10 etapów próby zmuszenia gracza do zaangażowania

10 etapów próby zmuszenia gracza do zaangażowania

Znasz tego przystojnego faceta, który daje ci motyle i sprawia, że ​​twoje życie jest o wiele bardziej ekscytujące?Facet, z którym wiesz, że nie masz przyszłości, facet, który nigdy przed tobą nie miał poważnego związku i facet, który ma poważne problemy z zaangażowaniem?

Patrząc na rzeczy z tej perspektywy, pierwszym pytaniem, które mógłby zadać ktoś o odrobinie zdrowego rozsądku, jest to, dlaczego ktoś taki byłby atrakcyjny dla kobiet?Cóż, faktem jest, że nie ma kobiety, która przynajmniej raz w życiu nie spotkała gracza.

Co gorsza – prawdopodobnie nie istnieje kobieta, która nie próbowałaby zmienić tego gracza w porządnego mężczyznę (ale nie udało się).

Z drugiej strony, jeśli jesteś kobietą, która nie przeszła jeszcze tej bezsensownej podróży i nadal jesteś przekonana, że ​​możesz skłonić gracza do zaangażowania, oto 10 etapów, przez które na pewno przejdziesz!1. Myślisz, że też grasz

pewna siebie kobieta

Na początku, kiedy spotykasz faceta, który nie chce się zaangażować i lubi współczesne gry randkowe, oszukujesz siebie, że grasz razem.

Postrzegasz ten układ jako zabawny i ekscytujący i myślisz, że dobrze się bawisz.To, czego nie widzisz, to to, że w żaden sposób nie uczestniczysz w tym wszystkim dobrowolnie.

cómo realizar oral en hombres

Zamiast tego jesteś tylko marionetką w jego toksycznych rękach i zanim się zorientujesz, zostajesz wciągnięty w jego gry.

2. Postrzegasz to jako wyzwanie

kobieta przy laptopie

Następnym etapem jest postrzeganie tego jako wyzwania. Twoim celem jest bycie tym, który zmieni swoje drogi i otworzy swoje serce na miłość.

W końcu kto mógłby to zrobić, jeśli nie ty? Jaka inna dziewczyna byłaby warta, by stał się dojrzałym mężczyzną, który nie ma żadnych problemów z zaangażowaniem się i poświęceniem poważnego związku?

Decydujesz się włożyć wszystkie swoje wysiłki w osiągnięcie celu i nie widzisz porażki jako opcji.

3. Masz nadzieję, że się zmieni

kobieta nad jeziorem

Wraz z tym wszystkim rosną Twoje nadzieje. Pomimo oczywistej rzeczywistości, zaczynasz żyć w krainie snów, gdzie pewnego dnia ten facet stanie się mężczyzną, którego chcesz i potrzebujesz.

Całkowicie lekceważysz wszystko, co dzieje się wokół ciebie, wszystkie wyraźne sygnały, które wysyła, i wszystkie czerwone flagi, które każą ci uciekać, by ratować życie. Zamiast tego opierasz wszystkie swoje plany na przyszłość na czystej nadziei, która nie ma żadnych podstaw.

4. Wkładasz wszystkie swoje wysiłki w

nieszczęśliwa kobieta

Potem zaczynasz robić wszystko, co w Twojej mocy, aby ten facet się popełnił. Wkładasz maksymalny wysiłek i wypróbowujesz różne opcje i taktyki.

Z jednej strony postanawiasz pokazać mu, że jesteś jedyną kobietą na tym świecie, która zasługuje na miejsce w jego sercu.

Postanawiasz uświadomić mu, że prawdziwa miłość jest piękna i jest czymś, od czego nie powinien uciekać.

Jednak z drugiej strony czasami myślisz, że najlepiej byłoby dać mu posmakować własnego lekarstwa.

Ty też starasz się grać mocno, czekając, aż przyjdzie do ciebie.

5. Cierpisz

smutna kobieta

Zanim się zorientujesz, kończysz uwięziony w tym nieskończonym kręgu, w którym wkładasz cały swój wysiłek, a on się nie przejmuje, w kręgu prób zmuszenia go do siebie i zatracenia się w tym procesie.

Czujesz ten nieunikniony ból, ponieważ widzisz, że jesteś jedynym, który walczy, jedynym, który próbuje i jedynym, który próbuje zbudować coś z tego związku, który jest skazany na niepowodzenie.

Czy chcesz to przyznać, czy nie, Twoje serce powoli rozpada się na milion kawałków.

Smutek przytłacza cię do tego stopnia, że ​​staje się jedyną rzeczą, którą czujesz.

buena comida para una fiesta

6. Zaczynasz tracić nadzieję

smutna dziewczyna

Po chwili zaczynasz tracić nadzieję. Przyznajesz przed sobą, że to nigdzie nie prowadzi i że wszystkie twoje wysiłki poszły na marne.

Pomimo tego, że jest to ostatnia rzecz, jaką chcesz zrobić i choć to boli, zaczynasz patrzeć prawdzie w oczy.

7. Poddajesz się

nieszczęśliwa kobieta

W końcu, po całym bólu i wszystkim, przez co przeszłaś, akceptujesz surową i brutalną prawdę: ten mężczyzna nigdy się nie zmieni i że nigdy nie kochał cię tak, jak tego chciałeś.

W końcu nie ma znaczenia, czy jest uszkodzony emocjonalnie, czy po prostu nie jest w tobie, najważniejsze jest to, że nigdy się nie zobowiąże i że nadszedł czas, aby się z nim poddać.

To jest dokładnie to, co robisz – wyrzucasz go ze swojego życia, w końcu rozumiejąc, że to jedyna realna opcja, jaką masz.

8. Próbujesz uzdrowić

smutna kobieta

Jednak tylko dlatego, że po raz pierwszy stawiasz czoła takim sprawom, jakimi są naprawdę, nie oznacza to, że wszystko jest w porządku.

Zamiast tego to dopiero początek procesu odzyskiwania.

To jest etap, w którym jednocześnie leczysz się i ranisz.

Są dni, kiedy czujesz, że umrzesz bez niego, kiedy czujesz, że tęsknisz za nim na zawsze i dni, kiedy żałujesz, że nie wykorzystałeś kolejnej szansy.

Z drugiej strony są też dni, kiedy wiesz, że postąpiłeś właściwie, dni, kiedy Twój uśmiech nie ma z nim nic wspólnego i dni, kiedy wiesz, że poczujesz się lepiej.

9. Uczysz się na swoich błędach

kobieta na chodniku

Jednocześnie uczysz się kilku cennych lekcji. Widzisz, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i jesteś nawet wdzięczny Bogu za uratowanie cię przed tym człowiekiem na czas.

Dowiadujesz się, że nie możesz nikogo zmienić i postanawiasz nigdy nie próbować robić czegoś podobnego.

Dowiadujesz się, że nigdy nie powinieneś wkładać wszystkich swoich wysiłków w naprawę zepsutego człowieka i odkładanie się na uboczu w międzyczasie.

10. Idziesz dalej

Szczęśliwa kobieta

Wreszcie ruszasz do diabła! Tak, dobrze słyszałeś: zapominasz o tym facecie, wybaczasz mu i twoje życie toczy się dalej, jakby nigdy nie był jego częścią.

10 etapów próby zmuszenia gracza do zaangażowania