę tam, aby dać ci tyle uczucia, ile mogę.

7. Nie ma dla mnie nic bardziej świętego na tym świecie niż miłość, którą dzielimy.

8. Mam nadzieję, że śnisz o nas tej nocy i o nieśmiertelnej miłości, którą żywimy do siebie.

9. Gwiazdy muszą być zazdrosne, bo świecisz jaśniej niż one.

10. Nigdy nie chciałbym widzieć, jak płaczesz. To jak powiedzenie mi, że robię coś źle. Ale jeśli będziesz płakać, pamiętaj, że na zawsze będę tą, która otrze łzy z twoich policzków.

POWIĄZANE: Nazwy kontaktów z chłopakiem: 63 słodkie imiona, aby zadzwonić do swojego chłopaka

11. Pozwól mi być dzisiaj pierwszą osobą, która powie, że jesteś cudowna!

12. FYI: Kocham cię nieskończenie!

13. Nigdy nie będę w stanie pokochać nikogo poza tobą. Wiem, że brzmi to śmiesznie, ale taka jest prawda. Kocham Cię.

14. Dziękuję za wszystko. Dziękuję, że jesteś przy mnie i kochasz mnie bezwarunkowo. Mam wrażenie, że nie mówię ci tego wystarczająco. Kocham Cię.

15. Przepraszam, jeśli kiedykolwiek sprawiłem, że poczułeś się niekochany. Serce mi pęka na myśl, że może kiedyś zakwestionowałeś moją miłość.

16. Kocham wszystko, co można w tobie pokochać. Od głowy po palce u stóp. Od sposobu, w jaki śmiejesz się, gdy jesteś szczęśliwy, po sposób, w jaki zmienia się Twój głos, gdy jesteś smutny. Kocham wszystko, czym jesteś.

17. Na wypadek, gdybyś nie wiedział, będę cię kochać do końca czasu!

18. Jesteś dla mnie czymś więcej niż tylko moim mężczyzną. Jesteś moim najlepszym przyjacielem, najlepszym słuchaczem i najlepszym kochankiem. Jesteś wszystkim, co sprawia, że ​​czuję się bezpiecznie i pewnie.

19. Gdybym mógł jeszcze raz przeżyć swoje życie, nie chciałbym, żeby było tak, jak jest teraz. Znajdę cię prędzej, żeby mieć więcej czasu, żeby cię pokochać.

20. Każdego dnia czuję, że znów się w tobie zakochałem i za każdym razem czuję, że moja miłość do ciebie jest silniejsza niż dzień wcześniej.

szczęśliwa para stojąca na zewnątrz

21. W pokoju pełnym sztuki nadal bym na ciebie gapił.

22. Nigdy nie będzie kogoś doskonalszego niż ty.

23. Nic nie może zmienić uczucia, które odczuwam, gdy widzę, że idziesz w moim kierunku. Czasami chcę wybuchnąć płaczem, ponieważ uczucia szczęścia, miłości i radości są przytłaczające.

24. Kiedy mówię ci, jak bardzo cię kocham, nie mówię tego tylko z przyzwyczajenia lub aby zwrócić twoją uwagę. Mówię to, aby przypomnieć ci, że jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła i że zakochuję się w tobie każdego dnia od nowa.

25. Zaniemówiłem za każdym razem, gdy na ciebie patrzę, ponieważ patrzę na moje szczęście, moją miłość i moją przyszłość.

26. Jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek chciałem w życiu. Kto by wiedział, że odniosłem sukces w życiu, ponieważ znalazłem miłość, której szukałem?

27. Chciałbym, żebyśmy się razem zestarzeli.

28. Hej przystojniaku, masz plany na dzisiejszy wieczór?

29. Chciałbym dostać od ciebie buziaka w tej chwili.

30. Zawsze udaję kogoś innego wśród innych ludzi, ponieważ zawsze czegoś ode mnie oczekują. Ale z Tobą? Nigdy nie byłem bardziej sobą niż jestem, kiedy jestem z tobą.

[Tytuł okna] Sieć [Zawartość] Wykrywanie sieci jest wyłączone. Komputery i urządzenia sieciowe nie są widoczne. Włącz wykrywanie sieci w Centrum sieci i udostępniania. [OK]

31. Moje życie jest doskonałe, dopóki mam ciebie.

32. Każdy dzień, kiedy cię nie widzę, jest dniem zmarnowanym.
33. Tak wielu ludzi uważa swoją miłość za rzecz oczywistą, ale dbajmy o naszą miłość, aby kwitła do niewypowiedzianych miary.

34. Byłeś tym, który dał mi poczucie przynależności – uczucie, którego nigdy całkowicie nie zapomnę.

35. Na tym świecie nie ma języka, nawet znaku, który mógłby opisać, jak bardzo cię kocham.

36. Słowa po prostu nie wystarczą. Słowa są niesprawiedliwe dla wszystkich emocji, które ci dedykuję.

37. Nigdy więcej nie chcę zasnąć bez ciebie!

38. Nie mogę się doczekać chwili, kiedy znów cię pocałuję! Bardzo cię kocham!

39. Miłość, którą do ciebie czuję, nie wyczerpuje mojej energii; raczej sprawia, że ​​czuję się pełen życia i radości.

40. Dziękuję, że dałeś mi możliwość tak bardzo Cię kochać!

kobieta całująca mężczyznę w policzek

41. Twój uśmiech jest dla mnie zawsze powodem, aby jak najlepiej wykorzystać moje dni.

42. Jesteś moim szczęśliwym zakończeniem.

43. Wciąż pamiętam moment, w którym się w tobie zakochałem. To był ten sam moment, kiedy spojrzałeś mi w oczy i wiedziałem, że zmienisz mój świat.

44. Nie ma końca temu poczuciu radości i szczęścia, dopóki mam Cię w moim życiu.

45. Dziękuję, że jesteś moim światłem na końcu tunelu.

46. ​​Jedyną prawdziwą rzeczą na tym świecie jest nasza miłość! Nic nie sprawia, że ​​czuję się bardziej żywy niż myśl o tobie.

47. Kiedy patrzę w twoje oczy, widzę odbicie szczęśliwej kobiety, której jedynym celem w życiu jest kochanie cię na zawsze.

48. Oto jestem: trzymam w sercu jedyną bliską mi rzecz. Ty!
49. Życie oferowało mi tak wiele dróg do wyboru. Cieszę się, że wybrałem te, które przywiodły mnie prosto do Ciebie!

50. Gdybyś poprosił mnie, abym zrezygnował ze wszystkiego, co mam, aby pokazać, jak bardzo cię kocham, zrobiłbym to.

zakochana para trzymająca się za ręce i przytulająca

51. Nie potrzebuję cię. Ale pragnę cię w moim życiu. Chciałbym widzieć twoją twarz każdego ranka po przebudzeniu i każdej nocy tuż przed zaśnięciem.

52. Uwielbiam myśleć o sobie jako o silnej kobiecie! Ale topisz podłogę pod moimi stopami i sprawiasz, że czuję się taka słaba.

53. Bez względu na to, jak bardzo jestem niezależny, zawsze poproszę o pomoc. Bo wierzę, że tylko ty jesteś w stanie mnie uratować.

54. Żadna miłosna piosenka nigdy nie będzie w stanie opisać miłości, która kwitnie między nami, ponieważ po prostu brakuje im doświadczenia.

55. Nawet pieśń słowika nie może się równać z pięknem twojego głosu!

56. Nigdy cię nie skrzywdzę, ponieważ jedno serce bije w dwóch ciałach. Rozpadłabym się na kawałki, gdybym kiedykolwiek zdołała sprawić, żebyś płakał.

57. Uwielbiam zasypiać przy melodii bicia naszego serca. Nie ma nic bardziej spokojnego niż świadomość, że żyjesz i że jesteś tutaj, ze mną, w tej spokojnej chwili.

58. Jesteś dumnym właścicielem mojego serca i na zawsze nim będziesz.

59. Kiedy powiedziałeś mi, że mnie kochasz, moje serce przyspieszyło. Musiało pomyśleć, że nadszedł dzień, w którym nigdy nie będę szczęśliwszy niż w tej konkretnej chwili.

60. Jestem twój. Zawsze będę twój. Tylko twój.

mężczyzna całujący kobietę w kapeluszu

61. Kocham cię. Dla mnie to nie są tylko słowa, to obietnica, którą daję ci, abyś na zawsze pozostała u twego boku.

62. To dla mnie największe szczęście nazywać cię moim.
63. Nigdy nie chciałbym innego życia. Bo w innym życiu mogę nie żyć u twego boku i to jest mój największy strach. Więc proszę, nigdy nie urzeczywistniaj tego koszmaru — nie chcę żyć bez ciebie.

64. Proszę zobacz mnie takim, jakim jestem. Jestem twój.

65. Nie waż się zapomnieć, jak bardzo cię kocham! Bo moje serce pęka na samą myśl, że wątpisz w moje uczucia.

66. Jestem bardziej niż szczęśliwy, że mogę zostać u Twojego boku, ponieważ nic nie sprawia mi większej przyjemności.

67. Rozumiesz mnie. Wspierasz mnie. Zawsze jesteś przy mnie, kiedy cię potrzebuję. Och, co zrobiłem, żeby na ciebie zasłużyć?

68. Chciałem ci tylko przypomnieć, że cię kocham. Wiesz już o tym, ale chciałem tylko o tym wspomnieć.

69. Każdego dnia robisz tak wiele małych rzeczy, które wnoszą radość do mojego życia. Dziękuję za to.

70. W końcu widzę, że istnieją szczęśliwe zakończenia, ponieważ moim szczęśliwym zakończeniem jesteś ty.

piękna kobieta przytulająca mężczyznę

71. Uwielbiam, kiedy przyłapuję cię na patrzeniu na mnie. To zawsze sprawia, że ​​czuję się wyjątkowo.

72. Moją ulubioną muzyką jest dźwięk twojego głosu.

73. Gdybyś tylko wiedziała, ile radości budzi się we mnie za każdym razem, gdy na ciebie patrzę, zastanawiałbyś się, czy osoba naprawdę jest w stanie odczuwać tak silne uczucia.

74. Właśnie kiedy myślę, że już nie jestem w stanie cię kochać, udowadniasz, że się mylę.

75. Chcę, żebyś wiedział, że nie ma nikogo, kto może cię zastąpić.

76. Jestem w tobie tak bardzo zakochany.

77. Jedyny czas, kiedy patrzę z niepokojem na swój telefon, to kiedy czekam na Twój SMS.

las mejores fotos del mundo

78. Nawet tysiąc słońc nie może świecić jaśniej niż twój uśmiech. Rozświetlasz moje życie w każdy możliwy sposób. Nigdy nie przestawaj tego robić!

79. Nie masz pojęcia, jak bardzo bije mi serce, kiedy cię widzę.

80. Jesteś najsłodszym początkiem niekończącej się historii miłosnej. Ty jesteś czarującym księciem, a ja księżniczką z tej historii.

para spacerująca po plaży

81. Jak dotąd każda chwila, którą spędziliśmy razem, była niesamowita. Ale obiecuję, że najlepsze dopiero nadejdzie.

82. Tylko ty możesz mnie całować tysiąc razy dziennie i każdy z nich czułby się jak pierwszy pocałunek, jaki kiedykolwiek miałem w życiu.

83. Odkąd cię poznałem, trochę mniej płaczę, trochę mocniej się śmieję i jeszcze bardziej się uśmiecham. Tylko dlatego, że cię mam, moje życie jest lepsze.

84. Za każdym razem, gdy próbuję trzymać moje serce z dala od ciebie, buntuje się i ucieka. Moje serce odnajduje cię i chce być w tobie zamknięte na zawsze!

85. Jesteś moim rajem i z radością utknąłbym na tobie na całe życie.

86. Odkąd cię poznałem, nie spędziłem ani chwili bez myślenia o tobie. Jesteś w moich myślach, w moim sercu iw moim umyśle zawsze.

87. Jedyny raz głupio uśmiecham się do swojego telefonu, gdy dostaję od ciebie sms-y.

88. W twoich ramionach znalazłem idealną kryjówkę. Mogę uniknąć reszty świata i nadal czuję, że mam wszystko tutaj, w twoich ramionach.

89. Następnym razem, gdy cię przytulę, prawdopodobnie długo nie odpuszczę.

90. Byłem nikim nigdzie. Ale sprawiłaś, że poczułam się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Twoja miłość jest tym, czego potrzebuję i czego pragnę do końca życia.

mężczyzna przytulający uśmiechniętą kobietę

91. Nie mogę zdecydować, czy najlepszą częścią mojego dnia jest budzenie się obok ciebie, czy pójście spać z tobą. Pospiesz się do domu, żebym mógł ponownie je porównać.

92. Zrobiłeś niewyobrażalne, aby mieć mnie w swoim życiu. Teraz, kiedy jestem w środku, obiecuję, że zrobię wszystko, aby Cię tam zatrzymać!

93. Każdy ma własną motywację, aby wstać rano i zmierzyć się z dniem. Jesteś mój.

94. Wydaje mi się, że wczoraj marzyłem o byciu z tobą do końca życia. Teraz budzę się każdego dnia wiedząc, że jesteś tego częścią.

95. Kiedy mówię ci, że cię kocham, nie mówię tego z przyzwyczajenia lub rozmowy. Mówię to, aby przypomnieć ci, że jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła.

96. Ilekroć trzymasz mnie za rękę, coś we mnie mówi, że nigdy nie puścimy się nawzajem, bez względu na to, co będzie przed nami.

97. W świecie chaosu, bólu i cierpienia, kiedy nie mogę się doczekać zobaczenia cię ponownie, moje próby i udręki są mniej gorączkowe, wiedząc, że na końcu tunelu jest światło. Pod koniec dnia znowu cię zobaczę.

98. Widziałem niesamowite rzeczy. Znałam wspaniałych ludzi, ale nigdy nie spotkałam piękniejszej duszy, która potrafiłaby kochać tak głęboko i prawdziwie.

99. To zabawne, jak możesz przejść przez życie, myśląc, że jesteś kompletny, dopóki się nie zakochasz. Teraz za każdym razem, gdy jesteśmy osobno, czuję się niekompletna, moja druga połówka. Kocham Cię.

100. Jesteś tą czekoladą, która z każdym kęsem staje się słodsza. Jesteś tym słodkim zapachem, który staje się silniejszy z każdym oddechem!

100 uroczych i słodkich wiadomości tekstowych o miłości do wysłania swojego chłopaka

100 uroczych i słodkich wiadomości tekstowych o miłości, aby wysłać swojego chłopaka