10 oznak, że nie wkłada wysiłku w twój związek

10 oznak, że nie wkłada wysiłku w twój związek

Jakiś czas w związku zaczynasz się zastanawiać, czy to ty utrzymujesz związek razem i czy to ty dokładasz wszelkich starań, aby utrzymać związek przy życiu.Może być męczące, męczące. Nazywa się to również „związkiem jednostronnym” i na pewno nikt tego nie chce.

Ważne jest to, że czujesz, że coś się zmieniło i że musisz dowiedzieć się, co.Z jakiegoś powodu twój partner po prostu przestał zachowywać się tak, jakby…zainteresowany tobąi bierze cię za pewnik.

Po prostu nie wkłada wystarczająco dużo wysiłku w związek, jeśli robi te 10 rzeczy:

Nie pyta, jak się masz

portret zdenerwowanej pary w konflikcieWiem, że to może wydawać się nieco płytkie, ale pytanie, jak ci mija dzień lub jak sobie radzisz, jest bardzo ważne.

Jeśli zapyta Cię o Twoje samopoczucie, oznacza to, że naprawdę chce wiedzieć, czy masz się dobrze, czy coś Cię niepokoi. Nie wymaga to żadnego wysiłku, po prostu wyślij SMS-a lub zapytaj, czy wszystko w porządku.

Jeśli tego nie zrobi, po prostu nie dba o wkładanie wysiłku w związek.Ty wykonujesz całą pracę

kobieta patrząca na mężczyznę trzymająca rękę w ulicznej kawiarni

Nigdy nie robi niczego, co mogłoby cię zaskoczyć lub pokazać, ile dla niego znaczysz.

To Ty zawsze planujesz daty i wybierasz miejsca, do których się wybierasz.

Po prostu nie może sobie trudzić, żeby to przemyśleć. To dla niego po prostu za dużo pracy i sprawia, że ​​czujesz, że w ogóle go to nie obchodzi.

Ciągle narzeka

mężczyzna i kobieta oglądają filmy i rozmawiają

Jeśli wy dwoje idziecie razem na koncert lub do kina, przez całą noc słyszycie tylko, jak narzeka na treść, na muzykę, na wszystko i na wszystko.

Bardzo jasno daje do zrozumienia, że ​​w ogóle nie chce tam być. Nie możesz się dobrze bawić, ponieważ słuchasz, jak narzeka na smak jego drinka lub na to, jak niewygodne jest krzesło.

Ale pomyśl tylko o tych wszystkich tych chwilach, kiedy chodziłeś z nim na coś, co chciał zrobić lub zobaczyć, i bez względu na to, jak źle się to wydawało, przesiedziałeś to, ponieważ tak wiele dla niego znaczyło.

¿Es normal que los hombres vean pornografía?

Nie wkłada żadnego wysiłku w dobry wygląd

brodaty mężczyzna dotykający jego włosów

OK, rozumiem, jesteś w związku od dłuższego czasu i nie masz nic przeciwko pokazywaniu wszystkich paskudnych stron swojej osobowości.

Ale jeśli wybierasz się na specjalną okazję i nie chce mu się dobrze ubierać lub jeśli świętujesz urodziny i pojawia się jak Quasimodo, nie możesz tak naprawdę powiedzieć, że jest gotów włożyć wysiłek w cokolwiek to by cię uszczęśliwiło.

Nie kupuje ci prezentów

osoba trzymająca pudełko na prezent

Jesteśmy kobietami, więc lubimy być rozpieszczani. Nie chcemy drogich prezentów, samochodów i domów. Chcemy, aby nasz partner pamiętał o drobiazgach.

Jeśli pamięta twoje urodziny, ale nie kupi ci prezentu, oznacza to po prostu, że nie był gotowy zainwestować nawet najmniejszej kwoty w uszczęśliwienie cię.

Jest samolubny podczas seksu

romantyczna para całuje się na łóżku

Jedyny moment, w którym rzuciłby się na ciebie i sprawił, że czułeś się dobrze podczas seksu, to gdy powiesz mu, żeby to zrobił.

Jest samolubny, a kiedy skończy, gra się kończy i zaczyna być bardzo niegrzeczny w stosunku do twoich potrzeb, zachowując się, jakby był wyczerpany.

Odpisuje, ale nie pisze jako pierwszy

kobieta pisząca na telefonie siedząca na zewnątrz

Zaczynasz zauważać, że zawsze to Ty rozpoczynasz rozmowy. Jest o wiele bardziej inny niż wcześniej, a on nie wysyła już dziwnych filmów i memów.

Zawsze jesteś tym, który chce wiedzieć, czy nadal idziesz na imprezę, bo gdybyś nie pytał, udawałby, że zapomniał i w ogóle nie szedł.

On zapomina'

mężczyzna i kobieta siedzą na doku

Zapomina powiedzieć ci ważne rzeczy, które dzieją się w jego życiu lub rzeczy, które uważasz za bardzo ważne dla twojego związku.

Kochanie, on po prostu nie chce się przejmować, aby powiedzieć ci, co dzieje się w jego życiu.

Nie wykazuje zainteresowania twoją przyszłością

mężczyzna wygląda na zdezorientowanego

Twoja przyszłość jako partnerów i przyszłość Twojejzwiązek nie wydaje mu się ważny. Nie wykazuje zainteresowania przeniesieniem tego na inny poziom.

Dlatego czujesz się tak niepewnie i nigdzie nie idziesz, ponieważ zachowuje się, jakby nie było jutra dla was dwojga.

Nigdy nie przeprasza

zmartwiona para siedzi w kawiarni?

Nawet jeśli skonfrontujesz go z czymś, co zrobił źle, nie potraktuje cię poważnie i nie przeprosi. Słowa przepraszam nie istnieją w jego słowniku.

cómo vestirme más sexy para mi marido

Możesz płakać przed nim, ale jego uściski nie sprawiają wrażenia, że ​​naprawdę wie, co zrobił źle. Nie wie, że cię traci.

10 znaków