10 cholernie dobrych powodów, aby odejść - Grudzień 2022

Żadna kobieta nie poddaje się, szczególnie jeśli chodzi o ludzi, na których nam zależy, i nasze relacje z nimi.

cosas que sucedieron en los 70

Będziemy walczyć do ostatniego tchu, aby zadziałało, ale co się stanie, gdy pewnego dnia się obudzisz, a jedyną myślą w twojej głowie jest: „Skończyłem”?Co dzieje się, gdy czujesz się wyczerpany we własnym związku i wszystko, co robi, to cię wyczerpuje?

Kiedy wiesz, że czas się poddać? Kiedy jest odpowiedni moment na odejście? Oto cholernie dobre powody, dla których nie jest już godny twojego czasu i miłości.

1. Nie jesteś szczęśliwy

Bez względu na inne powody, jeśli nie jesteś naprawdę szczęśliwy w związku i nie możesz nic zrobić, aby to naprawić, odejdź.Pamiętaj, że twoje szczęście też ma znaczenie. Jeśli zawsze jesteś tym, który daje siebie, aby uszczęśliwić innych, ale skończy się uczuciem nieszczęścia po tym, jak odejdą lub użyją własnej miłości przeciwko tobie, nie są tego warte.

Nikt nie jest godny poświęcenia dla ciebie szczęścia.

2. Twoi znajomi nie będą już o tym słyszeć

Macie kłopoty w związku przez coś, co wydaje się teraz wiecznością.Szukałeś pomocy od znajomych i rodziny, ale nie chcą już o tym słyszeć.

Zrezygnowali z twojego związku, mając nadzieję, że zrobisz to samo. Co Cię powstrzymuje?

3. Poświęcasz więcej czasu na płacz niż na śmiech

Bycie w związku powinno cię uszczęśliwiać, nie denerwować ani ranić.

que decirle a un hombre que lo excite

Posiadanie kogoś po naszej stronie, kogoś, kogo wybraliśmy, aby kroczył obok nas przez życie, o to chodzi w związku.

Ale jeśli ta osoba sprawia, że ​​płaczesz zamiast odbierać cię i uszczęśliwiać, czas powiedzieć: „Skończyłem”.

4. Czujesz niepokój

To uczucie, gdy ciągle spoglądasz przez ramię, kiedy nie ma zaufania i gdy czujesz, że coś jest nie tak, nawet gdy wszystko jest w porządku.

Ciągle martwisz się jego reakcją na coś, co zrobiłeś, boisz się, że zacznie kolejny argument. Żal ci rzeczy, których nie powinieneś żałować.

Nikt nie ma prawa wpływać na twoje zdrowie psychiczne i stresować cię do poziomu utraty. Pamiętaj, że zasługujesz na coś więcej niż ciągłe patrzenie przez ramię.

5. Nie masz takich samych przyszłych celów

Najważniejszą rzeczą związaną z przyszłością w związku jest to, że masz o tym podobne pojęcie.

Jeśli jedno z was nie jest zainteresowane małżeństwem lub posiadaniem dzieci, podczas gdy drugie marzy o dzieciach, nie może być tam przyszłości.

Jeśli któryś z was zdecyduje się zrezygnować ze swoich marzeń, aby uszczęśliwić drugą osobę, ostatecznie uraza i żal pokażą i wpłyną na wasz związek w zły sposób.

6. To cię wyczerpuje

Nie tylko wyczerpuje cię emocjonalnie, ale także wyczerpuje twoją energię i siłę.

Może cię nawet wyczerpać finansowo, jeśli płacisz rachunki i termin. Wkrótce wpłynie to na twoją zdolność do pracy, koncentrację i sen.

como darle sexo oral a mi hombre

Ciągle czujesz się tak zmęczony wszystkim - zmęczony jego na wpół ospałą miłością, zmęczony zaniedbywaniem, zmęczony krzywdą. Czas, abyś postawił się na pierwszym miejscu i zostawił go na dobre.

7. Jest obelżywy

Istnieje wiele rodzajów nadużyć, ale żaden z nich nie jest dopuszczalny.

Jeśli uważasz, że może manipulować, kontrolować, werbalnie lub emocjonalnie obelżywie, natychmiast go opuść. Wykorzystywanie nie musi być fizyczne.

8. Wydobywa w tobie najgorsze

Wygląda na to, że po prostu zna sposób naciskania przycisków, abyś stracił go w ciągu kilku sekund, kiedy zawsze byłeś spokojny.

Wywołuje w tobie gniew, emocje, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś. Udaje mu się wywołać tyle negatywności, że powoli zaczyna cię otruwać i zmieniać, kim jesteś.

Relacje polegają na wydobyciu najlepszej wersji nas samych. Chodzi o wzajemne wspieranie się i bycie ich największymi fanami.

Ale łamanie się i wydobywanie najgorszych jest główną cechą toksycznego związku - takiego, który zdecydowanie powinieneś opuścić.

9. Próbuje cię powalić

Porównuje cię do innych kobiet, mówiąc, że lepiej wyglądają, są mądrzejsze lub zabawniejsze.

To jego sposób, aby poczuć się lepiej, sprawiając, że wątpisz w swoją wartość. Spróbuje umniejszyć wszystko, co dla niego robisz, twój związek lub jakikolwiek sukces, który osiągniesz.

Bez względu na to, jak bardzo się starasz, ile wysiłku włożysz, nigdy nie będzie wystarczająco dobry. Czy ten człowiek jest naprawdę godny twojej ciężkiej pracy?

Czy ten człowiek jest naprawdę godny twojej miłości? Do diabła nie!

10. Nie ma lojalności

Istnieje powód, dla którego mówią, że lojalność jest najważniejszą cechą w relacjach.

una foto de un oso panda

Kiedy nie ma zaufania, nie ma lojalności, nie ma prawdziwej miłości. Jeśli nie sprawi, że poczujesz się jak jedyna żywa kobieta, jeśli nie słucha cię, kiedy jesteś zdenerwowany, jeśli zignoruje twoje życzenia, ponieważ nie pasują do jego, zrzuć mu tyłek!

Prawdziwa miłość wymaga zaangażowania, lojalności i zaufania. Miłość bez tych rzeczy nie jest już miłością. To tylko ból z różową kokardką.