10 programów telewizyjnych do transmisji w ten weekend - Styczeń 2022

cudowne lata, Fred Savage, Netflix Dzięki uprzejmości NetflixReklamy są do niczego, a reality show gryzie. Jeśli szukałeś programów dla całej rodziny, które pokochają wszyscy, skorzystaj z tych natychmiastowych klasyków, które są teraz dostępne do natychmiastowego przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix.Zobacz galerię 10Zdjęcia cudowne lata, Fred Savage, Netflix Dzięki uprzejmości Netflix 1z 10Cudowne lata

Zapomnij o tych nastoletnich hedonistachPlotkarai przyprowadzić zdrowego młodzieńcaCudowne lata, który jestWreszciedostępne do przesyłania strumieniowego po latach próśb fanów. Serial, który został wyemitowany w późnych latach osiemdziesiątych i wczesnych dziewięćdziesiątych, jest opowiadany przez starszego Kevina Arnolda (Fred Savage), który dostarcza opowieści lektora o swoich młodzieńczych latach późnych lat sześćdziesiątych i wczesnych siedemdziesiątych (głos starszego Kevina dostarczył Daniel Stern). Twoje dzieci będą zachwycone oglądaniem miłych wspomnień z dzieciństwa Kevina, a Ty znowu będziesz mógł spędzać czas z Arnoldami.

Odpowiedni dla dzieci:10 i nowszePrzygody Tintina, Netflix Dzięki uprzejmości Netflix dwaz 10Przygody Tintina

Jeśli uważasz, że zeszłoroczna adaptacja filmowa 3D do przechwytywania ruchu klasycznego francuskiego komiksu o belgijskim reporterze Tintinie i jego wiernym szczeniaku Snowy jest trochę słaba (przepraszam, Steven Spielberg), przypomnij sobie animowaną kreskówkę, która została wyemitowana na początku lat dziewięćdziesiątych.

Odpowiedni dla dzieci:3 i nowsze

Alfred Hitchcock Presents, Netflix Dzięki uprzejmości Netflix 3z 10Alfred Hitchcock prezentuje

Antologizowany program Alfreda Hitchcocka, znanego mistrza tajemnic i makabrycznych, trwał od 1955 do 1958 roku, ale nawiedzające historie są ponadczasowo intrygujące i wciągające.comida que elimina la hinchazón

Odpowiedni dla dzieci:8 i nowsze

Dick Van Dyke Show, Netflix, obejrzyj teraz Dzięki uprzejmości Netflix 4z 10Dick Van Dyke Show

PrzedDick Van Dyke Show, seriale skupiające się głównie na życiu domowym i konfliktach (spójrz na ciebie,Nowożeńcy). Ten serial z lat sześćdziesiątych był przełomowy, ponieważ po Robu Petrie (Dick Van Dyke) pracował jako scenarzysta komediowy w Nowym Jorku, dzięki czemu był pierwszym serialem, który skutecznie przedstawił zarówno życie domowe, jak i zawodowe bohatera. Żarty są ponadczasowe i świetnie wyglądają za kulisami telewizji. Program pomoże również dzieciom zrozumieć dynamikę miejsca pracy i różnice między nimi a życiem domowym.

Odpowiedni dla dzieci:10 i nowszeMoje tak zwane życie, Claire Danes, Jared Leto, Netflix Dzięki uprzejmości Netflix 5z 10Moje tak zwane życie

Pachnie jak nastoletni niepokój. Dramat ABC utorował drogę kanałom skupionym na nastolatkach, takim jak The CW i programy z młodymi bohaterkami. Angela Chase z Claire Danes doskonale uchwyciła trudną sytuację nastolatki z przedmieścia z połowy lat dziewięćdziesiątych, znanej jako totalnie znużona, pożądająca Jordana Catalano (Jared Leto), radząca sobie z ciągle zmieniającymi się przyjaciółmi i próbująca ukształtować własną tożsamość niezależnie od rodziców. Moda może być zdecydowanie Manic Panic lat 90., ale zachowanie i sposób myślenia Angeli pokaże każdemu nastolatkowi w twoim domu, że tyzrobićzrozum, przez co oni przechodzą, ponieważ ty też tam byłeś. Wszyscy byliśmy.

cómo aumentar el poder sexual en los hombres mediante la comida

Odpowiedni dla dzieci:14 i nowsze

Munsters, Netflix, Classic TV, oglądaj od razu Dzięki uprzejmości Netflix 6z 10Potwory

Co,tynie masz rodziny potworów mieszkających obok? Jeśli Twoje dzieci kochająPotwory i spółka.iRodzina Addamsów, spodoba im się sitcom z lat sześćdziesiątych, który pokazał, że nawet grupa ghuli może mieć typowe problemy rodzinne na przedmieściach.

Odpowiedni dla dzieci:6 i nowsze

Dzięki uprzejmości Netflix 7z 10Wallace i Gromit w 3 niesamowitych przygodach

Podpowiedz to, jeśli dosłownie nie możesz oglądać innegoWonder Petsodcinek bez implozji. Wallace i Gromit to narodowe skarby w Anglii i już najwyższy czas, aby przedostali się przez staw. Wszystkie trzy przygody są gwiazdą nieudolnego, kochającego sera wynalazcy Wallace'a (jego specjalnością są maszyny Rube Goldberga, z których zarówno ty, jak i twoje dzieci będziecie się świetnie bawić) oraz jego kochany, cichy, ale zdezorientowany pies Gromit.

Odpowiedni dla dzieci:3 i nowsze

zostaw to Beaver, Netflix, oglądaj od razu Dzięki uprzejmości Netflix 8z 10Zostaw to Beaver

Jeden z pierwszych seriali komediowych opowiadanych z punktu widzenia dziecka,Zostaw to Beaverskupił się na perypetiach pewnego Teodora „The Beaver” Cleavera w domu ze swoją amerykańską rodziną, w szkole i w jego typowym podmiejskim miasteczku. Twoje dzieci będą kojarzyć się z The Beav i jego wybrykami, a ty będziesz identyfikować się z rodzicielskimi dylematami June i Ward, gdy będą zmuszeni dyscyplinować swojego przedwcześnie rozwiniętego syna.

Odpowiedni dla dzieci:5 i nowsze

uratowany przez dzwonek, Zack Morris, Mr. belding, ac slater, netflix Dzięki uprzejmości Netflix 9z 10Uratowany przez dzwonek

Freeze: Czas na atak Zacka. Wyjdź zBuddy Bands, załóż swoje najfajniejsze dżinsy do prania w kwasie i odpal kilka odcinkówUratowany przez dzwonek. Nie uzależniaj się jednak na krótko od tabletek kofeiny, których kulminacją będzie przedstawienie „Jestem tak podekscytowany” a cappella, które wystraszy twoją rodzinę. Uczcie się na błędach Jessie Spano, ludzie.

cosas que hacer para darle vida al dormitorio

Odpowiedni dla dzieci:12 i nowsze

Strefa zmierzchu, Netflix Dzięki uprzejmości Netflix 10z 10Strefa mroku

„Podróżujesz przez inny wymiar, wymiar nie tylko wzroku i dźwięku, ale także umysłu; podróż do cudownej krainy, której granice wyznaczają wyobraźnia - następny przystanek, strefa mroku! [Muzyka przewodnia]

Odpowiedni dla dzieci:8 i nowsze