10 niesamowitych historii cudownych dzieci, które przywrócą ci wiarę w ludzkość - Styczeń 2022

Od dzieci przezwyciężających komplikacje porodowe po rodziców, którzy wreszcie przyprowadzają do domu noworodki, o których nigdy nie myśleli, że będą, te dobre historie zapewnią Cię, że wszystko jest możliwe.

Zobacz galerię 10Zdjęcia Facebook / Jaxon Strong 1z 10Dziecko urodzone z brakiem połowy czaszki przewyższa szanse

Jaxon Strong przyszedł na świat z brakiem połowy mózgu i czaszki i zdiagnozowano u niego mikrohydranencefalię, rzadką anomalię rozwojową, która atakuje mózg. Lekarze przewidzieli, że zostanie mu tylko kilka dni, ale jego pełni nadziei rodzice, Brittany i Brandon, odmówili poddania się. Tej jesieni, dzięki wytrwałym lekarzom, mógł świętować swoje pierwsze urodziny iz każdym dniem jest coraz silniejszy. „Zawsze o tym myślę. Zdaję sobie sprawę, że dzisiaj może być jego ostatni dzień. Wiem, że jutro może go tu nie być - powiedziała Brittany. Ale mówi, że czuje się pobłogosławiona przezwsparcieotrzymała i wie, że Jaxon będzie walczyć bez względu na wszystko.Przeczytaj całą historię Jaxontutaj.

Włosy, twarz, głowa, nos, ucho, uśmiech, usta, ludzie, oko, szczęśliwy, Splash News dwaz 10Dziecko Urodzone Z Sercem Wielkości Miniatury

Po urodzeniu się 14 tygodni wcześniej, przy zaledwie dwóch funtach, dwóch uncjach, szanse Noego na przeżycie były niewielkie. Szybko umieszczono go w torbie na kanapki, aby utrzymać jego maleńkie ciało w cieple, i zabrano go na oddział opieki specjalnej, gdzie przeszedł szereg procedur mających na celu naprawienie serca wielkości kciuka. Co zaskakujące, w ciągu sześciu miesięcy od operacji serca Noah był w stanie samodzielnie oddychać bez respiratora. Jest teraz zdrowym jednoroczkiem mieszkającym w domu ze starszą siostrą, mamą i tatą.

Przeczytaj całą historię Noego tutaj.WorldWideFeatures 3z 10Mama poczęła czworaczki z czterech oddzielnych jaj

Chociaż u 28-letniej Kataliny Martin zdiagnozowano zespół policystycznych jajników (PCOS) i powiedziano jej, że nigdy nie może zajść w ciążę, dowiedziała się, że ma nieidentyczne czworaczki, co zdarza się w około jednej na 700 000 ciąż. Po prostu wybuchłem płaczem. Na początku tego nie wziąłem - powiedziała Katalina, zastanawiając się nad swoim początkowym USG. Teraz jej synowie i córki są bezpiecznie w domu z nią i ich ojcem, Matthew Daviesem. Mimo że każde z nich urodziło się i ważyło tylko dwa lub trzy funty, od tego czasu wyrosły na całkowicie zdrowe niemowlęta.

Przeczytaj całą historię Daviesów tutaj.

Facebook / Abigail Joy 4z 10Dziecko otrzymało drugą szansę w życiu po tym, jak rodzice zaplanowali jej pogrzeb

Podczas ciąży Erice Jones powiedziano, że jej córka będzie miała zespół Downa i urodzi się ze śmiertelnym guzem mózgu. Rodzina zaplanowała dla niej pogrzeb po tym, jak lekarze powiedzieli im, że ma niewielkie szanse na przeżycie. Na szczęście dr Alan Cohen z Bostońskiego Szpitala Dziecięcego był w stanie usunąć cały guz mózgu po narodzinach małej Abigail. Trzy dni później została wypisana ze szpitala i mogła wrócić do domu z rodziną.Przeczytaj całą historię Abigail tutaj.

Historia Facebooka / Eli 5z 10Dziecko urodzone bez nosa powoli się poprawia

Kiedy Eli Thompson urodził się w maju 2015 roku, zdiagnozowano u niego całkowitą wrodzoną arhinię, niezwykle rzadką i zagrażającą życiu chorobę, która pozostawiła go bez przewodów nosowych i jam zatok. Eli przechodząc wiele komplikacji porodowych, jest teraz bezpiecznie w domu - chociaż najprawdopodobniej będzie przebywał w szpitalu i poza nim przez całe życie. Mimo to rodzice Brandi i Troy nie mogli być szczęśliwsi, mając nowego chłopca w swoim życiu. - Uważamy, że jest doskonały, taki jaki jest - powiedziała Brandi. „Do dnia, w którym chce mieć nos, nie chcemy go dotykać. Musimy to znosić dzień po dniu.

Przeczytaj całą historię Elitutaj.

Instagram / @hannahkatelyn 6z 10Dziecko z Karoliny Północnej z rzadkimi chorobami świętuje cudowne urodziny

Dla rodziny Jude Peter obchody jego rocznych urodzin były wyjątkowe. Po urodzeniu się z chorobą Rhizomelic Chondrodysplasia Punctata (RCDP), rzadką chorobą rozwojową mózgu, na którą nie ma lekarstwa, lekarze ostrzegli rodzinę, że prawdopodobnie nie przeżyje. Ale jak dotąd ma. Darla Collins, babcia Jude, nazywa swojego wnuka małym wojownikiem - i ma nawet koszulkę, żeby to udowodnić.

Przeczytaj całą historię Jude tutaj.

cosas que hacerle a tu hombre en la cama
youtube 7z 10Lekarze powiedzieli, że jej nowo narodzone dziecko nigdy nie przeżyje, ale potem zaczęła go kołysać

Kiedy przyszłej mamie Karen powiedziano, że jej dziecko będzie miało zespół Downa i obrzęk płodowy, stan powodujący puchnięcie ciała pod wpływem płynów, sugerowano, że jej syn będzie martwy. Aby utrzymać ją na duchu, Karen i jej mąż Brian śpiewali swojemu dziecku „This Little Light of Mine”, gdy była w ciąży. Kiedy jej syn Renner urodził się z niewydolnymi płucami i nerkami, lekarze byli pewni, że umrze w ciągu kilku dni. Wtedy Karen poprosiła o przyniesienie bujanego fotela do szpitala, aby go uśpić. Cudem, po tym, jak Karen zaśpiewała swojemu synowi, Renner zaczął stopniowo wracać do zdrowia. Kilka miesięcy później Renner jest teraz w domu ze swoim bratem i siostrą.

Przeczytaj całą historię Rennera tutaj.

Włosy, głowa, ucho, ramię, ssak, łokieć, nadgarstek, blond, gest, bransoletka, Sarah Rodriguez 8z 10Powiedziano jej, żeby pożegnała się ze swoim dzieckiem, ale ta wdowa czekała na dosłowny cud

Kiedy Sarah Rodriguez urodziła syna Milo, był słodko-gorzki. Chociaż była szczęśliwa, że ​​w końcu poczęła po pięciu latachzmaga się z bezpłodnościącud został przyćmiony śmiercią jej męża Joela na raka nerki. W listopadzie 2015 r. Umierające pragnienie Joela, by mieć córeczkę, spełniło się, gdy Sarah urodziła Ellisa. Niestety, stan zdrowia Ellis pogorszył się dwa tygodnie po urodzeniu, a lekarze powiedzieli jej, że najprawdopodobniej umrze z powodu uszkodzenia mózgu. Ale kiedy Sarah trzymała swoje wątłe dziecko, Ellis zaczął normalnie oddychać i zaczął się poprawiać. Teraz jest szczęśliwą i energiczną trzylatką. Aby uhonorować swojego zmarłego męża, Sarah poświęca większość swojego czasu na robienie przypadkowych aktów dobroci dla nieznajomych.

Przeczytaj całą historię Ellisa tutaj.

Twarz, policzek, produkt, skóra, podbródek, komfort, tekstylia, dziecko, czerwony, wyraz twarzy, Pinterest 9z 10Para, która przeżyła bliską śmierć, pokonała szanse na powitanie małej dziewczynki

Dwa lata temu Glenda Budworth, która leczyła się z raka, dowiedziała się, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby mogła mieć dzieci w sposób naturalny. W drodze do domu po otrzymaniu przykrych wiadomości Glenda i jej mąż Adam zostali uderzeni przez drzewo i zostali bezradnie uwięzieni pod gałęziami. Rok później szczęście Glendy i Adama zmieniło się drastycznie, gdy odkryli, że Glenda jest w ciąży. Patrząc wstecz, nie prosiliby, żeby ich życie potoczyło się inaczej. „Posiadanie Dolly-Rae jest cudem samym w sobie” - mówi. „Wszystko, przez co przeszliśmy - rak, złamane kręgosłupy - było tylko stopniami prowadzącymi do miejsca, w którym jesteśmy teraz”.

Przeczytaj całą historię Dolly Rae tutaj.

10z 10Wcześniak, który kiedyś był wystarczająco mały, by nosić obrączkę taty wokół kostki, jest teraz uroczo pulchny

Trevor Frolek ważył tylko jeden funt, sześć uncji, kiedy został sprowadzony na świat w wieku 23 tygodni. Ponieważ był prawie cztery miesiące przedwczesny, jego tata Bo mógł założyć obrączkę na jego maleńką stopę. Ale dzięki pomocy oddanych pielęgniarek i lekarzy Trevor powoli zaczął rosnąć i stawać się zdrowszy. Dokładnie 345 dni później mógł wreszcie wrócić do domu i rozpocząć nowe życie z mamą i tatą.

Przeczytaj całą historię Trevora tutaj.