10 rzeczy, które pokochasz w randkach z nieśmiałą dziewczyną (jak napisane przez jednego) - Grudzień 2021

Gdzieś na świecie może nie widujesz ich tak często, ale są nieśmiałe dziewczyny, pełne miłości i życzliwości, ale wciąż bardzo trudne do zrozumienia. Ale kochanie nieśmiałej dziewczyny jest takie piękne i oto powody, dla których:

1. Sposób, w jaki się zakochuje

Wszyscy wiemy o tej małej nieśmiałej dziewczynie w kącie pokoju. Patrzy na was wszystkich z cudownym uśmiechem na twarzy. Wydaje się być taka odległa w swoim umyśle, ale tak naprawdę robi to, co myśli o swojej sympatii. Prawdopodobnie jest gdzieś na przyjęciu, jest bardzo aktywny społecznie, a ona podziwia go z daleka. Nieśmiała dziewczyna kocha czysto, niewinnie i całym sercem. Nie zobaczysz tego na początku, a może nawet wyglądać dziwnie, ale jeśli kiedykolwiek słyszałeś o bezwarunkowej miłości, to jest to miłość nieśmiałej dziewczyny.2. Jest godna zaufania

Możesz ufać nieśmiałej dziewczynie, nie dlatego, że tak mało mówi, ale dlatego, że chce twojego szacunku, miłości i uznania. Nigdy nie zdradzi swoim przyjaciołom jednego z twoich sekretów, ponieważ wie, jak cenny jest sekret i że jej milczenie na ten temat jest jej własnym sposobem wyrażenia szacunku dla ciebie.

3. Przywiązuje dużą wagę do szczegółów

To jest bardzo ważne. Jeśli sympatia nieśmiałej dziewczyny powie tylko raz, że coś mu się podoba lub nie, ona to zapamięta, uwierz mi. Widzi nawet sposób, w jaki dotyka jego nosa, gdy próbuje coś sobie przypomnieć, błysk w jego oczach, gdy mówi o filmie, który naprawdę mu się podoba lub o książce, która go zaintrygowała. Po prostu chce wiedzieć wszystko o osobie, na którą się zakochała. Zna jego ulubiony zespół, nawet sposób, w jaki pije kawę. To może wydawać się dziwne, ale w ten sposób wyraża swoją miłość do kogoś.

4. Jest bezinteresowna

Życzliwość i miła postawa to cechy, z których znane są nieśmiałe dziewczyny. Nie chce, żebyś kupił jej prezent, ale zawsze coś ci kupi. Zaufaj mi; ona nie szuka aprobaty ani nic takiego. chce tylko, żebyś wiedział, ile dla niej znaczysz. Nieśmiała dziewczyna zawsze sprawi, że jej sympatia będzie cenna.5. Ona rozumie

Nieśmiała dziewczyna nigdy nie stworzy sceny, jeśli zdecydujesz się wyjść ze znajomymi lub chcesz spędzić trochę czasu sam, ponieważ ona wie i rozumie, że potrzebujesz miejsca. Nie zmusza cię do bycia u jej boku przez całą dobę.

6. Chociaż na to nie wygląda, jest bardzo pewna siebie

Nieśmiała dziewczyna nie będzie narzekać na coś, co się wydarzyło, i nie zwariuje na myśl o tym, co ludzie o niej myślą, ponieważ zna jej wartość i nie pozwoli nikomu ją zniszczyć i zrujnować jej dnia. Nieśmiała dziewczyna spędza dużo czasu na myśleniu o wszystkim, co oznacza, że ​​odkryła, jak NIE pozwolić, by krytyka ludzi ją zmieniła. Ale zawsze bierze konstruktywną informację zwrotną w prezencie!7. Jeśli mówi, że cię kocha, ma to na myśli

Jeśli dojdziesz do punktu, w którym nieśmiała dziewczyna mówi, że cię kocha, lepiej w to uwierz. Nie jest dobra w słowach, więc jeśli wejdziesz na scenę w swoim związku, gdzie powie ci, że jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek pragnęła i że cię kocha, nigdy cię nie zawiedzie. Tak się czuje i będzie cię pielęgnować jak nikt inny.

cualidades en una mujer que los hombres quieren

8. Jest zaangażowana

Jak zapewne wiesz, nieśmiała dziewczyna nie ma wielu przyjaciół ani nie wykonuje wielu czynności w ogóle, ale to dlatego, że wybrała to dla siebie. Wie, że jeden dobry przyjaciel, jeden prawdziwy przyjaciel, oznacza więcej niż setki nieznajomych na przyjęciu. Nie uprawia zbyt wiele, takich jak sport, zajęcia plastyczne itp., Ponieważ chce trzymać się jednej rzeczy i dać z siebie wszystko. To bardzo ważne, aby wiedzieć, ponieważ nieśmiała dziewczyna nigdy nie zdradzi swojego chłopaka. Nie dlatego, że nie może lub nie wie, jak to zrobić, ale dlatego, że nie chce. Cała jej miłość i uwaga są twoje. Nigdy tego nie kwestionuj.

9. Jest urocza

Nie, nie chodzi mi o jej fizyczne piękno. Mam na myśli sposób, w jaki kładzie włosy za uchem, wygląda na to, że ćwiczyła. To sposób, w jaki ona mówi, i sposób, w jaki odwraca wzrok, kiedy się do niej uśmiechasz. Jest słodka w sposób, którego nie można opisać, a nawet sposób, w jaki trzyma filiżankę, sprawia, że ​​zastanawiasz się, czy po prostu wyskoczyła z bajki. A co ze sposobem, w jaki trzyma książkę i przewraca strony? Nigdy nie przestaniesz zastanawiać się nad jej lekkim dotykiem.

10. Ona jest sobą

Ostatnim, ale nie mniej ważnym, jest to, kim jest, bez przepraszania za to. W świecie, w którym wokół nas są imprezowiczki i ekstrawertycy, często uważamy, że jest to właściwy sposób na życie. Ale jeśli chodzi o nieśmiałą dziewczynę, nie. Ona tak nie uważa. Obejmuje swoją nieśmiałość i nie pozwala nikomu powiedzieć, że robi inaczej. Wie, kim jest, a co ważniejsze, wie, dokąd idzie. Więc jeśli chcesz, weź jej rękę i idź razem na spacer. Zobaczysz nowe światy w oczach cichej dziewczyny.