10 rodzajów Fuckboys Wszystkie samotne dziewczyny powinny zignorować - Grudzień 2021

1. Ten, kto myśli, że jest ponad tobą

Są faceci, którzy uważają się za prezenty Boże dla kobiet. Uważają, że są tak wspaniali, przystojni i wyjątkowi, że każda kobieta powinna być bardziej niż wdzięczna za randkę. Można być pewnym siebie, ale biorą to za burtę. Muszą być uziemione, a najlepszym sposobem na to jest ich całkowite zignorowanie.

2. Ten, kto kocha samego siebie bardziej niż kiedykolwiek, będzie mógł cię kochać

Miłość do siebie jest dobra, ale nie powinna wykluczać miłości, którą darzysz innych ludzi. Jest to wspólna cecha narcyza. A bycie narcystą to ścieżka, którą obrał ten jebak. Są tak pochłonięci sobą, że nie są w stanie oddać miłości. Pozwól im się kochać - potrzebujesz kogoś lepszego.3. Ten, który dokonuje zniknięcia

Ghosting idzie w parze z fuckboyami. Będą wychodzić z dziewczyną kilka razy, a następnie przez określony czas nie będą mieli kontaktu. Będą chcieli wrócić, żeby zobaczyć, czy nadal mogą. Pozbaw ich satysfakcję ze świadomości, że na nich czekałeś. Jeśli zdecyduje się cię uprowadzić, pozwól mu pozostać niewidzialnym na zawsze, kiedy będzie miał ochotę wrócić.

4. Ten, który nie jest w etykietach

On zna swoją drogę słowami. Prawdopodobnie więc spróbuje cię przekonać, że wytwórnie nie są ważne i że powinieneś zainteresować się czymś bardziej swobodnym i zobaczyć, jak się ułoży. Kiedy mówi, że nie interesuje się wytwórniami, wszystko, co możesz zrobić, to powiedzieć, że nie interesują Cię faceci, którzy nie interesują się wytwórniami, życz mu powodzenia i czekaj na kogoś, kto jest w coś prawdziwego.

5. Ten, który daje ci tylko samotne późno w nocy połączenia

Zadzwoni tylko wtedy, gdy będzie samotny - zwykle po północy, gdy emocje się zaczną i potrzebuje kogoś, z kim mógłby podzielić się swoimi przemyśleniami. Nie odbieraj tych połączeń. Poczekaj na kogoś, kto zadzwoni bez względu na czas i swoje emocje. Ktoś, kto chce, abyś cały czas się zamykał, a nie tylko wypełniał pustkę w swoim sercu późną nocą.6. Ten, który zwykle dzwoni, gdy jest pijany i samotny

Zwykle facet „samotny późno w nocy” i facet „pijany i samotny” są jednym i tym samym. Alkohol sprawia, że ​​jest wystarczająco emocjonalny i odważny, aby zadzwonić lub napisać SMS-a, mówiąc wszystkie słodkie rzeczy, które chcesz usłyszeć. Ale gdy tylko obudzi się następnego ranka, nie przypomni sobie nic ani nie usprawiedliwi, że alkohol nie mówił o nim. Nie marnujcie na niego czasu.

7. Typ „bros przed motykami”

Ten typ kurwa nie potrzebuje dziewczyny, ponieważ jest już w związkach z przyjaciółmi. On jest tym, który wstaje za każdym razem, gdy dzwonią jego przyjaciele. Jest idealnym facetem, kiedy jesteś sam, ale kiedy jesteś w pobliżu jego przyjaciół, on cię ignoruje lub po prostu jest dupkiem. Obawia się, że mogą się z niego wyśmiewać lub coś w tym stylu. Zignoruj ​​go od razu. Jest zbyt niedojrzały, by być w związku.

8. Zupełnie leniwy

Często odwołuje plany pod jakąś kiepską wymówką, ale wiesz, że nic się nie dzieje. On jest po prostu leniwy. Prawdopodobnie jest to coś, co się nie zmieni, a jeśli z nim skończysz, zawsze będziesz tym, który będzie musiał pociągnąć za wszystkie sznurki, gdy będzie siedział i nic nie robił. To prawdopodobnie coś, czego nie chcesz, więc najlepiej zostawić go, zanim się w nim zakochasz.9. Ten, kto myśli, że jest podły, flirtuje

Kiedy byliśmy dziećmi, chłopiec bawiący się z dziewczyną oznaczał, że ją lubił. Jesteśmy już dorosłymi i tak już nie jest. Prawdopodobnie okaże się, że jego słowa są obraźliwe i wcale nie zalotne, a on będzie zupełnie nieświadomy, dlaczego tak jest. Pomachaj mu na pożegnanie. Nadal musi dorosnąć. Potrzebujesz mężczyzny, który będzie cię dobrze traktował - a nie chłopca, który używa złośliwych komentarzy, by okazać swoje uczucia.

10. Ten, który lubi grać na boisku

Chce być z tobą, ale chce nadal widzieć inne kobiety. Jeśli jesteś w otwartym związku, w którym oboje widujesz się z innymi ludźmi, to w porządku. Ale jeśli chcesz czegoś, co obejmuje tylko dwoje, opartego na zaangażowaniu i inwestycjach, jest facetem, którego zdecydowanie powinieneś zignorować na dobre. Facet, który lubi się bawić, nie jest kimś, z kim możesz zbudować związek.