10 znaków, które mają duszę „dziecka indygo”

Mówiąc prościej, Dziecko Indygo jest duchem wojownika, zawsze rzucającym wyzwanie i kwestionującym drogi świata i silnie wyczuwającym wyższy cel. - NieznanyCo to jest „dziecko indygo”?

Koncepcja „Indigo Child” pojawiła się w latach siedemdziesiątych. Ten ogólny termin może opisywać dzieci, młodzież lub dorosłych. Twierdzą, że „Dzieci Indygo” mają specjalne dusze, mają szczególne i niezwykłe cechy i zdolności oraz mają różne sposoby myślenia i postrzegania świata, w którym żyjemy.

„Dzieci indygo (lub dzieci indygo)” widzą wszystko na głębszym poziomie niż reszta ludzkości, ponieważ są tutaj z misją uratowania świata i uczynienia go lepszym miejscem. Są wybrani i to czyni je naprawdę wyjątkowymi.Są tutaj, aby naprawić zło, walczyć o słabych i pozbyć się współczesnych zanieczyszczeń społeczeństwa.

Są również wyjątkowe, ponieważ ich aury mają niezwykły kolor. Królewski błękit panuje na ich polach aury. Królewski niebieski kolor symbolizuje wielką zmianę dla ludzkości. Symbolizuje cel Indigo, aby przynieść ludzkości mądrość i uwolnić dusze od uwięzienia współczesnego świata.

nombres de niña con un significado

Jeśli zawsze czułeś się inaczej niż inni i zawsze miałeś wrażenie, że jesteś tu z jakiegoś powodu, że masz misję do wykonania, najprawdopodobniej jesteś jedną z tych obdarowanych dusz, znanych jako „Indigo Child”.10 ZNAKÓW, KTÓRE MASZ DUSZĘ „DZIECKA INDIGO”

1. Masz silne poczucie wyższego celu

Zawsze wiedziałeś, że jest w tobie coś wyjątkowego, ale nigdy nie byłeś w stanie odczytać, co to jest. Czujesz, że masz konkretny cel w tym życiu i spędzasz dużo czasu, zastanawiając się nad tym.

To poczucie wyższego celu jest tak głęboko zakorzenione w twojej istocie, że nie można go zignorować. Gdziekolwiek się wybierasz i cokolwiek robisz, silne poczucie wyższego celu wciąż przypomina ci, że jesteś tu z jakiegoś powodu. Sprawia, że ​​kwestionujesz swoje działania i decyzje, które czasami doprowadzają cię do szaleństwa.

2. Nie zadowalasz się przeciętnością

Zawsze oczekujesz wiele od siebie i innych, a po prostu nie jesteś w stanie zadowolić się przeciętnością. Nie zadowalasz się przeciętnością, ponieważ wiesz, że zostałeś stworzony dla wielkości i chcesz, aby inni też to wiedzieli.Nie ma znaczenia, czy jest to zadanie trywialne, czy zmieniające życie. Zawsze będziesz wkładał 100% siebie we wszystko, co robisz, a to jest prawdziwy znak, że posiadasz duszę „Dziecka Indygo”. Twoje ciągłe pragnienie poprawy i niezadowolenie ze przeciętności jest tym, co czyni cię wyjątkowym i różni się od innych.

3. Widzisz świat inaczej

Przez większość czasu zdajesz sobie sprawę z innych rzeczy, których większość ludzi nie jest w stanie dostrzec zmysłami. Kwestionujesz wszystko. Kwestionujesz władze i wszystkie informacje przekazane przez media. Nie wierzysz we wszystko, co ktoś do ciebie mówi.

programas de pérdida de peso baratos que funcionan

Zawsze ważysz to, co słyszysz, i możesz dostrzec różnice między ubóstwem a bogactwem. I potrafisz zrozumieć, dlaczego tak jest, i doprowadza Cię do szaleństwa, gdy inni ludzie po prostu nie chcą słuchać tego, co masz im do powiedzenia.

Nie możesz poradzić sobie z faktem, że woleliby raczej żyć w świecie manipulacji niż otwierać oczy i zdawać sobie sprawę, że mogą zmieniać rzeczy tylko wtedy, gdy chcą. Czujesz się jak głos rozsądku w morzu dezinformacji.

4. Jesteś wolnomyślicielem

Ten oznacza, że ​​nie boisz się myśleć inaczej i przekazywać swoje opinie każdemu, niezależnie od tematu. To nie znaczy, że nie doceniasz myśli innych ludzi. Oznacza to, że jesteś wystarczająco silny, aby myśleć, co chcesz i wystarczająco pokorny, aby szanować innych.

I nie boisz się powiedzieć, że się z czymś nie zgadzasz, ponieważ czujesz, że Twoim obowiązkiem jest to potwierdzić. Czasami możesz mieć z tym problemy, ponieważ inni mogą postrzegać cię jako zbyt uczciwego (i wszyscy wiemy, że prawda boli), ale to nie przeszkadza, ponieważ wiesz, że jesteś tutaj, aby otworzyć oczy i powiedzieć tylko prawdę.

5. Jesteś bardzo intuicyjny

Polegasz raczej na swoich uczuciach niż faktach. Masz ten mały głos w swojej głowie, który mówi ci, kiedy coś jest dobre lub złe, i słuchasz tego. Czasami przepowiadasz pewne rzeczy, nawet nie próbując tego zrobić.

To intuicyjne podejście pomaga bardzo dobrze zrozumieć siebie i innych i zawsze na nim polegasz. Nigdy nie kwestionujesz tego, co mówi lub nakazuje ci intuicja, ponieważ czujesz, że jest to boska siła w twoim bycie, i po prostu czujesz się dobrze, słuchając tego. Masz wrażenie, że twoja intuicja prowadzi cię przez życie.

6. Zawsze chciałeś zmienić świat

Jeśli przerażasz się wszystkimi złymi wydarzeniami na świecie i zawsze chciałeś uczynić świat lepszym miejscem, możesz być pewien, że masz uzdolnioną duszę „dziecka indygo”. I nie tylko myślisz o zmianie - robisz to.

Wszystkie miłe słowa, które wypowiadasz komuś, troszcząc się o zwierzęta, troszcząc się o swoje środowisko i innych ludzi, oznaczają zmianę. Te małe kroki prowadzą do większych zmian w społeczeństwie.

7. Jesteś bardzo kreatywny

Jesteś kreatywny we wszystkim, co robisz. Nie ma znaczenia, czy gotujesz, piszesz, rozmawiasz, śpiewasz, rysujesz itp. Zawsze znajdziesz sposób, aby nadać swojemu specjalnemu akcentowi i chcesz, aby był doskonały. Twoja kreatywność jest widoczna w sposobie mówienia, chodzenia, a nawet ubierania się.

Różnie postrzegasz rzeczy i wszystko to wyrażasz poprzez swoją kreatywność. A kiedy coś robisz, naprawdę się w to angażujesz, a twoją pasję widać z odległości. Kiedy robisz coś, co lubisz, zapominasz wszystkiego wokół siebie i poświęcasz się temu.

8. Jesteś współczujący i współczujący

Twoja empatyczna strona jest zawsze obecna i nie możesz powstrzymać się od szukania innych i zrozumienia sytuacji, w której się znajdują. Jesteś wrażliwy na niesprawiedliwość, kłamstwa, oszustwa i uprzedzenia, i masz ochotę walczyć z nimi wszystkimi i stworzyć świat lepsze miejsce.

Nie możesz mieć pretensji, ponieważ nie jesteś tego typu osobą. Chcecie tylko, aby wszyscy żyli w pokoju, dobrobycie i miłości. Nawet jeśli ktoś cię skrzywdzi, nie będziesz na niego zły. Będziesz raczej żałować ich, ponieważ nie mają ze sobą kontaktu.

Miłość i współczucie jest twoim priorytetem numer jeden i traktujesz każdego z takim samym szacunkiem, niezależnie od zawodu i statusu. Przeraża cię przechwałka i brak szacunku.

9. Jesteś zdeterminowany

Jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć to, co sobie wyobrażałeś, i nikt nie stanie ci na drodze. Nie ma znaczenia, czy chodzi o ukończenie szkoły, znalezienie nowej pracy czy poprawę siebie i innych. Zawsze będziesz zdeterminowany, aby zakończyć to, co zacząłeś.

Masz silną wolę ulepszania rzeczy i stania się najlepszą wersją siebie, ponieważ wiesz, że zmiana zaczyna się w tobie. Pomagasz także innym osiągnąć to samo, ponieważ chcesz, aby wszyscy byli szczęśliwi i żyli beztrosko - wiesz, że na to zasługują.

cosas interesantes para probar en la cama

10. Czasami czujesz się samotny

Czasami czujesz, że nikt cię nie rozumie lub nawet nie próbują zrozumieć, co do nich mówisz. W końcu czujesz się samotny, myśląc, że coś jest z tobą nie tak.
Czujesz się samotny, ponieważ twoje uczucia i myśli różnią się od większości ludzi i dlatego czasami bardzo trudno jest z nimi rozmawiać.

Twoje myśli i tematy są na innym poziomie i możesz rozmawiać tylko z kimś, kto podziela twoje cechy uzdolnionej duszy. Gdy jesteś w towarzystwie innych Indigos, poczujesz się jak w swoim naturalnym środowisku i wszystko zacznie mieć sens. Nie będziesz już czuł się samotny. Docenisz zalety bycia indygo.