10 prawd o zakochanym człowieku skorpiona - Luty 2023

Jeśli byłeś w romantycznym związku z mężczyzną Scorpio, powinieneś jak dotąd dowiedzieć się o nim kilku rzeczy. Ale jeśli właśnie spotkałeś mężczyznę Scorpio i nie wiesz nic o jego zachowaniu w romantycznych związkach, jest kilka rzeczy, których możesz nauczyć się z tego artykułu. Porozmawiajmy więc o zakochanym człowieku Skorpiona i ujawnijmy niektóre z najważniejszych prawd o nim, prawda?

1. Będzie zazdrosnySkorpion jest znany z tego, że jest bardzo namiętny, więc nie jest w stanie kontrolować swoich uczuć. Jeśli zobaczy, że twój współpracownik przytulił cię dłużej niż powinien, lub że przypadkowy facet na ulicy uśmiechnął się do ciebie, natychmiast zareaguje. Nie lubi, kiedy inni faceci uderzają w jego partnera, więc możesz spodziewać się wielu dramatów, gdy jesteś z nim w związku miłosnym. Jeśli go kochasz, możesz spróbować porozmawiać z nim na temat tego rodzaju zachowania. Możesz mu wytłumaczyć, że kochasz tylko go i że nie jesteś zainteresowany innymi mężczyznami. To powinno go trochę uspokoić.

2. Będzie próbował cię kontrolować

To zachowanie jest powiązane z poprzednim - kiedy jest zakochany, będzie próbował chronić swojego partnera przed wszystkimi i wszystkim, a przez chwilę poczujesz się, jakby cię kontrolował. Po prostu nie może poczuć, że zdradzisz go z kimś innym. Nie chce myśleć, że nie jest jedynym mężczyzną w twoim życiu, a nawet jeśli powiesz, że to już koniec, zrobi wszystko, co w jego mocy, by udowodnić ci, że się mylisz. Jest zdecydowanie kimś, kto nigdy nie rezygnuje z rzeczy i ludzi, których kocha, więc możesz oczekiwać od niego nieoczekiwanego.3. Będzie chciał być dominujący

Ci ludzie lubią cały czas rządzić, więc możesz oczekiwać, że będzie dominujący i asertywny przez cały czas. Oznacza to, że lubi, gdy jego partner jest osobą, która nigdy nie podejmuje ważnych decyzji, ponieważ nie ufa nikomu oprócz siebie. Tak jak dominuje w pracy, tak samo jest w sypialni. Lubi być dominujący, a jeśli spróbujesz uczynić go poddanym, będzie to dla niego wielka przeszkoda. Nie twierdzę, że nie możesz inicjować seksu, ale powinieneś pozwolić mu zrobić resztę.

cómo hacer que mi hombre tenga un orgasmo

Zobacz też: Znaki zodiaku uszeregowane według tego, jak mocno kochają4. Czasami będzie emocjonalnie odległy

Ponieważ planeta Pluton częściowo rządzi tym znakiem, czasami będzie mu zimno i będzie daleki. Ale nie robi tego celowo. To tylko część jego osobowości. Ale kiedy on zacznie mieć obsesję na punkcie czegoś, nie będziesz w stanie nic z tym zrobić, ponieważ będzie w to cały czas zaangażowany i możesz poczuć się trochę zaniedbany. Najlepszym sposobem jest porozmawianie z nim o swoich uczuciach i spokojne powiedzenie mu, że chciałbyś być osobą, której on również będzie miał obsesję.

la mejor posición para quedar embarazada de un niño

5. Będzie miał dobrą pamięć

Skorpion jest znany jako ktoś, kto ma wyjątkowo dobrą pamięć. Zapamięta wszystkie najmniejsze szczegóły, które wydarzyły się lata temu, a ty nie będziesz w stanie pamiętać rzeczy, które wydarzyły się 2 dni temu. To dobrze dla niego, ponieważ bardzo dobrze zapamięta każdą walkę i wszystkie twoje zdania i będzie mógł użyć ich przeciwko tobie. Złe jest to, że często przywiązuje się do niektórych rzeczy, które są dla niego ważne i nie będzie tak łatwo się poddawał.

6. Będzie musiał zaopiekować się tobą

Kiedy jesteś w związku miłosnym z mężczyzną Scorpio, powinieneś wiedzieć, że zrobi wszystko, co trzeba, aby cię chronić. Kiedy kocha, uwielbia do szpiku kości i nie ma dla niego ważniejszej rzeczy, jak widzieć, jak jego partner jest szczęśliwy i zadowolony. Czasami może to być trudne, ponieważ próbując cię chronić, niechcący cię kontroluje. Będzie myślał, że robi to dla ciebie, ale prawda jest taka, że ​​po prostu cię udusi.

7. Zawsze będzie bezpośredni

Bez względu na to, o czym mówicie, będzie on brutalnie bezpośredni i szczery wobec ciebie. Nie poczuje się źle, ponieważ nie masz takiej samej opinii jak on, a on będzie trzymał się swojej, nawet jeśli się wściekniesz. Jeśli jest w tobie zakochany, szczerze powie ci, co go zirytowało i jakie rzeczy kocha z drugiej strony. Nie lubi grać w gry umysłowe, ale zawsze będzie miał serce na rękawie, więc wiesz, co czuje w każdej chwili.

8. Będzie flirtował

Zakochany człowiek Skorpiona będzie wymagał pełnej monogamii i zaangażowania, ale nie zawsze będzie się tak zachowywał. Kiedy ustanowi głęboką i zdrową relację emocjonalną z tobą, możesz być pewien, że jest tylko twój, ale od czasu do czasu będzie flirtować. Wszyscy robią to tylko po to, by wzmocnić swoje ego i poczuć się lepiej. Wie, że jesteś kobietą o wysokiej wartości i nigdy by cię nie zdradził ani nie zrobił ci krzywdy. Jest kilka linii, których nigdy nie przekracza.

¿Cuántas calorías quema una clase de spinning?

9. Ale będzie lojalny

Człowiek Skorpiona wie, że flirtowanie to coś, co robią prawie wszyscy ludzie, a nie przekraczanie linii, której nie należy przekraczać, w rzeczywistości nie może nikomu zaszkodzić. Wiem, że żadna kobieta nie lubi, gdy jej mężczyzna flirtuje, ale jeśli jesteś zaangażowany w związek miłosny ze Skorpionem, nie martw się, że on cię zdradzi. Kiedy naprawdę kogoś kocha, nigdy nie wyrządziłby mu krzywdy. Wie, że nie chciałby, aby coś takiego mu się przytrafiło, więc nic z tym nie zrobi.

10. Będzie cię kochał takim, jakim jesteś

Jeśli chcesz mieć najlepszego przyjaciela i kochanka w jednym, człowiek Scorpio jest właściwym wyborem dla Ciebie. Uwielbia każdą część twojego ciała, w tym te, które próbujesz przed nim ukryć. Jeśli przybierzesz dodatkowe kilogramy, nie będzie miał nic przeciwko, ponieważ zakochał się w twojej osobowości, a nie w ciele. Z drugiej strony, jeśli zobaczy, że cierpisz emocjonalnie z powodu rzeczy, które dzieją się wokół ciebie, będzie twoim najlepszym wsparciem i osobą, na której możesz polegać.