10 znaków, że nie chce związku - Grudzień 2021

W dobie współczesnych randek i prawie związków znajomość swojego mężczyzny jest prawie niemożliwa. Kiedy ucieka od zaangażowania i udaje śmiertelną chorobę, aby uniknąć rozmowy, jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, gdzie stoisz, jest poszukiwanie znaków.

I, cóż, są bardziej niż oczywiste. Twoje odcienie różu mogą Cię zasłonić, abyś nie widział ich wyraźnie, ale nadal tam są.1. Właśnie zerwał z kimś innym

Istnieje wielka szansa, że ​​możesz skończyć jako dziewczyna odbita. Umawianie się z kimś, kto właśnie wyszedł ze związku i nie miał czasu się ruszyć, jest biletem w jedną stronę na złamanie serca.

Nic dziwnego, że nie chce rozmawiać o waszej dwójce, która od niechcenia się łączy, ponieważ po prostu nie jest gotowy na nawiązanie kolejnego związku. Może nawet byłby zakochany w swoim byłym.2. Nie zabiera cię na poważne randki

deshacerse de la hinchazón rápidamente de forma natural

Jeśli twoje randki są oparte tylko na podłączeniu, Netflix i wyluzowaniu i spędzaniu czasu razem w swoim lub jego miejscu, bez wychodzenia razem publicznie lub zapraszania innych, możesz być po prostu jego łupem.

Jest w porządku, jeśli nie lubisz tego rodzaju relacji, ale jeśli masz nadzieję na prawdziwą relację, może on nie jest tym facetem. Jeśli nie będzie gotowy, aby cię odpowiednio wyprowadzić i popisać, nie będzie gotowy, aby ci się zaangażować.Zasługujesz na kogoś, kto umawia się z tobą przez resztę życia, a nie ukrywa cię od pierwszego dnia.

3. Znika na kilka dni i udaje, że to nic wielkiego

Jeśli facet naprawdę troszczy się o ciebie, zapewni ci czas i miejsce w swoim życiu. Nawet jeśli nie ma czasu z tobą spędzić, wyśle ​​ci SMS-a i poinformuje, że myśli o tobie.

Ale jeśli bierze wakacje z twojego związku, nawet nie nawiązując z tobą kontaktu przed nim ani w jego trakcie, po prostu nie martwi się, że cię straci. Jeśli wie, że będziesz na niego czekał, bez względu na to, jak gówniane jest jego zachowanie, nie ma powodu, aby się do ciebie zobowiązał lub zmienił.

Dlaczego miałby Ma wszystkie zalety związku bez bycia w jednym.

4. Porzuca cię w ostatniej chwili

Wiedział, że ma inne plany na twoją randkę, po prostu nie zawracał sobie głowy informowaniem cię o nich, zanim będzie za późno. Trzyma cię jako siatkę bezpieczeństwa, więc jeśli jego inne plany się nie powiodą, będzie miał do kogo się udać.

cincuenta sombras de grey escena de sexo

Albo po prostu nie ma ochoty wychodzić z tobą publicznie. Nie ma powodu, dla którego powinieneś znosić to zachowanie, więc postaw się na pierwszym miejscu i porzuć jego leżącą dupę.

5. Trzyma cię z dala od swoich przyjaciół

Nigdy ich nie spotkasz, a on ciągle ci mówi: „Będziesz się nudzić, nie polubisz ich”.

Ale chodzi o to, że kiedy umawiasz się z kimś, chcesz, aby wszyscy spotkali się z kimś wyjątkowym. Chcesz mieć pewność, że Twoi znajomi zachowują się prawidłowo, aby inni, którzy je znaczą, polubili je, i upewnij się, że angażujesz tę osobę w każdą część swojego życia, ponieważ i tak już jest to duża jej część.

Jeśli trzyma cię z dala od swoich przyjaciół i rodziny, po prostu nie planuje iść z tobą dalej.

6. On nigdy nie idzie na kompromis

To jest albo jego sposób, albo nie ma mowy. Jeśli chcesz wyjść do kina lub zjeść obiad, nalega, abyś został w domu. I zostajesz w domu.

Jeśli masz ochotę na clubbing, a on chce iść na mecz, idzie na mecz. W swoim słownictwie nie ma słowa kompromis.

To proste - nie dba o ciebie ani o twoje uczucia. Troszczy się tylko o niego, co nie pozostawia dla ciebie miejsca w jego sercu. Czy naprawdę warto stracić sen?

7. Jest czuły tylko prywatnie - nigdy publicznie

Kiedy jesteś sam, nie może oderwać od ciebie rąk. Całuje cię, dotyka i doprowadza do szaleństwa pożądaniem.

Ale w momencie, gdy wyjdziesz na zewnątrz, zmieni tryb „współpracownika”. Nie będzie nawet trzymał cię za rękę, a jeśli zobaczy kogoś, kogo zna, przedstawia cię tylko po imieniu, bez oznaczania, kim jesteś.

Jeśli zdecyduje się na etykietę, jest to „przyjaciel”. Jego wymówka: nie ma powodu, aby ktokolwiek wiedział o moim życiu prywatnym.

8. Nigdy nie mówi o przyszłości i unika tworzenia planów na przyszłość

Nigdy nie mówi o przyszłości, po prostu dlatego, że nie planuje mieć go z tobą. Jeśli nawet spróbujesz porozmawiać o niektórych planach na przyszłość, zmieni temat i szybko przejdzie dalej, nawet nie udzielając żadnych informacji.

ropa que nunca pasa de moda

A jeśli spróbujesz z nim porozmawiać, mówi, że nie jest gotowy, jest zbyt zmęczony itp. Unika wszystkiego, co ma jakikolwiek związek z zaangażowaniem i etykietowaniem twojego związku.

9. Mówi, że ma złe randki

Biedna mała rzecz, a teraz mam cię poprawić? Nie. Jest to wymówka, która szuka uwagi, a na wypadek, gdyby stało się coś gównianego, może powiedzieć: „Ostrzegałem cię”.

Nie, nie zrobiłeś. Po prostu nigdy nie miałeś ochoty wkładać żadnego wysiłku w ten związek, w nas. Od kiedy bycie złym w czymś jest pretekstem, aby nie próbować poprawić tego?

Jestem kiepski w gotowaniu i nadal regularnie palę patelnie i palę w kuchni. Ważne jest, aby nigdy się nie poddawać.

10. Mówi, że nie chce związku

Wydaje się to dość oczywiste, ale prawie wszystkie związki są teraz wszędzie. To kiedy jesteś praktycznie chłopakiem i dziewczyną, chociaż NIE jesteś.

Kiedy mówi, że nie chce związku lub nie jest gotowy na taki związek, to tak naprawdę znaczy, że nie chce go z tobą. Wszyscy chcemy wierzyć, że jesteśmy tym, który może zmienić zdanie, tym, do którego ostatecznie się zobowiązuje. Ale nie jesteśmy.

consejos para hacer una paja

Byłam tam; Zakochałem się w człowieku, który uczynił mnie prawie swoim, ale nigdy nie wybrał mnie swoim wyborem. Nigdy nie okazał woli, bez względu na to, jak bardzo się starałem i miałem nadzieję.

Bez względu na to, co zrobiłem, jak dobry lub zły byłem, nigdy nie widział mnie jako swojej dziewczyny. Nie dlatego, że coś jest ze mną nie tak, nie dlatego, że nie starałem się wystarczająco (zaufaj mi, zrobiłem), po prostu dlatego, że on nigdy nie chciał związku.

Chciał tylko korzyści z posiadania takiego.