10 znaków, że używa cię jako wzmocnienia ego - Grudzień 2021

Czasami wszyscy potrzebujemy odrobiny wzmocnienia ego, ale w przeciwieństwie do kobiet, które chodzą na zakupy lub tańczą, mężczyźni zwykle zdobywają trofeum. Jeśli chcesz wiedzieć, czy twój człowiek wykorzystuje cię tylko do wzmocnienia ego, czy naprawdę troszczy się o ciebie, uważaj na te znaki ostrzegawcze.

1. Uzupełnia tylko twój wygląd

Miło jest być komplementowanym, ponieważ wszyscy musimy czuć się piękni i aby ktoś nam to powiedział, ale jeśli wszystko jest w porządku, zawsze cię komplementuje, może to jedyny powód, dla którego utrzymuje cię w pobliżu. Jeśli zależy mu bardziej na twoim wyglądzie niż na twoich cechach lub umyśle, może wykorzystać cię jako wzmocnienie ego.2. Nie dba o twoje życie

Mówicie tylko o nim, o jego problemach, jego osiągnięciach, jego porażkach itp. Widzi cię tylko jako dodatek do niego, jego słodycze na rękę. On nie dba o twoją przeszłość, twoje życie ani kim naprawdę jesteś. Dba tylko o to, jak wyglądasz.

ideas locas de sexo con tu pareja

3. Zabiera cię do najbardziej przypadkowych wydarzeń

Zabiera cię na najbardziej przypadkowe wydarzenia, w których przebywają jego przyjaciele lub współpracownicy, i zwykle tylko on mówi. Niesie cię jak trofeum i z dumą przedstawia wszystkim, nie za wspaniałą pracę, ale za wspaniały wygląd.

4. Przedstawia cię swoim przyjaciołom - ale czujesz się jak obserwator

Chce, aby wszyscy wiedzieli, że jest badassem, który może sprawić, że każda gorąca dziewczyna go polubi, więc wprowadza cię we wczesne etapy związku. Ale jest haczyk. Ponieważ nie troszczy się o twoje zainteresowania, tak naprawdę nigdy nie wprowadza Cię w żadne wewnętrzne żarty ani komunikację. Chce tylko, żebyś tam siedział, uśmiechał i ładnie wyglądał. Gdy tylko wpadniesz w taką sytuację, wstań i wyjdź.5. Zakochał się w tobie - natychmiast

W chwili, gdy cię spotkał, wiedział, że to on chciał się z nim umawiać. Zakochał się w twoich oczach, twojej urodzie, ale to wszystko, na czym mu naprawdę zależy. Jeśli nie chce cię poznać, jeśli nie obchodzi go to, o czym marzysz, czego się boisz lub jak się czujesz, jedyne, na czym naprawdę mu zależy, to jak możesz pomóc mu poczuć się lepiej .

6. Nigdy tak naprawdę nie mówi o przyszłości

Jeśli nawet zdecyduje się porozmawiać o przyszłości, jest pełen „jeśli”, a nie „kiedy”. Nie przedstawia żadnych przyszłych planów, ponieważ nie planuje mieć ich przy sobie.qué ponerse en un clima de 79 grados

7. Komentuje twoje wybory odzieżowe

Chce się upewnić, że będziesz wyglądać najlepiej, kiedy będziesz z nim poza domem, więc często komentuje Twój wybór ubrań. Nie dlatego, że interesuje się modą, ale dlatego, że wykorzystuje cię do poprawy swojego wizerunku.

8. Flirtuje z innymi kobietami - bardzo często

Dałeś mu pewność siebie, której potrzebował, aby flirtować z każdą kobietą na miejscu, a on go często używa. Nie obchodzi go, czy jesteś tam, żeby to zobaczyć, tak desperacko potrzebuje tego wzmocnienia ego, że będzie go szukał wszędzie.

9. Stale próbuje dominować

Od czasu do czasu dostajesz od niego kontrolujące wibracje. Uśmiechnij się tak, noś włosy w ten sposób, noś tę sukienkę, noś tę sukienkę. Wydaje się, że jesteś wciągnięty w jego świat i nigdy nie musisz tworzyć świata tylko dla was dwojga. Nie żeby kiedykolwiek troszczył się o ciebie, to wszystko o nim.

cómo hacer adornos para árboles de navidad

10. Unika spotkania z przyjaciółmi i rodziną

Dla niego nie jest to „taki związek”. Jedyne, na czym mu zależy, to żeby jego rodzina i przyjaciele cię widzieli, ale kiedy przychodzi do niego spotkanie z rodziną, wycofuje się i szuka wymówek. Jeśli naprawdę troszczył się o ciebie, dbałby również o twoją rodzinę i przyjaciół.