10 znaków, że chce, abyś został „tylko przyjaciółmi”

Czy jesteś zakochany, ale nie wiesz, co on do ciebie czuje? Myślisz, że on chce tylko, żebyś był jego przyjacielem? Czy jesteś w friendzone?Przeczytaj te 10 znaków i dowiedz się. Jeśli umieścisz czek przy każdym z tych znaków, to zdecydowanie czas pożegnać się z nim i znaleźć nową miłość.

Ale jeśli sprawdzisz mniej niż połowę, prawdopodobnie nie masz się czym martwić.Oto znaki:

1. Nigdy właściwie nie zaprosił cię na randkę.

Kiedy mówi: „Hej, chcesz spędzić wieczór?”, To nie jest zaproszenie na randkę. W ten sposób pytasz swojego kumpla, czy chce wziąć ze sobą piwo.

Jeśli poprosi cię, abyś tak wyszedł, przepraszam, że ci to przekazałem, ale uważa cię za kumpla.líneas destacadas de libros infantiles conocidos

2. Ciągle mówi o innych dziewczynach.

Och, nie masz dość tego rodzaju rozmów, prawda? Jessica jest w nim zakochana. Emma wciąż komentuje wszystkie swoje zdjęcia na Instagramie.

Dziewczyna, która mieszka na ulicy, uśmiecha się do niego za każdym razem, gdy przechodzi. Nie, nie chwali się, jak bardzo jest pożądany, abyś mógł pomyśleć, że jest wart twojej miłości.

Mówi ci po prostu: „Hej, są inne dziewczyny, które mnie interesują, i uważam je za moje potencjalne dziewczyny. Nie jesteś częścią gry. ”3. Nigdy nie próbował cię pocałować.

Za każdym razem, gdy się pochyla, myślisz, że to wszystko. To moment, na który czekałeś. Pokaże ci, co dla niego znaczysz. Ale tak się nigdy nie dzieje.

recetas de pasteles saludables para bajar de peso

Zawsze pochyla się, by po coś sięgnąć i to wszystko.

4. Wolałby mówić o sobie, zamiast cię poznać.

Jeśli czujesz się jak jego terapeuta bardziej niż przyszłą dziewczyną, na pewno się friendzi. Opowiada ci o swoich problemach i zainteresowaniach, ale nigdy nie pyta o twoje.

Właśnie po to są terapeuci.

5. Żartuje, że jesteście parą.

„Czy mógłbyś kiedykolwiek nas sobie wyobrazić? LOL! Najśmieszniejsza rzecz na świecie. ” Tak, może najśmieszniejsza rzecz dla niego. Boli cię, ale on tego nie widzi. A może robi to celowo. Uświadomił sobie, że go lubisz i to wzmacnia jego ego. Bądź ostrożny.

6. Przedstawia cię jako przyjaciela innym ludziom.

„Kto, ona? Och, ona jest tylko moją przyjaciółką. ” Jest jasne. Jeśli on mówi o tobie w ten sposób, to naprawdę jesteś tylko jego przyjacielem. Nadszedł czas, aby pochować swoje uczucia lub pogrzebać tę przyjaźń.

quiero saber si estoy embarazada ahora

Oczywiście zakopanie swoich uczuć jest znacznie trudniejsze niż zakopanie przyjaźni. Więc najlepiej jest trzymać się od niego z daleka.

Jeśli będziesz go widywać codziennie, z każdym dniem będziesz coraz bardziej cierpieć.

7. Uśmiecha się tylko wtedy, gdy z nim flirtujesz.

Próbowałeś z nim flirtować wiele razy, ale nigdy nie otrzymałeś od niego żadnej odpowiedzi, która by cię zadowoliła. Dałby ci tylko uśmiech.

Prawdopodobnie myśli, że wygłupiasz się, ponieważ masz dobry humor i nic więcej.

8. Zazwyczaj spędzasz czas w grupie.

Nie musi tak być, ale jest powszechne. Może czasami prosi cię, abyś poszedł z nim na burgera lub coś takiego, ale zazwyczaj spędzasz czas w grupie.

Jego przyjaciele znają lub umawiają się z przyjaciółmi, więc wiedz, że jesteś jak jedna wielka szczęśliwa rodzina, która spędza dużo czasu razem.

A jeśli nawet nie zadaje sobie trudu, aby z tobą tyle rozmawiać i zamiast tego spędza cały czas tuż obok swojego najlepszego kumpla, to jesteś tylko jego przyjacielem.

9. Poprosi cię o radę na temat randek.

Cóż, jeśli w jego życiu jest dziewczyna, która prosi cię o pomoc w wywarciu na niej wrażenia, wiesz, że jesteś w strefie przyjaciół. Ale jeśli zazwyczaj prosi o porady dotyczące randek, musisz być ostrożny.

cosas sexys para decirle a un hombre

Każda wskazówka i sztuczka, które mu powiesz, może wykorzystać na innej dziewczynie. Rozpocznij zdania od: „Cóż, nie wiem o innych dziewczynach, ale lubię…” i zobaczę, dokąd to zmierza.

Jeśli zauważysz, że robi coś, o czym mu wspomniałeś, możesz mieć szansę. Ale jeśli nadal zachowuje się tak samo, to wiesz, co musisz zrobić. (Spójrz na znak numer 6.)

10. Nie odpowiada na każdy wysłany przez niego SMS.

Możesz być ciągle w swoich telefonach, ale on nie odpowie ci od razu. Oznacza to, że musi odpowiedzieć na inny tekst, zanim odpowie na twój.

Twój tekst nie jest jego priorytetem. To zdecydowanie znak, że wcale cię nie interesuje.

Nie zmuszaj się do cierpienia nawet bardziej niż musisz. Jeśli naprawdę się w nim zakochujesz, cofnij się o krok. Jeśli nadal nie jesteś pewien, co do ciebie myśli, to bądź szczery.

Powiedz mu, że go lubisz. Może stracisz przyjaciela, ale przynajmniej uratujesz swoje serce.