10 znaków, że twój bratni brat jest przebrany za twojego najlepszego przyjaciela - Grudzień 2021

Dwoje z was ma inne połączenie. Coś, czego nigdy nie czułeś z nikim innym. Jakaś dziwna niewidzialna siła, która przyciąga was do siebie.

Wiesz, że możesz być zrelaksowany wokół tej osoby - możesz być sobą - bez przebrań, bez wysokich ścian ochronnych wokół ciebie.Od momentu, gdy się spotkałeś, miałeś natychmiastowe kliknięcie. Nawet wtedy chciałeś powiedzieć tej osobie wszystko. Coś ci powiedziało, że było dobrze. Coś ci powiedziało, że jej miejsce jest bezpiecznym miejscem.

Twój najlepszy przyjaciel jest kimś więcej niż przyjacielem. Ta osoba jest kimś, z kim jesteś zawsze połączony -twoja osoba.

Chociaż już wiesz, że twój przyjaciel jest bratnią duszą, oto kilka znaków, które potwierdzą twoje wątpliwości. Jeśli masz taką osobę w swoim życiu, uważaj się za szczęściarza, ponieważ bratnie dusze stały się tak trudne do znalezienia.1. Połączenie telepatyczne

Możesz łatwo komunikować się bez słowa. Wystarczy jedno spojrzenie w oczy lub jeden prosty gest. Dziwne, że doskonale się rozumiesz bez żadnej komunikacji werbalnej.

2. Uczciwość

Powie ci, co musisz usłyszeć. Nawet jeśli jest to coś, czego nie chcesz słyszeć, i tak ci powie. Bratnie dusze są drugą częścią ciebie i to w ich interesie jest, abyś dokonywał właściwych wyborów, ponieważ razem tworzysz całość. Nie boi się powiedzieć „nie”. Twój związek jest tak szczery, że drugiej osobie zawsze wolno położyć kres temu, co uważa za złe - i to wszystko dla ciebie.

3. Sytuacje krytyczne

Cokolwiek stanie się z tobą, zawsze jest jedna osoba, do której najpierw zadzwonisz - twój najlepszy przyjaciel, bratnia dusza. Za każdym razem, gdy dzieje się coś wielkiego, wiesz, że musisz się tym podzielić z innymi. Bez względu na to, czy jest to dobre czy złe, musi się tego najpierw dowiedzieć.4. Randki

Nie ma lepszego partnera niż ona. Nigdy nie konkurujesz, jeśli chodzi o randki i mężczyzn. W rzeczywistości jest najlepszą skrzydłową, jaką możesz znaleźć. Spędzi każdą okazję, by „zdobyć” faceta, jeśli zobaczy, że potrzebujesz jej pomocy. Mówiąc o prawdziwej miłości…

5. Osądzanie

Nigdy nie osądzi cię za twoje przeszłe błędy. Będzie z tobą szczera i powie ci, że sfałszowałeś rzeczy i że musisz się do tego przyznać. Pomoże ci nauczyć się na własnych błędach, więc nie będziesz ich więcej powtarzać. Ale nigdy cię nie osądzi, ponieważ rozumie.

Zobacz też:List do mojej bratniej duszy: Oto jak pokażę ci, że cię kocham

6. Bardzo denerwujące

Ludzie zaczynają patrzeć na was jak na stare małżeństwo. Naprawdę zachowujesz się jak jeden. Kłócisz się jak jeden, mówisz jak jeden i kochasz się jak jeden. Rzeczy, które robisz są tak podobne i zsynchronizowane, że ludzie denerwują się, gdy jesteście razem. Tym bardziej, że stają się zazdrośni i wyrażają to poprzez takie zachowanie. Nie przejmuj się nimi; jesteście dla siebie idealni - # hejterzy będą nienawidzić, nienawidzić, nienawidzić.

como tener un rostro impecable

7. Brak niezręcznej ciszy

OK, to się nigdy nie zdarzyło. Możesz siedzieć obok siebie godzinami, nic nie robiąc, i nadal będziesz się dobrze bawić. Czasami jedyne, czego od siebie potrzebujesz, to twoja obecność. Jeśli nie jesteś gotowy na rozmowę i jesteś zdenerwowany, obecność twojej bratniej duszy uspokoi cię i zapewni wsparcie i bezpieczeństwo.

8. Współczujesz

Kiedy jesteś szczęśliwy, ona jest szczęśliwa. Kiedy cierpisz, ona cierpi. Rzeczy, które ci się przytrafiają, równie dobrze mogą się przydarzyć jej. W świecie, którego doświadczyłeś, nie ma uczuć, a ona nie. Troszczy się o ciebie tak bardzo, że dzieli twój stan emocjonalny. I ona zawsze będzie.

9. Wsparcie

Ona cię odbierze, kiedy będziesz na dole. Daje ci impuls, kiedy tego potrzebujesz. Jest tam dla ciebie we wszystkim, co robisz. Pomoże ci zrealizować swoje marzenia, ponieważ one też są jej marzeniami. Co najważniejsze, pomoże ci być najlepszą wersją siebie. To jej wpływ sprawi, że będziesz lepszą osobą.

10. Odległość

Nie ma wystarczającej odległości, aby rozdzielić was dwoje. Możesz spędzać dni lub miesiące bez rozmowy, a gdy tylko się spotkacie, podejmiesz decyzję o zakończeniu.

Na tym polega prawdziwa przyjaźń.

Tak wygląda bratnia dusza.

Jesteś szczęściarzem.

Zobacz też:7 oczywistych znaków, że znalazłeś swoją bratnią duszę