10 znaków Surefire, że chce czegoś poważnego - Grudzień 2021

Relacje są trudne. I mam na myśli, naprawdę ciężko.

Robisz co w twojej mocy, próbujesz znaleźć sposób, aby to zadziałało, ale czasami, niezależnie od tego, jak bardzo się staramy, to po prostu nie działa: nie jest zainteresowany związkiem; on jest graczem; nie ma chemii.Są niezliczone powody, ale spójrzmy prawdzie w oczy dziewczyny - prawie relacje i foby zaangażowania są najgorsze ze wszystkich.

Sprawiają, że czujesz się jak najszczęśliwsza kobieta na świecie i po prostu znikają, gdy sprawy stają się poważne. Nie dlatego, że coś jest z nami nie tak; to dlatego, że nie są gotowi do popełnienia.

I zastanawia nas, czy każdy człowiek jest taki sam; sprawia, że ​​zastanawiamy się, czy może nie jesteśmy kochani.A najgorsze, co możesz zrobić tej osobie. Zaufaj mi, wiedziałbym.

Wszyscy utknęliśmy przed ścianą zwaną „co do diabła mam teraz robić?”.

Chodzi o związek, w którym nie spotykasz się już swobodnie, ale nadal nie masz pewności, czy jest zainteresowany poważnymi sprawami.A randki są już trudne, bez zastanawiania się, czy dorównujemy, czy nie.

Jeśli więc nie jesteście gotowi na to poważne i niezręczne nawrócenie i aby pomóc wam w rozwiązaniu tego problemu, zebraliśmy sygnały, że chce czegoś poważnego.

Jeśli nie znajdziesz żadnego z nich, możesz odejść. Nikt nie zasługuje na twój czas, chyba że zechce ci dać swój.

1. On ma dla ciebie czas

I nie chodzi mi o taki czas, kiedy przychodzi do ciebie późno w nocy, aby mieć jakąś akcję, czy taki czas, w którym musisz dać mu znać z wyprzedzeniem, aby mógł dopasować go do swojego harmonogramu.

Zmienia swoje plany dla ciebie, ponieważ naprawdę lubi spędzać z tobą czas.

Jest tam ze swoimi przyjaciółmi i zauważa, że ​​nie czujesz się najlepiej, a zanim się zorientujesz, jest tuż obok ciebie i dotrzymuje ci towarzystwa, dopóki nie poczujesz się lepiej.

Anuluje swoje już przygotowane plany, aby mógł spędzić z tobą noc. I wciąż szanuje twój samotny czas i twoje granice.

Faza miesiąca miodowego jest niesamowita, wszyscy o tym wiemy. Ale nawet kiedy to się skończy, wciąż tam jest - robi plany i robi wszystko, aby cię uszczęśliwić.

To pewny znak, że chce z tobą czegoś poważnego, ponieważ już uczynił cię częścią swojego życia, nawet jeśli ci tego nie powiedział. Czasami czyny mogą powiedzieć o wiele więcej niż słowa.

2. On się popisuje

Wszędzie i dla wszystkich. Gracze albo pokażą się w eleganckich restauracjach i w barze, ale nigdy nie zabiorą cię ze swoimi przyjaciółmi.

Lub będą spędzać cały czas z tobą w domu, ponieważ istnieje duża szansa, że ​​ma inne połączenia.

Ale człowiek, który widzi z tobą przyszłość, nigdy cię nie ukryje. Zabierze cię wszędzie, gdzie może, ponieważ jest naprawdę dumny i szczęśliwy, że ma cię przy sobie.

Albo przedstawi cię swoim przyjaciołom i rodzinie, albo będzie się nimi chwalił i będzie nalegał, aby tak chętnie cię poznali.

To dobry znak, że jest gotowy na długoterminowy związek, a nie tylko ciągnąć cię za sobą. Jeśli zapoznanie się z rodziną jest czymś, na co nie może się doczekać, nie ma powodu, byś się martwił, że jest poważny.

3. Zabiera cię do swoich ulubionych miejsc

Wszyscy mamy ulubione miejsca, do których chodzimy, gdy mamy ochotę kontemplować i myśleć, miejsca, do których chodzimy, gdy jesteśmy smutni, i miejsca, do których chodzimy, kiedy chcemy się dobrze bawić.

Dzielenie się tymi miejscami z kimś nowym w naszym życiu jest jak dzielenie się czymś głęboko osobistym; to jak zabranie ich do naszego domu z dzieciństwa. Nie zabierasz tam wszystkich.

Chcesz mieć pewność, że będą tam na dłuższą metę i że w rzeczywistości są osobą, z którą chcemy dzielić nasze miejsce.

Jeśli zabrał cię do swojego ulubionego baru, doceń ten gest, bo to trochę jak wpuszczenie cię do jego serca. Czuł się wystarczająco swobodnie wokół ciebie, aby podzielić się czymś tak intymnym.

I nawet jeśli jego ulubiony bar nie jest miejscem, do którego byś poszedł, zaufaj mi: jego miłość do niego i entuzjazm w prowadzeniu cię sprawią, że zobaczysz to w zupełnie nowy sposób.

To już nie będzie pasek za rogiem; będzie miejsce tylko dla was dwojga. Coś jak własny kawałek nieba.

4. Pokazuje inicjatywę

Niezależnie od tego, czy chodzi o planowanie dat, czy komunikowanie się, nie ma problemu z tym, kto je zainicjuje.

Regularnie budzisz się na SMS-y „dzień dobry” i nie ma możliwości pójścia spać, jeśli nie wyśle ​​ci „dobranoc”.

Może się wydawać, że robi to wszystkim i jest po prostu uprzejmy, ale zaufaj mi: robi to, ponieważ chce ci pokazać, że troszczy się o ciebie.

Żaden człowiek nie wyśle ​​SMS-a wiele razy bez odpowiedzi, jeśli nie jest poważnie do ciebie przywiązany. Dzięki tym wszystkim widmowym trendom upewnia się, że nie musisz się martwić, że zniknie.

On upewnia się, że czujesz się poszukiwany i wyjątkowy, ponieważ naprawdę nim jesteś.

A jeśli chodzi o randki, zawsze potrafi cię zaskoczyć. Jeśli nie masz ochoty wyjść, pojawi się u ciebie z lodami, winem i listą filmów do obejrzenia.

Jeśli wspomniałeś, ile chcesz iść do kina, zaskoczy Cię biletami.

To dlatego, że słucha cię, kiedy mówisz, a nawet gdy to, co mówisz, wydaje się nonsensem, nadal będzie go pamiętał.

5. Dzieli się z tobą swoją przeszłością

Bądźmy szczerzy tutaj, nikt nie ma ochoty rozmawiać o swojej przeszłości tylko z kimkolwiek.

Tak, porozmawiamy o wspomnieniach z liceum, zadurzeniach i niektórych przyziemnych rzeczach, ale kiedy robi się głęboka, trzymamy usta zamknięte, dopóki nie poznamy drugiej osoby.

¿Puede el estreñimiento causar hinchazón y aumento de peso?

A czasami nawet wtedy nie decydujemy się na otwarcie, ponieważ pokazują nam, że nie są naprawdę godni dzielenia się.

Ale jeśli podzieli się z tobą swoją przeszłością, a mam na myśli minionych kochanków, lęki i przeszłość największych snów, jest do ciebie cholernie poważny.

Mężczyźni zwykle się nie otwierają, ale jeśli się otworzył, to jedyny znak, którego naprawdę potrzebujesz.

Chyba że zrobił to jak na pierwszej randce, bo to zupełnie nowy poziom powagi. Myślę bardziej jak poważnie pomieszane.

Naprawdę nie chcesz tego rodzaju faceta, który byłby zbyt nachalny i zbyt chętny, by mówić poważnie. Miłość i zaangażowanie wymagają czasu i nieco więcej niż jednej randki.

6. Tracisz poczucie czasu, kiedy jesteście razem

Niezależnie od tego, czy jesteś w eleganckiej restauracji, spacerujesz, czy po prostu odpoczywasz w domu, czas po prostu mija. Naprawdę lubisz się w towarzystwie i na każdym kroku zapisujesz wspomnienia.

Rozmowa po prostu płynie i nie ma niezręcznej ciszy, ponieważ nawet cieszysz się ciszą, kiedy możesz się nią podzielić.

Sprawia, że ​​wszystko wygląda tak łatwo, ponieważ jest naprawdę zainteresowany wszystkim, co masz do powiedzenia - w tym twoimi opiniami, wspomnieniami i obawami.

On ma uszy, kiedy mówisz i wydaje się, że to wszystko, co kiedykolwiek chciał zrobić.

Chce wiedzieć o tobie więcej, a nie tylko jak minął dzień. Chce cię głębiej poznać, a otwarcie się z nim przypomina rozmowę o pogodzie.

I on również nie ma problemu z otwarciem się przed tobą. To znak, że spędzanie czasu z tobą jest czymś, co chce robić na dłuższą metę, i nie miałby nic przeciwko, gdyby skończyło się to na całe życie.

7. Bierze cię pod uwagę przy podejmowaniu decyzji

Jeśli rozpoznałeś ten znak, gratulacje! Znalazłeś się w człowieku, który cię kocha i chce cię utrzymać.

Podczas planowania zawsze będzie uwzględniał twoje życzenia i potrzeby, ponieważ chce, abyś również był szczęśliwy.

Nawet jeśli decyduje, kiedy wziąć dni wolne, zapyta cię o to, ponieważ chce je spędzić z tobą.

To tylko kolejny sposób, w jaki pokazuje, jak bardzo troszczy się o ciebie i jak bardzo poważnie myśli o byciu z tobą.

Mężczyźni, którzy nie będą tam dłużej, nigdy nie wezmą cię pod uwagę, ponieważ troszczą się tylko o siebie.

Zrobią tak, jak im się podoba i po prostu dadzą znać, co zdecydowali. I czasami nawet tego nie robią.

To zdecydowanie nie jest typ mężczyzny, którego chcesz mieć w życiu, ponieważ bez względu na to, jak bardzo go kochasz i jak bardzo się starasz, nigdy się nie zmienią.

Są prawdziwymi narcyzami, którym zależy tylko na sobie. Przekona cię, że jest inaczej i sprawi, że uwierzysz, że naprawdę jest dla ciebie, ale jeśli nie udało ci się znaleźć żadnego z znaków z tej listy, obawiam się, że jest tam tylko dla siebie.

8. Często pyta o twoją opinię i szanuje ją

Podstawą najsilniejszych związków jest szacunek. Jest to wzajemny podziw i zaufanie, jakie mamy do siebie, a bez niego trudno jest wypracować związek.

Jeśli często pyta o twoją opinię i rzeczywiście słucha tego, co masz do powiedzenia, masz jego szacunek i jest to świetny znak, że jesteście razem. A jeśli zmieni swoje zdanie z twojego powodu, będzie jeszcze lepiej.

Oznacza to, że nie jest egomaniakiem, który uważa, że ​​jest najlepszy na świecie.

Oznacza to, że szanuje twoją wiedzę i nie boi się przyznać, że nie jest najmądrzejszą osobą na świecie.

Bądźmy prawdziwymi dziewczynami, wszyscy spotkaliśmy kogoś takiego. Ale jeśli twój człowiek jest naprawdę zdumiony twoimi namiętnościami i twoim sposobem myślenia, jest w tobie zakochany naprawdę, szaleńczo i głęboko.

I nie mówię tylko o twoim ciele; Mówię tutaj o całej paczce. Ciało, serce ORAZ umysł.

9. Nie ma problemu z mówieniem o przyszłości

Świetnym sposobem, aby dowiedzieć się, co u diabła dzieje się w jego głowie, jest zapytanie go o przyszłość, a nie o przyszłość twojego związku.

Zapytaj go o jego plany pracy, wakacje i takie tam. Jeśli już uwzględnił cię w tych planach, nie musisz już dłużej szukać oznak poważności. On już jest.

I to jest naprawdę niesamowite, jeśli nie musisz pytać go o przyszłość. Jeśli rozmawia o tym z tobą i planuje dłuższy bieg, już podjął decyzję.

Dla niego nie jest to już przypadkowa randka i nie ma wątpliwości, czy zostanie, czy nie.

Jest pewien swoich uczuć, a teraz tylko upewnia się, że jesteś z nim na tej samej stronie. Sprawia, że ​​czujesz się kochany i bezpieczny w związku.

10. „TY” i „ja” zamieniłem na „WE”

Nie mówi już o „swoich” życzeniach i potrzebach i nie ma „ja”. To „my” i naprawdę możesz poczuć, że to znaczy.

On już uważa cię za jedność, bo tak naprawdę jest w tym miłość. Jesteście dwiema postaciami, które same są dziełami sztuki, ale razem robicie jedno piekło.

Razem tworzysz coś o wiele więcej niż tylko dwie osoby będące razem, a to już coś czuje i upewnia się, że to czujesz.