10 powodów, dla których „zawsze single” dziewczyny są najlepszymi dziewczynami - Grudzień 2022

10 powodów, dla których „zawsze single” dziewczyny są najlepszymi dziewczynami

1 . Rozumie miłość na tak wiele zupełnie różnych sposobów

To, że przez długi czas była sama, nie oznacza, że ​​nie rozumie miłości ani jej znaczenia. Jest kobietą, która wie, jak kochać siebie, jak kochać swoje życie, jak kochać swoich przyjaciół i rodzinę.

Jest kobietą, która na własnej skórze nauczyła się, czym naprawdę jest miłość i da z siebie wszystko. Da ci to, czego od ciebie oczekuje. I nic mniej.2. Wie, na czym stoi

Wie, kim jest i docenia siebie zbyt mocno, by pozwolić komukolwiek odebrać jej wartość lub poczucie własnej wartości. Wie, czego chce i chce ciebie. Zaufaj mi, nie ma większego zaszczytu niż to.

Dobrze wie, co czuje i nigdy nie pozwoli Ci zgadnąć, o czym myśli lub jak się czuje. Nie interesuje się grami, bo lubi, żeby to było prawdziwe.

3. Nigdy się nie spieszy

Bierze wszystko powoli, ponieważ wie, przez co przeszła i szanuje siebie na tyle, by poprosić Cię o szacunek również dla niej. A jeśli zdecydowała się cię wpuścić, możesz być pewien, że nie zrobiła tego w ferworze chwili.que hace feliz a un hombre en la cama

Nie spieszyła się, żeby to przemyśleć, żeby zobaczyć, czy jesteś tego wart. I będzie to robić dalej, bo ceni zarówno Twój, jak i swój czas.

4. Nie jest czepliwa

Nauczyła się być sama i naprawdę to lubi. Nigdy nie będzie zła, jeśli spędzasz czas z przyjaciółmi lub sam, bo ona też potrzebuje trochę czasu sama. I nie będzie nadmiernie potrzebująca, ponieważ po prostu nie jest tym.

5. Ona nie toleruje bzdur

Nie odbudowała się, żebyś ją złamała i nie poświęciła całego tego czasu na uczenie się kochania siebie, abyś odebrał tę miłość.Nie wątp, że da ci trochę umysłu, jeśli o to chodzi. Wie lepiej, żeby nie znosić czyjegoś gówna.

frutas y verduras ricas en vitamina a

6. Wie, jaka jest wyjątkowa i wyjątkowa

Czuła się wyjątkowa przed tobą i prawdopodobnie poczuje się wyjątkowa po tobie. Powodem, dla którego zdecydowała się cię wpuścić, jest to, że udało ci się przejść przez wszystkie jej mechanizmy obronne i jest w tobie coś, co sprawiło, że pomyślała, że ​​jestgotowy na miłość.

Ale to nie znaczy, że zapomni, jak się kochać lub jak sprawić, by poczuła się wyjątkowa. Oznacza to po prostu, że nie będziesz musiał wkładać tyle wysiłku w tańczenie. Zamiast tego, ten wysiłek zostanie włożony we wspólne tworzenie wspomnień i przeżywanie przygód.

7. Uwolniła się od emocjonalnego bagażu

Kobieta, która spędziła tak wiele czasu na sobie, nauczyła się pogodzić ze swoją przeszłością i nauczyła się, że relacje odbicia nie są jej rzeczą.

forma natural de deshacerse del estómago hinchado

Zajęła trochę czasu, aby się wyleczyć i ruszyć dalej, dlatego nie będzie szalonych eksów przychodzących do twoich drzwi, żadnych wspomnień nawiedzających ją, ponieważ pokonała ich dawno temu.

8. Jest z tobą, bo chce, a nie dlatego, że musi

I to jest powód, dla którego dołoży wszelkich starań, abyś był szczęśliwy i abyś został. Świadomość, że ktoś jest z tobą, ponieważ chce być, ponieważ uwielbia spędzać z tobą czas, kocha twoje głupie żarty i wszystkie twoje wady, jest najbardziej niesamowitym uczuciem na świecie — świadomość, że twoja znacząca druga osoba kocha cię za ciebie, a nie za rzeczy, które możesz dla nich zrobić.

9. Ma wysokie standardy

Nie była sama przez przypadek – była sama z wyboru. Nie jest zainteresowana zadowalaniem się czymś mniej niż to, na co zasługuje. Nie jest zainteresowana obniżaniem swoich standardów tylko po to, by móc powiedzieć, że jest w związku. Ma wysokie standardy, a ty je wszystkie spełniłeś.

10. Ona jest w stanie zobaczyć twoją wartość

Zawsze upewni się, że czujesz się doceniony, ponieważ wie, jak to jest, gdy jesteś uważany za pewnik i jak to jest, gdy ktoś jest z tobą tylko dlatego, że boi się być sam.

Sprawi, że poczujesz się kochany i szanowany, tak jak ona chce być kochana, doceniana i szanowana. Relacja, którą będziesz z nią mieć, będzie z pewnością związkiem jackpota