10 kobiecych cech, które mężczyźni uważają za całkowicie nieodparte - Wrzesień 2022

Bądźmy szczerzy. Kiedy mężczyzna widzi cię po raz pierwszy, pierwszą rzeczą, którą widzi, nie jest to, co jest w twoim sercu, ani jak dobry, zabawny i cenny jesteś. Widzi twój wygląd - przynajmniej większość mężczyzn. Szczerze mówiąc, większość kobiet też.

To nie znaczy, że wygląd określa wszystko. To może pierwsza rzecz, którą widzą, ale nie najważniejsza. Musisz być zadowolony z siebie, aby dobrze wyglądać na zewnątrz.Są to cechy, które określają twoje piękno i które przekroczą atrakcyjność fizyczną w dowolnym momencie:

eventos importantes que ocurrieron en los años 90

1. Zejdź na ziemię.

Ona jest zwykłą, zwykłą dziewczyną, co jest niezwykłe pod każdym względem. Nienawidzi ludzi udających, że nimi nie są, którzy bez powodu patrzą na innych z góry. Łatwo się do niej zbliża i rozmawia.

2. Pewny siebie.

Zaufanie jest seksowne. Nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta, która wie, kto jest świadomy swojej wartości. Wie, kim jest i na co zasługuje, i nie zadowala się niczym innym. Ma standardy, które musisz spełnić.3. Dobry słuchacz.

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz poważną rozmowę, czy po prostu opowiadasz historie o swoim życiu lub planach na przyszłość - słucha uważnie. Czuje się jak najciekawszy człowiek na ziemi, dobry gawędziarz i będzie wiedział, że znalazł swojego powiernika.

4. życzliwy.

Nie chodzi tylko o to, że jest dla ciebie uprzejma, jest dobra dla wszystkich w swoim otoczeniu. Pozwoli babci w autobusie zająć miejsce. Ona podzieli się swoim uśmiechem z kasą. Będzie uprzejma dla kelnera. Prawdziwą osobowość widać w tym, jak traktuje ludzi wokół niej.

cómo ser el mejor sexo que ha tenido

5. Spontaniczny.Nie boi się, że nie masz planów na Nowy Rok z trzymiesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ wie, że będziesz się dobrze bawić, nawet jeśli będzie to tylko wasza dwójka na głównym placu, słuchając koncertu i przytulając się, aby się ogrzać, lub zostać. Wszystko jest z nią dobre.

6. Promieniuje pozytywnie.

Jest po prostu naturalnie szczęśliwa. Na twarzy ma uśmiech, który może odstraszyć chmury. Oczywiście czasami będzie smutna, przygnębiona lub nieco przygnębiona, ale nigdy nie traci pozytywnego nastawienia.

7. Zrealizowane.

Jest prowadzona, zmotywowana i pracowita. Ma swoje marzenia i pracuje nad nimi krok po kroku. Sprawia, że ​​masz szczęście, że możesz być częścią jej pracowitego życia.

8. Silny.

Docenia to, wiedząc, że on też może na niej polegać. Że będzie przy nim, gdy coś pójdzie nie tak, będzie go wspierać.

9. Nie przeszkadza jej, że się nią opiekuje.

Mimo, że jest więcej niż zdolna do dbania o siebie, wie, kiedy pozwolić mężczyźnie być mężczyzną. Nie zachowuje się bezradnie, ale nie waha się prosić o pomoc, kiedy jej potrzebuje.

cosas desagradables que decirle a tu novio en la cama

10. Namiętny.

Nie tylko namiętność seksualna, nawet jeśli to ważne. Pasja tutaj oznacza jej pasję do życia, siłę woli i intensywność, z którą robi wszystko. To seksowne na zupełnie inny poziom.

Zobacz też:Nieodparte romantyczne gesty, które zmiotłyby każdą dziewczynę z nóg