10 rzeczy, które gorąca bałagan wie najlepiej - Grudzień 2021

1. Twój strój mówi wiele o twoim nastroju

Cóż, większość ludzi ubiera się jak się czuje, ale robisz to cały czas.

8 semanas de embarazo secreción marrón cuando me limpio

Nie dbasz o to, co jest wygodne, ani o to, czego oczekują inni, więc jeśli nie masz ochoty nosić szpilek w klubie, nie będziesz ich nosić bez względu na to, jak przekonujący byli twoi znajomi.Flanelowa koszula i para czarnych legginsów to twoja ulubiona kombinacja i twój strój, gdy nie masz ochoty spędzać zbyt wiele czasu na wyborze, w co się ubrać (co jest prawie cały czas). I ciągle ci się to udaje.

2. Bycie na czas tak nie jest w

… Lub jest to dla ciebie po prostu przestarzałe. I tak wszyscy się spóźniają, więc dlaczego miałbyś być tym, który jest na czas i tym, który czeka?

Zabawne jest to, że czasami, a czasami podkreślam, nawet przygotowujesz się na czas, ale w tej samej chwili, gdy powinieneś zostawić, pamiętasz, jak być może powinieneś pomalować paznokcie lub przewinąć Instagram jeszcze raz i znowu jesteś - spóźnianie się jak zawsze.3. Pamiętanie, gdzie zostawiłeś swoje rzeczy, jest tak nieistotne

Zostawiłeś pilota w lodówce? Twój telefon wciąż jest w łazience? Drugiej skarpety pary po prostu nigdzie nie można znaleźć? Twoja ulubiona szminka ciągle się gubi? Nic dziwnego.

To nie jest tak, że zapamiętywanie, gdzie są twoje rzeczy, jest nieistotne, ale nie możesz sprawić, by twój mózg zapamiętał cokolwiek. Nawet jeśli chcesz przypiąć niektóre rzeczy, aby się upewnić, że je pamiętasz, nie możesz.

Łatwiej jest ci po prostu płynąć i obwiniać twoją osobowość.4. Podejmowanie działań, aby anulować ostatnią minutę, to twoja sprawa

Twoi znajomi znają Cię zbyt dobrze i za każdym razem, gdy zawierasz umowę z nimi, aby wyjść razem, nauczyli się już wiedzieć, że istnieje ogromna szansa, że ​​ich nagle zdmuchniesz.

Być może coś naprawdę się wydarzyło, ale w większości przypadków po prostu nie masz już ochoty wychodzić.

5. Wysyłanie SMS-ów i pozostawanie w kontakcie jest bardzo trudne

Problem z tobą nie polega na rozpoczęciu komunikacji, problem polega na utrzymaniu przepływu rozmowy. Twoja motywacja zmniejsza się w ciągu około 15 minut, a następnie odkładasz odpowiedź na wiadomość, dopóki nie ma sensu odpowiadać w ogóle.

Gdzieś w dalszej części drogi twoje więzi z ludźmi giną. Może się zdarzyć, że kiedy spotkasz tych ludzi w prawdziwym życiu, zaczniesz od tego, co przerwałeś, ale pozostawanie w kontakcie to po prostu coś, w czym nie jesteś dobry.

6. Organizacja życia jest dosłownie niemożliwa do wykonania

Stwierdzenie, że jesteś mało ambitny, byłoby błędem. Masz cele i wiesz, gdzie chcesz być w życiu, ale z jakiegoś powodu odkładasz wszelkie działania tak długo, jak to możliwe.

frases que significan te amo

Nawet jeśli zmuszasz się do opracowania planu działania, masz trudności z jego wykonaniem. Gdzieś po drodze wracasz do swojej wygodnej rutyny i zostawiasz wszystko, co planowałeś zrobić na później.

7. Dom i tylko bielizna to świetne połączenie

Być może do tej kombinacji powinniśmy dodać również starą koszulę oversize. Dla gorącej bałaganu nie ma nic wygodniejszego niż to. Gdyby musiała wybrać strój superbohatera, to na pewno by było.

8. Drzemka rozwiązuje wiele problemów

To tak, jakby drzemka była idealnym rozwiązaniem na wszystko. Albo znika, gdy się budzisz, albo sprawia, że ​​twoje dzikie emocje stają się nieco mniej dzikie. Właśnie dlatego gorąca bałagan jest królową drzemki.

¿Está bien que el marido vea porno?

Niestety rozwiązywanie problemów nie jest Twoją mocną stroną. Jesteś bardziej typową dziewczyną.

9. Terminy są twoim największym wrogiem

Kolorowanie w liniach nigdy nie było twoją sprawą i nie dotrzymywanie terminów.

Masz własną oś czasu na wszystko, a dodawanie do niej kolejnych rzeczy po prostu ją popsuje.

Robisz rzeczy, kiedy masz na to ochotę, a nie kiedy musisz i dlatego ciągle jesteś w chaosie.

10. Żonglerka przez chaos to motto twojego życia

To najbardziej fascynująca rzecz w gorących dziewczynach. Wszystko jest bałaganem w twoim życiu. Paradoks polega na tym, że doszło do tego, że twój bałagan stał się słodki, a nawet gorący.

Twoje myśli lub wygląd mogą być w nieładzie, ale w jakiś sposób zachowujesz niezaprzeczalną atrakcyjność i piękno. Naprawdę jesteś czymś wyjątkowym.