10 tajemniczych znaków, że chce cię z powrotem (ale nie przyzna się) - Grudzień 2021

Czy nie byłoby łatwiej rozpoznać od razu oznaki, że chce cię z powrotem?

Wszyscy tam byliśmy. Wszyscy krzyczeliśmy przez telefon, wysyłając niekończące się SMS-y w środku nocy. Wszyscy płakaliśmy spać, pytając, dlaczego tak się stało. „Dlaczego mój drogi Boże?” Kto nie powiedział tego przynajmniej raz w życiu?Więc po galonach lodów lub jakiejkolwiek truciźnie, którą bierzesz, gdy potrzebujesz komfortu, zdałeś sobie sprawę, że sam sobie poradzisz.

Nie potrzebujesz mężczyzny, aby być szczęśliwym.

Dowiedz się, jak ogarnąć swoje samotne życie, klikając tutaj: Uzyskaj pomoc dotyczącą wyzwań związanych z byciem nowo singlemTo było kluczowe zdanie w twoim życiu i pogodziliście się z tym. Byliście doskonale w stanie żyć bez niego.

Oczywiście nic nie jest takie proste. Zwłaszcza, gdy przechodzisz bolesny rozpad raczej szybko i bez większych konsekwencji, wiesz, że coś się musi wydarzyć. Wiesz, że rzeczy nie mogą pójść tak gładko. Jest takie poważne gówno, o którym jeszcze nic nie wiesz.

lo que los hombres encuentran más atractivo en las mujeres

I to jest… chce, żebyś wrócił.Dlaczego, na miłość boską, On ci to robi? Dlaczego on chce cię nagle, kiedy cię odrzucił? Nie chciał cię, kiedy cię miał, a teraz, kiedy przeprowadziłeś się i odnalazłeś spokój, po zaakceptowaniu faktu, że jesteś samotny i szczęśliwy z tego powodu, wraca czołgać się, rzucając ukryte znaki na twoją twarz. .

Co powinieneś zrobić

Czy masz podskoczyć i zabrać go z szeroko otwartymi ramionami, czy powiesz mu, żeby poszedł do piekła, że ​​miał swoją szansę i ją wysadził?

Może powinieneś najpierw ustalić powody, dla których chce cię z powrotem i dlaczego nie chce tego przyznać.
Po pierwsze, czy wiesz, czy on cię w ogóle kocha, czy chce cię z powrotem, ponieważ jest samotny, potrzebuje wzmocnienia ego, czy po prostu chce seksu?

Aby sprawdzić, czy oznaki, że chce cię z powrotem, ale nie przyzna się do tego, są prawdziwe, musisz sprawdzić, czy są jakieś oznaki, że naprawdę cię kocha, czy też używa cię z innego powodu.

Znaki, że naprawdę cię kocha:

1. Sposób, w jaki na ciebie patrzy

Nie ma dla niego nikogo oprócz ciebie. Jeśli wejdziesz do pokoju pełnego ludzi, jego oczy będą skierowane na ciebie i tylko na ciebie. Kiedy na ciebie patrzy, całkowicie otwiera swoje serce, a jego oczy pokazują, jak bardzo jest wrażliwy.

2. On wie, co jest dla ciebie ważne

Pamięta rzeczy, które wie, że są dla ciebie ważne. Mimo że zerwałeś, on przeciwstawia się zasadzie „bez kontaktu” i od czasu do czasu wysyła do ciebie SMS-y i dzwoni, zwykle gdy masz coś ważnego, o czym już wie. Tak więc, bez względu na to, że zerwaliście, nadal jest waszym wsparciem w sprawach, które są dla was ważne.

3. Pyta o twoją opinię

Jeszcze raz, nawet po tym, jak się rozpadłeś, wciąż prosi cię o opinię. Chce, żebyś mu doradził w sprawach, z którymi nie umie sobie poradzić. Nie zapytałby cię o nic, a nawet nie skontaktowałby się z tobą, gdyby nadal cię nie kochał.

4. On próbuje cię rozśmieszyć

Nawet po tak długim czasie od czasu do czasu dostajesz SMS-a z czymś zabawnym, co mu się przydarzyło lub żartem. Widzisz, oznacza to, że wciąż myślisz o nim i prawdopodobnie nadal ma wobec ciebie silne uczucia.

5. On chce tylko tego, co najlepsze

Może to jest główny powód, dla którego zerwał z tobą w pierwszej kolejności. Może czuje, że nie jest dla ciebie wystarczająco dobry, a ponieważ tak bardzo cię kocha, pozwolił ci odejść, ponieważ chce tylko tego, co najlepsze dla ciebie.

Nie jest manipulacyjnym dupkiem, który chce tylko tego, co dla niego najlepsze. Może kocha cię naprawdę, szaleńczo, głęboko, więc pozwolił ci odejść, a teraz chce cię z powrotem, ale nie przyzna się.

Jeśli pokaże niektóre z tych znaków, możesz być pewien, że nadal cię kocha i chce, abyś wrócił, ale nie przyzna się do tego. Prawdopodobnie wstydzi się, że pozwolił ci odejść.

Prawdopodobnie wie, że popełnił błąd i myśli, że w piekle nie ma szans, że go zabierzesz. Zobaczmy, co jest naprawdę zagrożone, czy on naprawdę chce cię z powrotem?

Znaki, że chce cię z powrotem, ale nie przyzna się do tego.

1. Za szybko próbuje cię zapomnieć

Nikt nie przeżyje zerwania w ciągu zaledwie kilku dni. To właściwie długi i bolesny proces. Nawet gdyby cię nie kochał, nie byłoby tak łatwo poruszać się z prędkością światła.

Nie, to tylko potwierdzenie, że miał do ciebie silne uczucia i chce przekazać je jak najszybciej.

Miłość jest bardzo skomplikowaną rzeczą. Relacje to bardzo skomplikowane rzeczy. Nie możesz po prostu zerwać i mieć nadzieję, że ból zniknie w ciągu kilku sekund, jakbyś zerwał bandaż, ponieważ tak się nie stanie.

Rzeczy nie działają w ten sposób. Musisz płakać, przez jakiś czas nienawidzić swojego życia, a potem w końcu je zaakceptować. Więc jeśli widzisz go imprezującego i umawiającego się z innymi kobietami i krzyczącego, że ma się dobrze i nad tobą, to nie jest. Jest zdesperowany i właściwie ma do czynienia z faktem, że popełnił ogromny błąd.

2. Nadal pozostaje w kontakcie z twoją rodziną

Okej, wszyscy wiemy, że wybierasz partnera, ale nie wybierasz jego rodziny. Rodzina przychodzi i jeśli kochasz tę osobę, musisz zaakceptować jej rodzinę i nauczyć się ją kochać bez względu na wszystko. Teraz niektórzy mają szczęście, że wylądowali na super fajnych teściach, ale niektórzy nie.

Jeśli twój były nadal ma kontakt z rodziną i nie musi tak być, to oczywisty znak, że nadal cię lubi i chce cię odzyskać, choć wygląda na to, że z jakiegoś powodu nie przyzna się do tego.

3. Pyta o ciebie twoich wspólnych znajomych

Jeśli jesteś w związku, który trwa dłużej, prawdopodobnie miałeś kilku wspólnych znajomych lub jego przyjaciół, którzy stali się twoimi i twoimi przyjaciółmi, którzy stali się jego. Teraz ci przyjaciele nie są w komfortowej sytuacji. Zwykle muszą być po stronie, ale są tacy, którzy pozostają w środku, bez względu na wszystko.

Pérdida de peso con té verde antes y después.

Ci przyjaciele są najczęstszymi celami byłych, którzy chcą wrócić do osoby, z którą zerwali. Prawdopodobnie zapyta o ciebie, co porabiałeś lub czy kogoś widujesz. Okaże ci ogromne zainteresowanie twoim życiem, ponieważ żałuje, że nie jest już jego częścią i bardzo cię chce.

4. Wysyła ci SMS-y

Wysyła ci wiadomości tekstowe nieoczekiwanie. Wysyła ci SMS-y, żeby cię sprawdzić i sprawdzić, czy wszystko w porządku, jakby chciał się z tobą zaprzyjaźnić, mimo że nie jesteś już w związku.

Nie chce wywierać na ciebie presji, abyś z nim rozmawiał, więc wie dokładnie, jaką dawkę SMS-ów wysłać, odpowiednią ilość, aby nie być zbyt natarczywym, ale by trzymać się z tyłu.

W rzeczywistości chce zobaczyć, jak sobie radzisz - czy jesteś taki nieszczęśliwy jak on, a jeśli to wyczuje, spróbuje cię zabrać z powrotem, ponieważ, oczywiście, popełnił ogromny błąd, ale nie przyzna się do tego . Wstydzi się, że wypuścił idealną dziewczynę taką jak ty.

5. Mówi o twoim związku

Ciągle wspomina stare dobre czasy i ile zabawy miałeś. Prawda jest taka, że ​​większość z nas pamięta tylko dobre czasy po zerwaniu z kimś, szczególnie po pewnym czasie. Ale jest skupiony na dobrych chwilach, które miałeś celowo, aby zwabić cię do tych miłych wspomnień.

Ale wiesz, że zapomnienie o tym, co ci się przytrafiło, wymaga czasu. Potrzeba czasu, aby uzdrowić się emocjonalnie i przejść obok wszystkich złych rzeczy, które ci się przytrafiły, podobnie jak on.

Będzie więc strategicznie czekał przez jakiś czas, a następnie wróci i opowie o szczęśliwych wspomnieniach. Jeśli nadal masz do niego uczucia, daj mu kolejną szansę i szansę na wyjaśnienie siebie, ponieważ oczywiście nadal jest w tobie zakochany.

6. Zmienia się na lepsze

Nie możesz nikogo zmienić i to jest fakt. Mam na myśli, że nie możesz zmienić ich rdzenia, kim naprawdę są głęboko w środku, ale możesz zmienić zachowania, reakcje i działania, które ktoś podejmuje. Możesz pokazać im, że ich zachowanie nie jest w porządku.

Możesz pokazać im ich błędy i pomóc im nad nimi popracować. Chodzi o to, że jedyne, co możesz zrobić, to pokazać im, gdzie popełnili błąd i być ich wsparciem, jeśli chcą naprawić.

juegos sexuales para parejas para jugar en el dormitorio

Podczas randki chciałeś to osiągnąć, ale on nie chciał słuchać. Myślał, że nic z nim nie tak. Ale teraz prawdopodobnie zdał sobie sprawę, że masz rację i chce się zmieniać i rosnąć.

Chce uczyć się na swoich błędach i poprawiać swoje zachowanie. Widać to wyraźnie po jego zachowaniu. Oznacza to, że wziął twoje słowa na poważnie i chce się poprawić i odzyskać, ale nie przyzna się do tego.

7. Pijany wybiera numer

Pijany umysł mówi trzeźwe serce. To jest absolutna prawda. Kiedy jesteś pod wpływem alkoholu, twój racjonalny umysł robi sobie przerwę, a wszystkie rzeczy i uczucia, które kryjesz w sobie, wychodzą na dwór. Nie przejmujesz się konsekwencjami twoich słów i działań i powiesz prawie wszystko, co jest w twoim sercu i duszy.

Jeśli więc upił się, że cię kocha i chce cię z powrotem, to prawdopodobnie dlatego, że naprawdę. Ale może to być trudna sytuacja, ponieważ może po prostu chcieć uprawiać z tobą seks. Więc skąd możesz wiedzieć, która z tych dwóch sytuacji jest prawdziwa?

Cóż, jeśli oddzwoni do ciebie rano i haniebnie przeprosi, to wiesz, że mówił poważnie, ale jeśli nie dostaniesz telefonu, wiesz, że potrzebował cię tylko do jednej rzeczy - seksu.

8. Jest aktywny w mediach społecznościowych

Śledzi cię i lubi twoje zdjęcia, ale nie w przerażający sposób, w dobry i przyjazny sposób, lub robi coś zupełnie przeciwnego, a to oznacza, że ​​publikuje zbyt wiele zdjęć z siebie, dobrze się bawiących.

Pierwszy scenariusz to jego spokojny i racjonalny sposób pokazania, że ​​cię lubi. Gdyby cię nie lubił, nie byłby zainteresowany twoimi zdjęciami ani profilami w mediach społecznościowych. Drugi scenariusz to jego irracjonalny i dziwny sposób radzenia sobie z bólem utraty.

Publikuje zdjęcia z jego imprezowania i spędzania czasu z różnymi kobietami. To jego sposób na wzbudzenie zazdrości i wołanie o pomoc, ponieważ zdał sobie sprawę, że stracił coś, czego nie powinien - ty.

9. Wspomina o twoim zerwaniu

Może robi to nieoczekiwanie lub wymyślił cały scenariusz wprowadzający, który doprowadzi do rozmowy o tym, dlaczego zerwałeś. Tak czy inaczej, wyraźnie ma pewne nierozwiązane problemy, którymi chciałby się zająć.

Chodzi mi o to, dlaczego przynosiłbyś coś tak delikatnego i bolesnego jak zerwanie, jeśli nie chcesz o tym rozmawiać i próbować go rozwiązać lub po prostu uzyskać zamknięcie?

Jeśli podejmie dyskusję na temat zerwania, to prawdopodobnie dlatego, że chce ją rozwiązać, chociaż uzyskanie zamknięcia jest równie możliwe. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, który z nich jest zagrożony, jest pozwolenie, by rozmowa poszła w kierunku, w którym chce.

Jeśli wyrazi żal i smutek, oznacza to, że chce cię z powrotem, ale jeśli tylko przedstawi fakt i szuka odpowiedzi, po prostu chce zamknięcia.

10. Chce, żebyś był przyjaciółmi

W końcu, bez względu na to, co stanie się między wami, zrobi wszystko, aby utrzymać przyjaźń z wami. Spróbuje wszystkiego, co musi, aby utrzymać cię w życiu, nawet jeśli to oznacza, że ​​będzie cierpieć w ciszy, ponieważ cię kocha, ale nie może cię zabrać z powrotem.

Pomyśl o tym. Kto chciałby zaprzyjaźnić się ze swoim byłym? Kto chciałby stale przypominać, że nie dacie sobie rady i wszystko, co macie za sobą, to nieudany związek? Tylko facet, który chce cię z powrotem, ale nie przyzna się do tego.