10 rzeczy, które Twój tłuszcz z brzucha próbuje ci powiedzieć - Styczeń 2022

Palec, Żółty, Wspólne, Nadgarstek, Czcionka, Gest, Pismo odręczne, Pismo, Grafika,

Jeśli Twój tłuszcz brzuszny mógłby odbyć z tobą rozmowę jeden na jednego, oto co zarejestrowana dietetyk Lindsay Martin, MS,Hilton Head Health, mówi, że chciałby, żebyś wiedział:

1. „Zmniejszanie plamek nie jest rzeczą. Przepraszam.'Wszyscy chcemyAbs Kourtney Kardashian, ale według Martina zdobycie ich zajmie ci wieczność, jeśli wykonasz po prostu 100 brzuszków w ciągu nocy i pięciominutowe filmy z ćwiczeniami. Bardziej niż jakiekolwiek ćwiczenia specyficzne dla mięśni brzucha, śledzenie tego, co wkładasz do swojego ciałaklawisz numer jedendo utraty tłuszczu z brzucha, wraz zusuwanie śmieci z dietyrafinowanych węglowodanów i nadmiaru cukru. Treningi brzucha są świetne iw ogóle, ale na dłuższą metę nic nie dadzą, chyba że przestaniesz robić te 22:00. biegnie do lodówki.2. „Nie możesz tego zobaczyć ani poczuć, ale ja nie tylko spędzam czas”.Innymi słowy, coś, co nazywa się przewlekłym zapaleniem ogólnoustrojowym, może występować pod tym, co możesz złapać. Ta głębsza, wewnętrzna warstwa to tłuszcz trzewny, który czasami może otaczać narządy i gromadzić szkodliwe substancje zapalne zwane adipokinami i cytokinami, które są powiązane z insulinoopornością, nadciśnieniem, cukrzycą typu II i nie tylko. Ale nie panikuj - tylko dlatego, że masztłuszczu z brzuchanie oznacza, że ​​rozwiniesz te problemy zdrowotne. Porozmawiaj ze swoim lekarzem, jeśli jesteś zaniepokojony, ale ogólnie rzecz biorąc, odrobina flab jest całkowicie w porządku.

3. „Więcej roślin, poproszę”.Oczywiście zawsze powinieneś próbować jeść więcej warzyw, ale w szczególności Martin mówi, że wartobogate w błonnik pokarmowytakie jak marchew, groszek, brokuły i brukselka. NiedawnyBadaniaodkrył, że diety roślinne promują zdrowy mikrobiom jelitowy - niezwykle ważny, pełen bakterii ekosystem, który utrzymuje nasz układ trawienny na właściwym miejscu inasz metabolizmw szachu. Oczywiście nadal powinieneś jeść chude białko i zdrowe tłuszczedoładuj swój metabolizmi pozbądź się upartego tłuszczu z brzucha, ale możesz nie wykazywać rezultatów, jeśli zapomnisz uzupełnić je talerzem pełnym warzyw.

4. „Nie mogę skurczyć się tylko poprzez cardio”.Okej, możetrochętrochę, ale znowusesje pocenia sięto nie wszystko. SoulCycle to zdecydowanie dobre ćwiczenie, ale Martin mówi, że najskuteczniejsze zajęcia na brzuch to te, które zawierają element treningu siłowego. TRX, barre, joga i pilates mogą byćświetne alternatywyi daje o wiele lepsze rezultaty niż bieganie na bieżni lub pocenie się na rowerze.5. „Żywność przyjazna dla Abel NIE jest produkowana, jest uprawiana”.Wszyscy wiedzą, że etykiety na opakowaniach żywności mogą już być mylące, ale jeśli żywność zawiera więcej niż jeden składnik, prawdopodobnie nie jest to najlepsza rzecz do jedzenia w celu zmniejszenia talii. Następnym razem, gdy będziesz rozważać przekąskę na niskokalorycznym batonie odżywczym „załadowanym” białkiem lub kawałkiem świeżych owoców, Martin mówi, aby zawsze wybierać całe jedzenie.

6. „Nie sprawiam, że czujesz się wzdęty”.Innymi słowy, strach nie ma sensupokarmy powodujące wzdęciachyba że masz zamiar iść na plażę lubjean zakupy. Nadmiar tłuszczu z brzucha nie ma absolutnie nic wspólnego z wzdęciem, więc Martin uważa, że ​​naprawdę nie ma powodu, aby eliminować warzywa, które powodują, że chwilowo się nadymasz, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiele typowych winowajców.niezbędny błonnik pokarmowy(a błonnik poważnie pomaga w utracie wagi).

7. „Olimpijskie wyciągi sprawią, że szybciej zniknę!”Plikćwiczenia z czystą siłą- co obejmuje robienie przysiadów z przodu z drążkiem w dłoniach i łokciami skierowanymi do przodu - w zasadzie gwarantuje, że zbudujesz solidny rdzeń, jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby na zawsze pożegnać się z tłuszczem z brzucha. Jeśli nigdy wcześniej nie robiłeś tego ruchu, Martin zaleca, aby trener pokazał ci, jak to zrobićprzedpróbując samodzielnie, aby zapobiec kontuzjom. Kiedy już masz olimpijski skok w dół, czas zacząć budować inne mięśnie za pomocą przysiadów nad głową, przysiadów do tyłu, wyciskania i pompek. Nawet jeśli tak nie jestbezpośrednio skierowane na brzuchMartin mówi, że przy tych ruchach z czasem zrzucisz więcej cali, jeśli będziesz ćwiczyć całe ciało, a nie tylko brzuch.8. ” Zgodny ćwiczenia to twój najlepszy przyjaciel, ale mój najgorszy koszmar.Poświęć trochę czasu, aby znaleźćrutynowe ćwiczenia, które naprawdę lubiszrobić, a następnie trzymaj się tego, aby zachować swój plikwysokie tempo metabolizmu, mówi Martin. I tak, każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet jeśli jesteśnajbardziej zajęta mama w historii, szybki 15-minutowy program z bieganiem, 15 przysiadami, 10 brzuszkami i 5 pompkami może z czasem zrobić ogromną różnicę.

9. „Zostaję, dopóki nie zaczniesz pić więcej wody”.Jest powód, o którym ciągle słyszyszpozostając nawodnionymprzez cały czas: to dlatego, że jesteśnadalnie pije wystarczającej ilości H2O. To albo przeciwdziałasz swojemu postępowi, spożywając zbyt dużo alkoholu, napojów gazowanych lub kawy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Aby upewnić się, że nie przesadzasz z płynnymi kaloriami lub odwadniającymi napojami, Martin uważa, że ​​najlepiej jest wymyślić sposób na śledzenie swoich napojów i ustalanie priorytetów tego, co pijesz, oczywiście z wodą, będąc na szczycie lista. Spróbuj założyć osiem gumek na butelkę z wodą i przesuwaj jedną w dół za każdym razem, gdy wypijesz szklankę wody o pojemności ośmiu uncji. Lub, zanim tego popołudnia zacznie się latte Starbucks, podejdź do zlewu, napełnij swoją 32-uncjową butelkę wody i pij co najmniej dwa takie napoje każdego dnia.

quiero salir de mi matrimonio

10. - Jeśli nadal tu jestem po całej twojej ciężkiej pracy, to dlatego, że nie śpisz wystarczająco dużo.Tak, nawet „te” z pozoru idealne kobiety mogą paść ofiarą upartego tłuszczu z brzucha, jeśli zapomną złapać wystarczającą ilość zzzów. W rzeczywistości Martin uważa, że ​​jest to jeden z najczęściej pomijanych czynnikówtracić na wadze, mimo że jest to prawdopodobnie najłatwiejsza i najszybsza poprawka. Kobiety, które nie zasypiają, czasami mają problemy z delegowaniem wszystkich swoich zadań. Jeśli to ty, spójrz na swój harmonogram i zobacz, gdzie możesz przekazać część pracy, aby Twoja rutyna przed snem nie ucierpiała.