10 rzeczy, które Girly Tomboys zbyt dobrze wiedzą - Grudzień 2021

Jeśli nie wiedziałeś wiele o dziewczęcych tomboyach, teraz jest idealny czas na wejście w świat tych niesamowitych pań. Oto niektóre rzeczy, o których wszyscy wiedzą zbyt dobrze.

1. Uwielbiasz piwo

Nie jesteś taki jak reszta dziewczyn, które będą pić koktajle i zachowywać się bardzo przyjemnie. Jesteś dorosłą kobietą, która ma swoje standardy i nie boisz się pokazać tego światu. Jesteś znany z tego, że pijesz piwo jak wszyscy faceci, nawet jeśli dziewczyny będą na ciebie wyglądać dziwnie. To prawda, że ​​możesz się przebrać i dobrze się bawić z chłopakami, ale nie ma faceta, który mógłby pić więcej piwa niż ty. Całkiem fajnie, prawda?2. Kochasz oglądać sport

Kiedy faceci oglądają sport i krzyczą, jesteś przy nich. Krzyczysz głośniej od nich i nie obchodzi mnie, co inni o tobie pomyślą. Sport sprawia, że ​​twoja krew krąży szybciej i wcale jej nie ukrywasz. I nie, oglądanie sportu wcale nie czyni cię mniej kobiecym, sprawia, że ​​jesteś niesamowitą kobietą!

3. Lubisz spędzać czas z chłopcami, ale lubisz też być dziewczynkami

Lubisz spędzać czas z chłopakami i robić rzeczy, które lubią, ale lubisz też wychodzić z dziewczynami i zachowywać się jak prawdziwa dziewczyna. Bardzo łatwo jest grać w gry wideo, a godzinę później przebrać się, nałożyć czerwoną szminkę i wyjść z dziewczynami. Możesz rozmawiać o dziewczęcych rzeczach, ale lubisz też rozmawiać o wyścigach samochodowych z chłopakami lub drażnić ich na ulicach, aby ścigali się z tobą. Jesteś bardzo wyjątkową osobą i nie powinieneś o tym zapominać.

4. KOCHASZ jedzenieJedzenie jest twoim najlepszym przyjacielem. Jeśli nie jesz śniadania, lepiej byłoby, aby inni nie rozmawiali z tobą, ponieważ zdejmiesz im głowy. Jesteś prawdziwym hedonistą i lubisz przeróżne potrawy. Nigdy nie martw się, czy przytyjesz kilka kilogramów, ponieważ jesteś cały czas aktywny i nie ma możliwości, abyś kiedykolwiek był gruby. Żyjesz każdego dnia, jakby to był twój ostatni i dlatego tak bardzo cię kochają.

5. Nie jesteś bardzo kobiecy

Po prostu nie lubisz takich samych rzeczy jak inne dziewczyny. Wolisz zostać w domu, oglądając sport z chłopakami, którzy wychodzą i mają na sobie wysokie obcasy. Nawet nie wiesz, jak w nich wejść, i nienawidzisz, gdy twoi znajomi proszą cię o ich noszenie. W tenisówkach czujesz się najlepiej, ponieważ możesz tańczyć i biegać, jeśli chcesz. Nie zmieniaj się, bo jesteś wyjątkowy i niepowtarzalny taki, jaki jesteś.

cómo hacer un gran trabajo manual

6. Kochasz swoje wygodne ubrania

Kołyszesz duże koszulki i świetnie się z tym czujesz. Nie lubisz obcisłych sukienek, ale raczej zawsze wybierasz wygodne ubrania, takie jak workowate spodnie lub duże koszule. Nigdy nie wychodzisz z domu bez tenisówek, ponieważ czujesz się najlepiej, kiedy je nosisz. Inne dziewczyny czasami cię nie rozumieją, ale dla niektórych chłopców jesteś o wiele bardziej atrakcyjna niż w ubraniach, które noszą wszystkie inne dziewczyny. Jeśli czujesz się świetnie w czymś, nie zmienisz tego, szczególnie dla faceta.7. Twoje perfumy nie trwają długo

Dziewczęce grobowce, jak wszystkie dziewczyny, lubią perfumy, ale haczykiem jest to, że pocą się w ciągu dnia. Rano dodadzą perfumy, ale prawdopodobnie zrobią coś, by się spocić. Z drugiej strony normalna dziewczyna doda perfum i nie zrobi nic przez cały dzień, ponieważ chce ładnie pachnieć. I nie będzie się dobrze bawić, podczas gdy dziewczęcy chłopczyk będzie miał najlepszy czas w swoim życiu.

8. Nie możesz znieść zakupów

Nie możesz zrozumieć tych dziewczyn, które spędzają godziny, próbując znaleźć idealną sukienkę. Kiedy musisz iść na zakupy, czujesz się źle przez cały dzień, ponieważ wiesz, że możesz go lepiej wykorzystać niż w centrum handlowym. Inne dziewczyny cię nie rozumieją, ale przestrzegasz własnych zasad i kupujesz tylko te rzeczy, których pilnie potrzebujesz.

9. Nakładanie pełnego makijażu zajmuje 10 minut

Możesz się uwolnić i nałożyć makijaż w zaledwie 10 minut. To właśnie czyni cię wyjątkowym i głównym powodem, dla którego faceci tacy jak ty. Nosisz tylko odrobinę tuszu do rzęs i trochę luźnych ubrań, ale wyglądasz lepiej niż reszta dziewczyn, które spędzały godziny próbując ładnie wyglądać. Lubisz swój własny sposób ubierania się i to właśnie robi różnicę, kiedy wychodzisz.

10. Kochasz sukienki

Lubisz sukienki, ponieważ możesz na nich robić wiele rzeczy. Możesz łatwo sikać, a nawet ogolić nogi w samochodzie. Ponadto sprawia, że ​​czujesz się dobrze, ponieważ wkładasz trochę wysiłku i ubierasz się jak dziewczyna. Faceci myślą, że to dla ciebie wygląda wspaniale, a dziewczyny myślą, że kopiesz tyłki swoim strojem. Najważniejsze jest to, że czujesz się dobrze we wszystkim, co nosisz, więc nigdy nie komplikujesz rzeczy.