10 niedrogich weekendowych wypadów, które możesz zrobić już teraz

Niebo, Kolaż, Turystyka, Wakacje, Podróże, Fotografia, Sztuka, Miasto, Wybrzeże, Atrakcja turystyczna, Getty

Kiedy chcesz tylko GTFO miasta, ale nie chcesz wydawać mnóstwa pieniędzy.Zobacz galerię jedenaścieZdjęcia Nieruchomość, Drzewo, Arecales, Nieruchomość, Lato, Dom, Roślina drzewiasta, Dom, Cień, Tropiki, 1z 11Nie zapomnij przypiąć tych pomysłów na później!

Śledź Redbook na Pinterest, aby uzyskać więcej wakacyjnych inspiracji!

dwaz 11Kanada

Kanada nie jestpo prosturemis z powodu marzycielskiego Justina Trudeau (lub faktu, że jego rząd nie wydaje się obecnie ulegać autodestrukcji). „Silniejszy dolar w stosunku do dolara kanadyjskiego oznacza, że ​​prawie wszystko na północy jest blisko 30% taniej” - mówi Gabe Saglie, starszy redaktor w Travelzoo. Mieszkańcy wschodniego wybrzeża mogą udać się prosto do jednego z głównych miast hrabstwa - Toronto, Ottowa, Montrealu i Quebecu - podczas gdy mieszkańcy zachodniego wybrzeża mogą cieszyć się wspaniałymi plenerami w Kolumbii Brytyjskiej lub Albercie (wycieczka rowerowa po Parku Narodowym Banffgóry i jeziora polodowcowe to z pewnością wycieczka z listy rzeczy do zrobienia).
haz feliz a tu hombre en la cama
3z 11Aruba

Zbliża się sezon huraganów, co oznacza, że ​​ceny biletów lotniczych i hoteli na Karaibach spadają wraz ze spadkiem popytu. „Ceny są tak niskie, jak będą przez większość roku” - mówi Saglie. Na przykład pokoje w hotelu Hilton Aruba Carribean można znaleźć na Travelzoo już teraz za 149 dolarów za noc. A kiedy już znajdziesz się na bezludnej wyspie (to prawda, jest to pustynia), najlepsze zajęcia są bezpłatne: popływaj na jednej z niezliczonych plaż z białym piaskiem, wędruj po skalistym terenie w pobliżu naturalnego mostu i basenu lub weź darmowy rower z hotelu i zwiedź wyspę - całość ma tylko 19 mil długości i 6 szerokości.

4z 11Palm Springs w Kalifornii

Ponieważ teraz jest gorący AF, mniej ludzi podróżuje na południowy zachód w wyższych temperaturach. Oznacza to, że luksusowe kurorty w miejscach takich jak Palm Springs czy Scottsdale można zdobyć za 50-75% mniej niż w szczytowych cenach zimowych, mówi Saglie. Żywe (gotowe na Instagram)Saguero Hotelto doskonała wymówka, by poczęstować siebie lub zdobyć całośćDom z lat 60na Airbnb za mniej niż 200 USD za noc. Twoja główna aktywność w Palm Springs: opalanie. A to nic nie kosztuje.
5z 11Vegas, Nevada

Tak, Vegas! Średni koszt trzydniowej wycieczki do Sin City wynosi 2287 USD, co może wydawać się dużo, ale w rzeczywistości jest najtańszym z 48 miast wbadanie przeprowadzone przez SmartAsset, firma zajmująca się technologią finansową. SmartAsset odkrył również, że przeciętny przelot w obie strony do Vegas latem jest tańszy niż do jakiegokolwiek innego dużego miasta w USA, a przeciętny pokój hotelowy kosztuje 116 dolarów za noc, co jest ósmym najniższym wynikiem w ich badaniu. Tak długo, jak nie upuszczaszpoważnygotówka w klubach i kasynach, tak naprawdę możesz obudzić się w Vegas bez żalu na koncie bankowym.

6z 11Meksyk

Meksyk to kolejne miejsce, w którym dolar idzie teraz daleko, według Saglie. To także świetna opcja last minute - Expedia raportuje oszczędności w wysokości


do 10% przy rezerwacji z 21-30-dniowym wyprzedzeniem. Wybierz spośród popularnych miejsc przy plaży, takich jak Tulum, gdzie możesz znaleźć luksusowe kurorty ze zniżką (np


Westin Los Cabos Resort Villas & Spa, za mniej niż 115 USD za noc) lub odwiedź miasto na uboczu, takie jak Mazatlan, gdzie brak hoteli sieciowych zapewnia świetne opcje budżetowe.
7z 11Orlando Floryda

Orlando to najbardziej przystępne cenowo miejsce podróży w Stanach Zjednoczonych dla osób samotnychiczteroosobowe rodziny,według SmartAssetśrednio 837 USD i 2439 USD za trzydniowy i trzydniowy wypad, w tym przelot, wynajem samochodu, dwie noce w hotelu i dwa posiłki dziennie. Oczywiście, jeśli dodasz wycieczkę do Disney World do swojego programu, dodasz kilka zer do tej całkowitej zakładki - ale jest wiele do zrobienia poza odwiedzaniem parków rozrywki. Jesteko-kajakiprzez Everglades, ogrody Harry'ego P. Leu, z ponad 1000 krzewów róż oraz masaże rozgrzanymi muszlami (!)Grand Bohemian Hotel . Mickey, kto?


¿Puede el jugo de naranja enfermarte?


8z 11Dallas w Teksasie

Dallas / Fort Worth International zajęło drugie miejsce na liście cheapflight.com, skacząc o 27 pozycji w ciągu roku. Może tak być, ponieważ jest to główne lotnisko dla wielu linii lotniczych (i węzeł American Airlines), co sprawia, że ​​ceny są konkurencyjne. Gdy już tam będziesz, istnieje wiele bezpłatnych lub tanich sposobów na wypełnienie swojego czasu - wędruj po 3,3-kilometrowym Public ArtWalk, odwiedźWarzenie piwa w czterech rogachna kufel piwa w domu, wędrówkę lub jazdę na rowerze jedną z wielu tras w okolicy. I oczywiście znajdź dobry bar do nurkowania dla niektórych melodii country.

9z 11Long Beach w Kalifornii

Lotnisko Long Beach jest lotniskiem, z którego najczęściej przylatuje i wylatuje,według badania przeprowadzonego przez witrynę rezerwacji podróży Cheapflights.com. To około 30 minut od Los Angeles, co daje Ci możliwość odwiedzenia Tinseltown bez płacenia najwyższego dolara za pobyt w mieście. Do tego mniej niż 40 minut (... nie licząc ruchu w Los Angeles ...) z bardziej znanych plaż, takich jak Huntington Beach i Redondo Beach, a prom w mieście może zabrać Cię godzinę drogi na wyspę Catalina, gdzie możesz ciesz się wyspiarskim odosobnieniem, które jest pełne 180 ° od tętniącej życiem kultury LA.


10z 11Chicago, Illinois

Według Expedii Chicago jest jednym z najlepszych miast na podróże last minute - rezerwacja 60-90 dni z wyprzedzeniem pozwoli zaoszczędzić nawet 15%. Średni koszt hotelu w Wietrznym Mieście tookoło 163 USD, podczas gdy niedrogi obiad cię poprowadziokoło 9-15 USD(Do Twojej wiadomości: pizza z głębokim daniem kosztuje około 20 USD). Jednak, podobnie jak w wielu dużych miastach, niektóre z najlepszych atrakcji są bezpłatne, w tym Bean (duh, na Instagram), widoki z 95. piętra Hancock Center (pomiń opłatę 23 USD w Sears Tower) i 5-milowy długi „pedway”, czyli sieć tuneli i mostów napowietrznych w 40 przecznicach śródmieścia Chi-Town.

Si estás embarazada, ¿cómo lo sabes?


jedenaściez 11Barbados

Wiesz, że plaża jest bezpłatna, prawda? A jeśli chodzi o kierunki na Karaiby, Dominikana jest jednym z najtańszych. Na przykład Punta Cana jest jednym z najlepszych miejsc na luksusowe ośrodki all-inclusive za całkowitą kradzież (a 3-gwiazdkowy hotel kosztuje średnio 60 USD za noc). Jest tam 20 mil piaszczystej plaży, a najtrudniejszą decyzją, jaką podejmiesz przez cały dzień, będzie zamówienie daiquiri lub piña colady.