10 rzeczy, które mężczyźni naprawdę myślą o seksie, kiedy próbujesz zajść w ciążę - Sierpień 2022

Palec, dłoń, czapka, gwóźdź, czapka, nadgarstek, kciuk, czapka z daszkiem, kapelusz przeciwsłoneczny, Fedora, Getty

1. „Czekaj, czy to teraz liczy się jako obowiązek?”Seks zmienia się, gdy myślisz o innym celu niż `` upewnij się ''wszyscy mają orgazmy”. Zgoda, jeśli chodzi o obowiązki, seks jest całkiem niezły i wcale nie jest w tej samej lidze, co wyrzucanie śmieci czy sprzątanie strychu. Ale wciąż dziwne jest mieć czas, miejsce i seks do seksu. Zazwyczaj nie ma w tym nic seksownego.2. „A co jeślitopozycja, w jakiej myślimy?Trudno się nie zastanawiać, czy czas, w którym w końcu począłeś swój wspaniały, cenny pakiet radości, to czas, w którym byłeśbawiące się skórzanymi paskami i kajdankamii nosząc skórę.

3. „Mój kutas nie zniesie tego więcej”.Seks jest świetny, a dużo seksu też jest świetny. Ale w pewnym momencie uprawianie seksu codziennie (lub nawet kilka razy dziennie) może być po prostu wyczerpujące; to tak, jakbyś pompował pusty Super Soaker, próbując wypuścić wodę.

cómo salir de un matrimonio infeliz cuando él no firma

4. „Muszę przestać pić Mountain Dew”.Kiedy podejmujesz decyzję o posiadaniu dziecka, oznacza to, że musisz podchodzić do tego z całą obsesją i rytualizacją superfana sportu. Trzymaj się z dala od kuchenek mikrofalowych, laptopów, napojów gazowanych z żółtą piątką i wszelkich innych miejskich legend związanych z liczbą plemników, które kiedykolwiek słyszałeś.5. „A jeśli strzelam ślepakami?”Jeśli nie uda ci się zajść w ciążę w pierwszym tygodniu, może zacząć wkradać się wiele wątpliwości. Niepłodność u jednego lub obojga partnerów jest dość powszechna, ale pomysł konieczności zaangażowania specjalisty wciąż przeraża ludzi. Poza tym płodność i męskość są często błędnie uważane za „powiązane”, więc facet może dostać się do swojej głowy i wydać okrzyk. Albo jakikolwiek jest płciowy ekwiwalent jęków.

6. 'Czekaj,Twoi przyjaciele wiedząpróbujemy począć?Ty (prawdopodobnie) zazwyczaj nie ogłaszasz znajomym, kiedy uprawiasz seks, chyba że dzielisz pokój w akademiku. Ale z jakiegoś powodu dobrze jest poinformować bliskich przyjaciół, że starasz się o dziecko, zwłaszcza jeśli mają już własne dzieci. To duża dodatkowa presja, wiedząc, że Twoi znajomi wiedzą.

7. „Czy nie powinniśmy tego robić z tobą na plecach?”To ma sens, przynajmniej w teorii. Dlaczego nie zrobiłbyś tego na plecach, żeby Twoja pochwa i grawitacja zachowywały się jak lejek? Nie ma za tym nauki, ale łatwo jest przyłapać się na myśleniu: „Czy to nie pomogłoby logistycznie?”. tylko po to, by zwiększyć swoje szanse.8. „Pokusaniesperma w tobie jest ogromna.Wiesz, jak w chwili, gdy powiedziano ci, że nie możesz czegoś zrobić, po prostu naprawdę, naprawdę chcesz to zrobić? Czasami tak jesttrochę kusi, żeby się wyciągnąći rozpylaj go wszędzie jak w straży pożarnej. Oczywiście mówimy o przyszłym tacie, więc jest do tego dojrzałym.

nombres de niña que tienen un significado

9. „OK, bardzo się postaram, aby tym razem nie myśleć o dzieciach”.Naprawdę trudno jest utrzymać erekcję, gdy przestajesz myśleć o seksie jako o czymś zabawnym, a bardziej jako o środku do końca. A tym końcem jest dziecko, które na zawsze zmieni twoje życie i zapewni ci całą noc.

10. „Och, obrzydliwe. Moi rodzice zrobili to, żeby mnie mieć.Wygląda na to, że seks został odwołany na noc.

PodążaćFrank na TwitterzeiRedbook na Facebooku.